Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyt wzbudza we mnie taka

Kuzyn odradza mi wyjazd do UK:/ Jestem samotna mamą,

Polecane posty

Gość kredka bambino
zapytam ponownie jak znajomosc angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
najpierw chce przyjechać sama, za kilka miesięcy ściagnę dziecko. dośc mam poniewierki w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
czy ty nie umiesz zrozumiec ze im wiecej nas tu bedzie tym badziej nas beda nienzwidzili, jak zaczna nam wrucac w koncu butelki do domow z benzyna to sie nie zdziwie, jestesmy jak szczury i zyjemy jak szczury, godzimy sie na kazde warunki pracy i placy, niszczymy im ich zycie i kraj, taka jest prawda. Sai jestesmy tchorze i nie potrafimy walczyc w naszym kraju o godne zycie i domagac sie tego od naszych rzadzacych, ale nie wstyd nam zebrac i zabierac z ich budzetu ich dorobek... Nie dziwie sie ze nas traktuja tak jak traktuja, tchorze jestsmy o poziomie myslenia glonojada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
A co cie obchodzi jej znajomosc jezyka? Przyjedzie i sie podszkoli jak wszedzie. Ty jak przyjechalas do uk tez tak super jezyk znalas? Kto nie ryzykuje ten nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
tak jezyk znalam super :D W czasie studiow odwiedzilam kilka razy Stany wiec nie mialam klopotu z tym. A jezyk to niestety podstawa, jak mozna tego nie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
Skoro tak sie przejmujesz opinia anglikow to na co tam jeszcze siedzisz? Wracaj do pl jak ci ich żal. Hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
A moze na przyklad ja obchodzi, bo wiedzac, jak autorka mowi po angielsku, moze jej lepiej doradzic? Czy wy sie musicie wszystkim do gardla rzucac od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
tutaj tez jak juz to bedzies pracowac za najnizsza, zrobilismy z tego kraju bagno do tego topnia ze tuaj tez juz nawet specjalistom chca plcic minimum, a jak i sie nie podoba to wynocha. Myslisz ze tu bedziesz traktowana jak czlowie w pracy, mylisz sie, przyjedziesz sama zobaczysz jak traktuja cudzoziemcow... a nas w szczegolnosci, stoimi gorzej niz cygany, sami do tego doprowadzilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
w polsce nie ma i juz nie będzie normalnego zycia czytałam w necie,ze w szkole dziecko dostaje pomoc w nauce języka,jeżeli go nie zna. podejrzewam,że w przeciagu roku bedzie śmigała,aż miło;) ja sobie poradzę w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
To ze ty znasz jezyk chwalipięto nie znaczy ze autorka nie ma prawa sie nauczyc. Boisz sie o posade? :) Boze,jakie hieny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
w takim razie moze zapisz ja na angielski bo inaczej trafi do klasy z dziecmi, ktore nie radza sobie z nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
nie jestem hipokrytka tylko mowi aktu jest. Ja t przyjechalam lata temu sciagnieta proaganda w polsce jaki tutaj jest raj, przyjechalam razem z dzieckiem i synem i mezem, bylo ok. teraz to co polacy zrobili z tym krajem o masakra, nie dziwie sie ze hitler nas chcial zlikwidowac, uwazam ze na nowojakis narod powinien uruchomic kominy i nas utylizowac, jestesmy pozbawieni godnosci smieciami, ktorzy zrobia wszystko za funta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
greczynkazeslaska cos ty taka agresywna? Moze meliski sobie zaparz na uspokojenie. O moja posade niech cie glowa nie boli. A hiene widzisz jak patrzysz w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
to wszyscy wróćcie do polski zobaczycie jak wasza ojczyzna was będzie szanowała podejrzewam,ze tam nawet za najniższą pensję można się utrzymać,a w polsce? syf,brud ,smród i ubóstwo. Mam już tak dosyć ze gardze tym syfem,tym jak traktuje sie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
No i zaden nie odpowie autorce czego tam jeszcze szukaja. Niech wracaja do tej cudownej polski. Tutaj to dopiero luksusy a wy tam żebracie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
No i zaden nie odpowie autorce czego tam jeszcze szukaja. Niech wracaja do tej cudownej polski. Tutaj to dopiero luksusy a wy tam żebracie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
jak posade? tutaj juz pracy nie ma tylko nedzne odpady, gdzie traktuja ludzi jak bezrozumne osly, bez prawa do odezwania sie. Nie wierzysz przekonasz sie... do tego drozyzna a za minimum to wegetacja nawet z benefitami. Przyjedz wrocisz szybko spowrotem, twoje kolezanki nie wracaja bo wstyd im bo pewnie wczesniej mowily o uk jaki to raj byl, teraz wstyd im na jakim poziomie zyja a ich dziei szlaja sie po brudnych ulicach, albo siedza caly dzien przed kompem, bo nie maja co robic, bo ten kraj opocz benefitow nic nie ma dzieciom do zaoferowania... J niedlugostad spadam tylko moj syn skonczy poziom A level. nie do Polski, bo polsk to dno, ale my zrobilismy z uk to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Apetyt wzbudza we mnie taka, ja sie w sumie nie dziwie, ze nie radzisz sobie zbytnio w zyciu z taka postawa, tyle w tobie agresjii, strasznie roszczeniowa jestes. Tobie to pewnie nawet anglia juz nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
