Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyt wzbudza we mnie taka

Kuzyn odradza mi wyjazd do UK:/ Jestem samotna mamą,

Polecane posty

Gość apetyt wzbudza we mnie taka

wydaje mi sie,ze bedzie nam się tam żyło lepiej,łatwiej niz w Polsce--dziś z nim rozmawiałam to tak mnie zbił z tropu,ze juz sama nic nie wiem:O W Polsce dostaję na córke rodzinne 91 zł i 300 zł alimentów+moja pensja minimalna. Tak byłam nastawiona pozytywnie,a on mnie tak zniechęcił. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
ale nie rozumiem, masz juz prace w UK? Masz sie gdzie zaczepic? Czy poprostu chodzi ci o socjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
narazie jestem jeszcze w PL,mam znajoma w Londynie,pomogłaby mi na poczatku wynająć miesszkanie,załatwic sprawy w urzędach. hodzi mi o to czy tam bedzie nam się zyło lepiej niz w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
czyli nie masz zamiaru tam pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
Ale nikt ci mieszkania nie wynajmie ot tak. W tej chwili umowa o prace i wyciag z banku to podstawa zeby zaczynac poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
oczywiście zamierzam od razu podjąc pracę,nie jestem obibokiem:O chodzi mi o warunki zycia samotnej matki w PL i w UK--czy warto jechać? Mój kuzyn mówi,ze w Uk 80 % polaków pracujena czarno i zeby dostac swiadczenia socjalne trzeba miec obywatelstwo. DUREŃ. wysmiałam go kiedy to usłyszałam. wiem,że podstawa do uzyskania świadczen jest umowa o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
o niebo lepiej. tam na dziecko dostaniesz tyle co minimalne zarobki w pl, pod warunkiem ze masz dziecko ze soba. a jako samotna matka pewnie wiecej. po pewnym czasie mozesz tez starac sie o przydzial mieszkania z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
w Pl pracuje odkąd tylko urodziłam dziecko,bo rozstałam sie z jej ojcem,kiedy była niemowlakiem. Wiem,ze mi manna z nieba za darmo nie spadnie tylko chodzi mi to,czy warunki socjalne sa lepsze niż w PL dla samotnych mam. a jak jest z mieszkaniami z counsilu? Chodai mi o LOndzn konkretnie. ile się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
poczytaj na forach o warunkach socjalnych w uk dla samotnych matek polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
nie wiem czy jest czy niejest lepiej, ale nikt ci swiadczen nie da od razu. Pracy tez zapewne nie znajdziesz w jeden dzien. Co z dzieckiem jak bedziesz pracowala? Przedszkola do 3 roku zycia sa platne, i to sporo. Nie wiem czy przemyslalas to sobie dobrze. Nie licz na mieszkanie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
cos mi sie zacięło z klawiaturą--sorka:P Chodzi mi o londyn konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
córka ma 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
tak, ale nie mozesz jej zostawic w domu bez opieki. Mieszkania councilowskie, heh w Londynie to kilka lat. Ale nie wiem jak to jest z samotnymi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
jesli znajdzie prace to i swiadczenia dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby dostac jakiekolwiek zapomogi trzeba najpierw przepracowac minimum rok idiotko wiec nie mysl ze zaraz ci kasy nawala. jezyka pewnie nie znasz, wiec mozesz liczyc tylko na najgorsze prace = w londynie gora 1000 a za to to sobie mozesz najwyzej pokoj wynajac i o chlebie zyc. powodzenia cebulaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
jak to kilka lat? to mam się gnieździć z dzieckiem w jednym wynajmowanym pokoiku? a gdzie warunki do nauki itp???? słyszałam,że koszt wynajęcia pokoju w londynie to ok 500 funtóww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
dlaczego wyzywasz mnie od idiotek? Kim ty jestes? Jak masz pisac w takim tonie to nie pisz wcale,proszę. na jakiej podstawie domniemywasz,że nie znam języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
autorko, moze najpierw pojedz sama na probe, dziecko zostaw pod opieka dziadkow, urzadzisz sie, znajdzies zprace, sciagniesz corke i jakos to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ich obchodza warunki do nauki twojego dzieciaka? zeby cos dostac musisz najpierw rok placic podatki, to chyba normalne?? a co ty myslalas, ze sobie przyjedziesz i beda darmozjadow sponsorowac, ktorzy przyjechali na gotowe? a co do twojego jezyka, to moze powiesz mi, ze szkole w anglii skonczylas?? dla mnie komunikatywna znajomosc lub nawet 'zaawansowana'...to zadna znajomosc jezyka wiec jakakolwiek ja masz to i tak nie licz na ciepla posadke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
kilka lat sie czeka na przyznanie mieszkania z counsilu w londynie? to mam się gnieździć z dzieckiem w jednym wynajmowanym pokoiku? a gdzie warunki do nauki itp???? słyszałam,że koszt wynajęcia pokoju w londynie to ok 500 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
ciasteczkowa, nie sadz ludzi po sobie. myslisz ze kazdy kto wyjechal do uk konczyl szkole w uk i zna perfekt angielski? mylisz sie. srednia znajomosc w mowie i pismie wystarczajaca jest aby znalezc prace, choc i z podstawami angielskiego ludzie majadobre prace, reszty ucza sie na miejscu, tam sie mowi duzo gwara wiec ten angielski ze szkol w pl jest do bani. ale ten jezyk szybko wchodzi do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciasteczkowa
Zastanów sie co ty piszesz. I dlaczego obrażasz autorkę?? Skąd w tobie tyle jadu? Nie masz nic do powiedzenia, to nie pisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
no to fajnie ze znasz jezyk, ale nie mow autorce ze nie znajdzie pracy bo nie ukonczyla szkoly w uk! debilka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
bo cisteczkowa to zarozumiała nadęta gęś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
wszechmądra i wszechwiedząca pępek swiata niemalże. reszta to dno. dziekuj bogu dziecko,że tam się wychowałas,bo takto byś wegetowała w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
ciasteczkowa a twoi rodzice jak przyjechali do uk to jakie mieli szkoly skonczone? nie polskie przypadkiem i nie znali jezyka pewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, bo mnie wkurwia jak przyjezdza mi syf do kraju, ktory tylko forse chce ciegnac z naszych podatkow!! ciekawe jak wy patrzycie na rosjan albo ukraincow czy cyganow w polsce cwoki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
jak można miec taki tupet? lodzie są bezczelni. aty cistaeczkowa nie jestes kims lepszym tylko dlatego,ze matka cię porwała w porę do UK ja też miałam mozliwośc wychować sie w UK,mo moi rodziece pojechali tam w 86 roku,załują tylko,ze nie zostali tak jak twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×