Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsddhsjdshddjds

Moj byly mnie zdradzil...

Polecane posty

Gość dsddhsjdshddjds

Dowiedzialam sie niedawno, ze podczas trwania Naszego zwiazku zdradzil mnie. Czy powinnam mu to wygarnac? Mam wielka ochote, tym bardziej ze on ciagle mi wmawial ze to on jest ten idealny, on nigdy nie klamie, nigdy nie zdradzilby nikogo, a to ja bylam ta zla wg niego. Fakt, nie jestem idealna i jak każdy mam wady... Ale zawsze bylam lojalna i nawet nie spojrzalam na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala14565465
wygarnij, niech wie ze jest chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddhsjdshddjds
Wlasnie bardzo chce to zrobic, bo wydaje mi sie, ze wtedy pomysli, ze jego "idealnosc" w moich oczach zostala podwazona, ale z drugiej strony nie chce wyjsc na jakas desperatke ktora go szpieguje, ale ten facet tyle krwi mi napsul, ze masakra, a o zdradzie dowiedzialam sie calkiem przypadkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mguyrty
laska tyo sAMO MAM DZIS...APLIKUJE MOJEMU O ROBOTE WCHODZE na meila a tu jego foty z kutachem vczlowieku i kurwa on mi wrzenia ze to nie on...sprawdzilam ip...jego pisownia...jego foty jego email...ale ja jestem najgorsze:) juz uslyszlam swoje:) sory ale jestem podpita.....:( niechce mi sie zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddhsjdshddjds
kurwa oni są żałośni, wiecie co, on mi tak nawijal makaron na uszy, że on taki idealny, że jego eks go zdradzila, a on taki idealny dla niej był, ze on by nigdy nie zdradził, kilka razy przylapywalam go doslownie za reke na klamstwie to klamal, ze to nie jego reka... no ale ta zdrada mnie zabila, mimo ze juz otrzasnelam sie prawie po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Chuj mu w dsupe , znajdziesz lepiszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Nie ufaj za szybko ludziom na drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Ogolnie faceci lubia klamac nie bede ukrywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddhsjdshddjds
Dziekuje za miłe słowa, ale nie o tym temat. Powinnam mu to wygarnac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddhsjdshddjds
I chyba tak zrobie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitalnieno
a jak sie dowiedzialas o zdradzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz że to twój eks...
to co Cię to obchodzi????? ciesz się że nie jesteście razem... p.s.: wyjdziesz na desperatkę i wariatkę bo on już pewnie poszedł dalej z życiem, a ty rozpamiętujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddhsjdshddjds
No teraz to moj eks, ale zdradził mnie kiedy bylismy razem. Po prostu sie dowiedzialam, nie chce tu mowić jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to się nazywa
A skąd wiesz o tej zdradzie ? Pewnie ci jakaś kumpela twoja napluła w ucho bo sama ma na niego ochotę. Pewność o zdradzie ma się wtedy gdy złapiesz faceta na innej dupie. No jeszcze jak jesteś materacem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×