Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem juz:/

Kosmetyczka mi chyba spieprzyla brwi , ocenicie?

Polecane posty

Gość nie wiem juz:/

lewa brew jak patrzycie(moja prawa) http://www.voila.pl/453/1g6a8/?1 i w ogóle mówiłam jej że maja byc cienkie a ta kczaki zostawiła czy mi sie tak wydaje bo wkurzona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
krzaki*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskaaaaaaaa
Krzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
no wlasnie a prosilam ja o cienkie, to byla moja ostatnia wizyta u niej :/ pozatym na mojej prawej brwi chyba z henna w jednym miejscu przesadzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
widać,ze jesteś ohydna,fuj!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne brwi, kosmetyczka nic nie spieprzyła. Cienkie brwi są brzydkie i wyglądają nienaturalnie. Twoje są jak najbardziej w porządku, masz ładnie zaznaczony łuk, a początek i koniec tez są w odpowiednich miejscach. Bardzo ładne, zazdroszczę Ci takiego ładnego kształtu brwi, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
faktycznie po kawalku zdjecia ocenisz missko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
nasenna - dziekuje, heh nie ma czego zazdroscic, chyba sobie je jakos poprawie, zle sie w nich czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
oczywiście,że tak,po czole widać i włosach,że paszczak z Ciebie niesamowity:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko okreslic, jesli nie widac calej twarzy, bo byc moze waskie brwii, by do Ciebie nie pasowaly. A tak z drugiej strony, to kiedy kosmetyczka skonczyla, to chyba widzialas efekt w lustrze, tak? wiec trzebabylo powiedziec jej, ze chcialabys, aby byly jeszcze wezsze, to by Ci je poprawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
mam owalną twarz, raczej regularne rysy.. no widziałam efekt i w ogole pisalam ze mowilam jej ze chce cienkie, tzn nie az tak ale ciensze od tych to poprawila troche , pozniej sie zobaczylam to wydawalo mi sie w miare ok,ale jak wrocilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie próbuj sama poprawić brwi , bo możesz wszystko zepsuć. Szkoda, ze od razu nie powiedziałaś kosmetyczce(po tym jak już zrobiła brwi), że wolałabyś jeszcze cieńsze brwi, pewnie poprawiłaby. Ale zauważ też, ze może kosmetyczka nie zrobiła Ci cienkich, bo takie po prostu by Tobie nie pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jest ok, łądnie podkreslony łuk, a że masz ciemne, to są wyraźne. Cienkie sa passe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
No moze jakos sie przyzwyczaje albo pojde do innej,zobacze co powie na te:D chociaz pokazywalam zdjecie, chyba laska spala jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz:/
Inez nie wysilaj sie, trzeba bylo pod tym samym nickiem napisac a nie na 2 jechać, że ci sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×