Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majoritty

piosenka dla rodzicow

Polecane posty

Gość majoritty

doradzcie mi jaka wybrac piosenke dla rodzicow po podziekowaniach?nie chce piosenki cudownych rodzicow mam juz za bardzo oklepana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselny klimat tak się zaczyna
może sama coś wymyśl, banalnie i prosto jest wejsc na forum i zapytac o piosenkę dla rodziców, ale mysle ze to powinno byc cos od was a nie kolejna wyklepana nuta i taniec w kółeczku. trzeba być oryginalnym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sierpnia 2012
To dzięki Wam - Preludium piękna;) powiem,że moja siostra z mężem właśnie tą wybrali i trafili w 10;) na prawdę polecam;)zaskoczenie Rodziców bardzo pozytywne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoritty
posłuchałam to dzieki wam i taka sobie ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weda
Cliver dla rodzicow polecam naprawde pikna piosenka sama ja mialam na swoim weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3latki
Jacek Kierok- rodzicielska miłość-my wybraliśmy tę piosenkę, jest idealna - każda zwrotka to podziękowanie , najpierw dla mamy, potem dla taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajaja
"dla rodzicow" VADERS jak wokalistka zaspiew to ladnie i bardziej "zywo" to jest super piosenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoritty
piosenka Jacek Kierok- rodzicielska miłośc jest naprawde bardzo fajna podoba mi si ei chyba na nią sie zdecydujemy.dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam....
Owszem Preludium- To dzięki Wam ma bardzo ładne słowa, ale wykonanie zalatuje po prostu disco polo. Nie słyszycie tego? moi rodzice by tego nie przetrawili. Tak bardzo chciałam zrezygnować z tych podziękowań, ale też wiem, że rodzice moi jak i narzeczonego po prostu na nie czekają. I chcą tej pokazówki. Może nie na pokaz specjalnie. Ale wydaje mi się, że będą czuli się docenieni tak oficjalnie na weselu. I wiem, że gdyby nie było podziękowań byliby zawiedzeni. Jednak wybranie utworu jest nie lada problemem. Większość tych wymienionych utworów, jest na prawdę napisana z głową, ale wykonanie... albo disco polowe głosy, albo lekko fałszujące np. ta pani z Jack, brzmi może dobrze na weselach, ale gdy to puścić jako utwór na weselu z takim głosem nie wypdnie to dobrze. Najlepiej mają osoby co wykorzystuja slowa, a zespoly spiewaja. My mamy dj wiec tak jak spiewaja wykonawcy tak bedzie puszczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konoeta33jlkjlkjj
My mieliśmy "Tyle słońca w całym mieście" i wszyscy fajnie się bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konoeta33jlkjlkjj
Myślę, że najważniejsze jest to, co się powie od siebie podczas podziękowania, a nie sam utwór, który wcale nie musi być o Rodzicach. To nie utwór ma za nas mówić, ale my mamy coś powiedzieć, a utwór to tylko miła dedykacja... dopełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Kowalska - Kochani rodzice przy składaniu podziękowań dla rodziców, nie waż się czytać z kartki. Dl arodziców, wart wykuć i powiedzieć z pamięci.. warto mieć gotowy tekst, zeby sie nie pogubić, zeby o czym nie zapomnieć.. ustalcie tez kto dziekuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol rokuuuuu temu
mielismy piosenke "walc dla rodziców" w oryginale to spiewa bayer full :P nasza orkiestra fajsnie to wykoanała. jest to przede wszystkim wesoły utwór, walczyk :) mozna zatanczyc w kółku ale i tak były zarzuty od jednego młodego gościa, marudzenie,ze co to za wesele bez "cudownych rodziców mam" :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla rodzicow:)
nie wezme cudownych rodZicow mam, bo wzbudza wlasnie negatywne emocje, goscie komentuja ze sie nie wysililismy, ze oklepane, ale tak naprawde ta piosenka jest najpiekniejsza, ja ja bardzo lubie... moja mama tez. I nie wiem co zrobie co wybiore, ale ta piosenka ma to cos, jest piekna. Ja jestem pierwsza corka wychodzaca za maz i tak naprawde nikt w rodzinie jeszcze nie puszczal tego dla rodzicow, ale w kolo sie slyszy, o tym wiec i tak oklepane a szkoda.. ja znalazlam taka liste piosenek moze cos z tego wybiore http://romunio1.wrzuta.pl/playlista/9roJvZiY0BV/podziekowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
wy to macie szczęście. Ja na swoim weselu, jak juz do niego dojdzie, kategorycznie zabronie orkiestrze odprawiania tej części wesela jak "podziękowanie rodzicom". Moi nigdy nic mi nie dali, do tej pory tylko jeszcze by chcieli brać, na wesele mi grosza nie dołożą, i szczerze ich nienawidze za wszystko co mi w zyciu zrobili. U mojego M jest tak samo. Rodzice owszem będą na ślubie ale o jakichkolwiek podziękowaniach niech zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam Czerwone Gitary Niebo z moich stron, orkiestra nie miała żadnych walców dla rodziców ani tym podobnych bajer fullów w repertuarze, więc wybraliśmy to, piosenka kojarzy się z dzieciństwem, poza tym który rodzic nie słuchał czerwonych gitar, moim się podobało a podziękowania moim zdaniem wystarczy samemu wypowiedzieć,a nie jeszcze w piosence powtarzać jakieś teksty. piosenka powinna po prostu trafić w gust rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla rodzicow:) - skoro wiesz, że rodzicom podoba się "Cudownych rodziców mam" to się nie zastanawiaj co ludzie powiedzą, tylko bierz tą piosenkę. To jest chwila dla Twoich rodziców i to oni mają być szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rt@
jack"dziekuje rodzicom:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była studentkaaaaaa
koleżanka zastanawiała się nad "Dziękuję rodzicom" ale ostatecznie zdecydowała się na Jacka Kieroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... jak najbardziej , zalatuje disco polo , ale powiedz to rodzicom którzy usłyszeli tą dedykację od dzieci(aka) ... nawet nie będę się domyślał jaki masz iQ , ...że o kolorze wlosów nie wspomnę "droga internautko"... - o ile wiesz o czym mówię ...!!! - OJCIEC nielubiący disco polo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o piosence dla rodziców dance with ma father vandross?? Ona bardziej pasuje dla taty, co prawda, ale jak dla mnie piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kategorycznie zabronilam dzieciom podziekowań dla nas, dla mnie to straszny kicz, pzreciez wiadomo ,ze wszyscy w rodzinie sie kochamy, po co takie demonstracje - na szczescie dzieci tez uwazaja, ze to obciach ( ale oczywiscie jak kto lubi, niech ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×