tak dostałam w kośc,ze rzygam na ten kraj. doprowadził mnie do skrajnych decyzji. ja na 12 latke dostję 300 zł almentów!!!!! czy wy to rozumiecie wogóle? to się nadaje do jakiejś TV bo to kpina w biały dzien wogóle jest. skor nie szanuje sie praw dzieci to co to kurwa za kraj wogóle jest? DNO BAGNO I SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDANIA O TYM KUREWSIM KRAJU NIE ZMIENIĘ nigdy przenigdy juz. Jeszcze złodzieje siedza przy korycie i rozkradają co się da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Albo mam niezmierne szczescie, albo wy ludzie tez bajki opowiadacie. Wegetacja na minimalnej z benefitami? My mamy we dwojke na wynajmowane mieszkanie (domek), samochod, i jeszcze stac nas na jajka z hodowli ekologicznej :P Owszem, szalu tu juz nie ma, praca na ulicach nie lezy dla kazdego, ale naprawde az tak wami tu pomiataja, az tak musicie sie po tych brudnych ulicach szlajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
zaden uczestnik rozmowy nie napisał dlaczego nie zamierza wrócić do polski skoro w uk tak jest krucho i wogóle? ciekawe i dające do myslenia. dobranoc. Hipokryzja i strach o własną dooopę,nic wiecej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Ej kolezanko, a czy ty chcesz do anglii przyjezdzac pomagac nam, czy moze tez z troski o wlasna dupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
naiwniary przyjedzcie i same zobaczycie jak tutaj sie traktuje ludzi w pracy, w polsce za dzien wolny jak masz umowe o prace dostajesz kase, w uk nic, jak bedziesz chora, to nie zarabiasz. ciaza do 3 miesiaca nie jest uznawana, a czesto zmuszaja kobiety w ciazy do tyrania do konca, bo inaczej nie jestes friendly. obejrzyj sobie Little britain Come fly to me, jak sie traktuja kolezanki stewardesy, to akurat nie jest ironia, tylko sama prawda. tak sie pracuje z brtyjkami, z polkami jest jeszcze gorzej bo gonia jak pojebane soebie i ciebie zeby sie podlizac kierowniczce. przyjedz sama zobaczysz, tutaj nie ma prawa pracy. Ja sie przekonalam w jednej pracy jak tutaj to funkcjonuje, zwiazki zawodowe tylko chca twojej skladki, a jak masz mobing w pracy to ci nie pomoga, chyba ze stac cie na adwokata 1000 funtow na poczatek rozeznanie sprawy. Myslisz e tutaj ludzi nie traktuja jak smieci? Sama zobaczysz... tutaj tylko to jest bardziej wysublimowane, myslisz dlaczego tyle osob na benefitach siedzi? Bo boja sie wzajemnie ze soba pracowac, bo potrafia sie wzajemnie wykonczyc psychicznie. do tego kryzys pomogl pracodawcom tutejszym i nasz glupi narodek tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
Sami tyracie za funta. Zamiast wspierac rodakow to jak zwykle pokazujecie 'klase'. I nie uwierze ze w uk tak ciezko. Bo ja żyjac w upadajacej grecji żylam w miare normalnie, starczalo mi na styk ale bylo. A w pl klepie biede. Nie chcieli mnie nawet do magazynow bo to za ciezka praca, na kolej nie, do sklepu nie no to kur... GDZIE??? Jestem oburzona zyciem w pl Gdzie mlodzi maja nabrac doswiadczenia jk nigdzie nie przyjmuja świezakow w swiecie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
napewno bym nie odradzała nikomu w obawie,ze dla mnie zabraknie. psy ogrodnika--samemu nie zeżrą,a drugiemu dac nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
W uk teraz przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
Nikt ci nie odradza autorko. Ale mam wrazenie ze idealizujesz troche uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
jak pracowałabyś w pl za 1500 to tez bys miała dość. tu się nie da zyć normalnie,chyba że się jest cwaniaczkiem albo złodziejem albo kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
A tak wgl to autorko radze pojechac do kanady,francji,australii alvi niemiec. Do anglii bym sie nie zaciągała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ucichły wrzaski
jak to kilka lat? to mam się gnieździć z dzieckiem w jednym wynajmowanym pokoiku? a gdzie warunki do nauki itp???? słyszałam,że koszt wynajęcia pokoju w londynie to ok 500 funtóww Nikt ci nie wynajmie tylKo pokoju Placzace dziecko, itd Zapomnij Na socjalne możesz czekać latami, Anglicy maja dość nierobów ktorzy chcą tylko mieszkania z councilu i na przodzie listy nie będziesz Lepiej sie przypomnij temu który splodzil ci dziecko Któremu nie potrafisz nawet nic zapewnić bez pomocy państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×