Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolokiiiiikkh

Do jakiego wieku mozna wozic dziecko w spacerowce?

Polecane posty

Gość kolokiiiiikkh

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g yu ggo ho8ih
Córke woziłam do 3 lat i 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy wy???
aż ci sie wózek nie rozleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
niedlugo przeprowadzamy sie do noewgo mieszkania. i jest to na obrzezach miasta. daleko do przedszkola. nie mam samochodu i mysle jak ja to ogarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g yu ggo ho8ih
A w jakim wieku jest dziecko Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
corka ma 3,5 roku. ja jest cieplo woze ja rowerem. jak bedzie zima. zostaje na piechote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g yu ggo ho8ih
Co Ty, możesz spokojnie wozić. Zwłaszcza jak nie macie auta, jest gdzie zakupy powiesić, uchroni się dziecko przed śniegiem,deszczem i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój do przedszkola zasuwa na swoim rowerku :) a zimą może sanki? Teraz są takie fajne z rączką do pchania z tyłu. Chociaż w mieście to pewnie nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
na zime myslalam o sankach ale jak nie bedzie snie3u. dzis okropna pogoda wialo deszcz i ciezko z dzieckiem. a od siebie teraz mam jakies 15 min a po przeprowadzce drugie tyle. i powrotz corka z przedszkola trwa ok h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
biedne te wasze kaleki-3,5 roku i mamusia wozkiem wozi nozek dzidzia biedna nie ma, albo strach ze moze podeszwa w bucie sie zetrze, albo ....no sama nie wiem co dla rozsadnej matki moze byc powodem by wozic wozkiem tak duze dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
moja juz od pol roku bez wozka. ale bedzie kawal drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przestaliśmy jeździć spacerówką jak synek miał 1,5 roku. Nie było specjalnej potrzeby a on woli spacerować lub tak jak teraz na rowerku. Skoro chcesz to wóź co to przeszkadza? Starsze dzieci widywałam w spacerówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
czyli będziesz szła w jedna stronę aż 30min? nie masz tam jakis autobusów, albo nie ma jakiegoś przedszkola bliżej? jak będzie np. lało to będziesz naginać z buta tyle? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
no dobra, jesli chodzi o przedszkole to zwracam honor, jesli jest daleko....i jesienia i zima leje i zimno mialam na mysli matki, ktore woza takie duze dzieci na spacer, do sklepu, na wycieczkach ...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
mialam wyrzucic corki wozek. ale zostawie. ale zapuszczony wozek. stal w piwinicy i zaszedl wilgocia.Sa czarne kropki. da rade to jakos zlikwiodwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
sa. ale jezdza w iina kierunku. od przystanku do przedszkola. trasa ma tyle ile ze starego mieszkania do przedszkola. najpierw musze jechac do centrum a potem jakies 15 min. piechota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokiiiiikkh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×