Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rysy na nowej podłodze ;(

Współlokatorka zarysowała mi drewnianą podłogę co robić?

Polecane posty

Gość rysy na nowej podłodze ;(

:( nowe mieszkanie, wszystko popodklejane filcem, myślałam że ona bedzie je szanować jak własne, a tymczasem ciagle czyms rzucała, ciskała i są rysy w nowiutkiej podłodze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co...?
Najpierw ją wyzwij, nawżucaj jej, wpierdol jej, a na koniec wypierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysy na nowej podłodze ;(
to nic nie da, może położę wykładzinę, albo kartony na podłodze skoro ona nie umie sie obchodzić z drewnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuliganka anka
Bo pod wynajem to się się wykańcza po taniości Zresztą od czego jest kaucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuliganka anka
Bo pod wynajem to się się wykańcza po taniości Zresztą od czego jest kaucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysy na nowej podłodze ;(
to nie było pod wynajem, miało być dla mnie... ale koleżanka nie miała gdzie mieszkać to postanowiłam je j wynając dla niej zysk i dla mnie ale nie wiedziałam,że to taka ... :/ nie podpisywałysmy umowy i nie było kaucji, ale dopiero początek miesiaca moge to dopiero napisac i jej podlozyc pod nos albo wyrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze miec wspollokatorow
moja wpollokatorka to tez kupa nieszczesc. zapchala swoj kibel dwa miesiace temu i korzysta z mojego, nie chce jej sie wydac na hydraulika. mieszkanie i depozyt jest na mnie, wiec co spryciula zrobi? wyprowadzi sie, a zapchany kibel bedzie na mojej glowie. jak tylko dostane prace - nigdy wiecej dzielenia mieszkania z obcymi!!! a swojej wspollokatorce pokaz podloge, powiedz ile kosztowala i popros zeby sie wprowadzila. podlogi juz nigdy nie odzyskasz, kolezanki tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysy na nowej podłodze ;(
a nie da sie tego naprawić? mogłabym wezwać parkieciarza, naprawiłby to a rachunek dałabym jej? też gdybym miała pracę to bym nie musiała wynajmować :( życie z kimś to udręka...jeszcze z własnym chłopakiem albo dzieckiem, ale z koleżanką...w dodatku siada na moim krześle (a ma swoje identyczne) a ma tyłek tak wielki,że boję się,że mi sie to krzesło (40cm x40cm) rozwali :( :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukałam pokoju studenckiego
drewniana podłoga ma to do siebie, że sie rysuje i nic nie poradzisz. chyba ze chodzisz w takich wielkich kapciach jak kiedys byly w muzeum, a w domu jestes hgosciem.... mozesz zamowic cyklinowanie i bedziesz miala jak nową. A skoro wydaje Ci sie, ze da sie drewnianą podloge utrzymac w takim stanie jak panele.... to nie wynajmuj mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×