Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kama2535

Lubie sex czy to coś złego?

Polecane posty

Ciagle słysze narzekania facetwó koleżanek a bo ona mi nie daje a bo to bo sie niechce , kolezanki tez mowia ze moga bez tego zyc nie czuja potrzeby, a ja lubie sex z moim partnerem , jestem otwarta na wsyztsko nie żałuejmy sobie niczego nie umawiamy sie na sex w sensie "pokochamy sie dzis" czy obiecałas mi coś dzis " jak to słysze u innych poprostu kochamy sie wszedzie i kiedy tylko mamy ochote , również zrobiłam niespodzianke facetowi zaprosiłam druga kobiete hmm większość pomyśli ze robiłąm to lda niego ale ja miałam z tego niesamowitą przyjemnosc i z pewnoscia to powtórzymy. czy wy kobitki też tak macie ze jestescie otwarte i ciagle napalone na swego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
uwielbiam ten typ kobiet..!! tak trzymaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark56
Ja tez lubie, szczegolnie lubie lizac dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
chodzi mi o podejscie do tematu sexu!;) jestes typem otwartej kobiety -sa tez typy totalnie nie zainteresowane tematem sexu badz tez ozieble albo nie znajace sie na rzeczy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
ja bym tylko docenial taki skarb w domu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
wiesz ilu facetow marzy aby zamiast kur domowych miec rasowe kochanki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja kura domowa tez jestem spzratm gotuje zajmuje sie dzieckiem ale staram sie jak moge by w nasz zwiazek sie monotonia nie wdarła urozmaicam nasze zycie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mała
kama też tak mam:) ,ale mój partner zaczyna chyba czuć przesyt, a mi ciągle mało. Cipogrzmot nie wiesz chyba co mówisz hahhah. Faceci tylko fantazjują o takich kobietach , a jak je mają to zmęczeni i wogóle..... Ech życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
no to podwojna kumulacja-ideal:).. jak bedziesz chciala od niego odejsc przyjme Cie w ciemno i do konca zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah w ciemno hmmm a to ciekawe taka paskude przyjac pod dach :Dhihi . ja uwielbiam sex i sie tego nie wstydze !!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
...ja bym chcial miec takie jak wy.. ja tez mam zwiekszone potrzeby -wiec w to mi graj!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2hjkoooo
a jakby miala nadwage tez bys bral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
..nie moglabys byc ciezsza odemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nadwage zalezy jaka jeszcze :P ja akurat nadwagi nie mam :D więc jak zostane pozucona to moze kolega sie mną zaopiekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mała
nadwagi nie mam 154cm i 48 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipogrzmot
jasne! przygarne i zaopiekuje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie do
autorki. Jestem w stałym zw. od 17 roku życia (obecnie mam 30lat) i sex uprawiam przynajmniej raz dziennie- gdzie się da i ile się da ( mamy dzieci więc czasem musimy kombinować ;) ) ale też spotykam się z opiniami, że to coś dziwnego wieczna ochota na sex. Z tym, że mam to w głębokim poważaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,.,.,.,
wszystkie inne kobiety majace inaczej to zwykłe homo sapiens z kobiecoscia nie majaca nic wspólnego . wszystkie też inne przypadki podlegają leczeniu bo jak jest inaczej to są zaburzenia ! uchowaj nas Pnie przed innym rodzajem kobiet ! tak są rozne rodzaje , w tym pierodły niedajki coreczki mamusi i majace kompleks matki polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mała
wow :O ale ty wysoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mała
ale co tam różni są ludzie wysocy,niscy itd... liczy się charakterek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokre majcory? To jest to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocio
Skarby wy moje dajcie mi przepis na takie podejście do tematu. Ja bym się kochać mógł od rana do rana, jednak moja żona ma to w ..., jest jakiś sposób żeby ją zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak lubie sie bzykac pewnie zaraz bedzie fala hejtu ale bzykanko to moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubię seks wzedzie gdzie to możliwe w domu samochodzie w ogrodzie na plazy w lesie itp lubię taz dużo w seksie oral anal piss połykania spermy spotykamy się też z inymi osobami na seks robimy wiele i na pewno się nie nudzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2012 o 17:49, kama2535 napisał:

Ciagle słysze narzekania facetwó koleżanek a bo ona mi nie daje a bo to bo sie niechce , kolezanki tez mowia ze moga bez tego zyc nie czuja potrzeby, a ja lubie sex z moim partnerem , jestem otwarta na wsyztsko nie żałuejmy sobie niczego nie umawiamy sie na sex w sensie "pokochamy sie dzis" czy obiecałas mi coś dzis " jak to słysze u innych poprostu kochamy sie wszedzie i kiedy tylko mamy ochote , również zrobiłam niespodzianke facetowi zaprosiłam druga kobiete hmm większość pomyśli ze robiłąm to lda niego ale ja miałam z tego niesamowitą przyjemnosc i z pewnoscia to powtórzymy. czy wy kobitki też tak macie ze jestescie otwarte i ciagle napalone na swego faceta

Normalnie anioł nie kobieta 🙂 Szkoda, że to było tak dawno temu. Teraz pewnie już jest mamusią. Ech ta polityka prorodzinna 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×