Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyt wzbudza we mnie taka

Kuzyn odradza mi wyjazd do UK:/ Jestem samotna mamą,

Polecane posty

Gość apetyt wzbudza we mnie taka
dlaczego nikt nie wraca do PL tylko siedzicie tam,hę???? odpowie mi ktoś wreszcie na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
To ja cie powiem dlaczego nie wracaja, a w zasadzie dlaczego nie wracaja skoro narzekaja. Bo polacy we krwi maja narzekanie, gdzie by nie byli bedzie im zle, a jak im bedzie zle to beda rzucac miesem naokolo. Sama jestes swietnym tego przykladem, wrzeszczac tu o 'kurewskim kraju'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
dziecko ma 12 lat i nie płacze pokój wynajmie mi znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
ale to prawda,że w polsce jest dno. niejednokrotnie juz się o tym bolesnie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
do polski nie wroce bo nie mam po co, ale w uk tez nie chce zostac po tym co sie z nia stalo ostatnimi czasy. nienawidza nas tutaj i coraz bedziej nam to okazuja i beda okazywac, jak ktos potrafi jak mu w gebe pluja powiedziec ze deszcza pda, to mu se t bedzie poobac. jak nie mam zamiaru za kazdym raze jak mowie ze jestes z polski zastanawiac sie czy uslusz fucking polish, go home itd. poza tym popatrzecie sobie ogloszenia prace, moze zacznijcie od tego. Kto wam czego zazdrosci? wy jestescie na poczatku drogi, wszystko przed wami...a do tej co to chwali jaki to ma wysoki poziom na benefitach, co twoe dziecko roi po szkole? Pewnie siedzi calymi dniami przed kompem, zadnego plau zabaw, ewentualnie jakis jest ale daleko, strach dzieci puscic same bo pelno tu wariatow i zboczencow. POza tym pzyznajcie sie w councilu ze same dzieci zostawiacie w domu bez opieki to zobaczycie co sie stanie, szczescie jest dopoki np pozar nie nastapi,o to tutaj latwo, a wtedy macie przerabane, jak uratuja twoje dzieci, a ciebie nie bylo w domu z nimi... autorko przyjezdzaj tutaj, edziesz pasowac tutaj do coraz wiekszej liczby polskich cyganow, az w koncu lokalni zrobia nam pogrom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
A teraz w anglii coraz wiecej polski i tu tez robi sie dno, coraz glebsze i glebsze. Dziwisz nam sie, ze nie chcemy, zeby to sie ciagle pogarszalo? Jeszcze nie zauwazylas, ze wszyscy ludzie to egoisci i zawsze mysla najpierw o swojej korzysci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
taak źle jak mielismy w pl przez te lata,kiedy wychowuje córke sama--juz chyba nie przebije nic. było mi baaaaardzo cięzko i nie sądzę,żebym gdzieś doświadczyła czegoś podobnego,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Uroczyscie oswiadczam, ze nikt nigdy do mnie nie powiedzial 'fucking polish, go home' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
A co mozna zapewnic dziecku w tym pieprzonym kraju? Jak wszedzie ceny europejskie tylko wyplaty juz 4x mniejsze niz norma w europie. Moja siostra ma umowe na pol etatu,zasuwa 9h dziennie za 850 zl. Brat haruje za najnizsza niecale 1200 do ręki. Ja prawie bym musiala providenta brac na ksiazki do szkoly. To ma byc zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
w dodatku na dniach pewnie stracę pracę sama radośc i pełen spokój powinien ze mnie bić,skoro tylko ja utrzymuje siebie i córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
nie rozumiem tego myslenia, ze jak narzekam na uk, tzn ze zaraz chce wroic do polski, polska to dno, sami to sprawilismy. Cwaniaki, zlodzieje, prostytutki, wczeniejsze emertyrki, lewe rety, okradanie budzety panstwa, ustawiane przetargi, zaltwianie wszytkiego nieuczciwi. przyjezdzamy do innych krajow i robimy to sami, okradamy inne narody,nawet jak nie musimy. w prac wile razy widzilam jak polacy albo polki wynosily wszystko co sie dalo, chociaz czesto nawet tego nie potrzebowali. oszukujemy np podajac ze nie mamy mieszkania w polsce zeby dostac za darmo mieszkanie w uk, prawda? sami zrobilimy bagno z naszego kraju, my i nikt wiecej, a teraz zrobilismy bagno z uk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
gumisiek-----dlaczego z dzieckiem bedzie mi cięzko? Napiszesz? Bedę wdzięczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
a tak na marginesie dlaczego wrzeszczysz o nas a nie do tatusia swojego dziecka? Przciez to nie m sie cieszylimy przyjemnoscia rozkadanych przez ciebie nog? Czeu jemu nie pzypomnisz o jego obowiazkach, albo nie utnisz kutasa, zeby przypadkiem ie splodzil nastepnego, jak ni potrafi zadbac o pierwsze? dlazego podatnicy maja lozyc na utrzymanie dziecka waszej szalonej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
W uk teraz, az przykro to czytac, ale teraz niestety to chyba masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
rozumiem dlaczego tak nas tam traktują---ale dlaczego ja mam za to cierpieć? ja nie jestem obibokiem,nie chcę stać w miejscu tak jak przez ostatnie 10 lat,kiedy wychowywałam corkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkazeslaska
Odezwala sie ta co nie żeruje na państwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
od tatusia nic więcej ponad to 300 zł nie dostanę---nie będę rozwijała tego tamatu dalej. Nie ma szans najmniejszych na większe alimenty. zresztą sędzia mi nie podniosła,bo stwierdziła,że on..nie ma pieniedzy:O a wiem,ze ma. zmienił samochód,pali fajki,codziennie piwko--i na to ma pieniądze. dla córki jest to co mu zostanie. co to za kraj który nie broni swoich obywateli tylko stoi po stronie łapciuchów i cwaniaczków? co mam zrobic z dzieckiem? nie umiem więcej zarobic,a sprzedawać swojego ciała nie będę,zebym miała pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
chyba ja powinnam paść na twarz i wziąć drugi etat,zeby zarobic jeszcze więcej? jeszcze powinnam zrzec sie alimentów na dziecko skoro ojcu dziecka jest cięzko . moze powinnam podjąc dodatkową pracę i jeszcze jemu pomóc,co? dlaczego polskie państwo jest nieudolne i nie potrafi wyegzekwować almentów od cwaniaczka,który się uchyla od ich placenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
moje dziecko dla tego państwa jest smieciem--tak to odczułam w sądzie,niestety:( jest intruzem,bo chcę powyzki alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
jedz sama zobaczysz jaki tutaj miod. podam ci przykladowe wyliczenie jak bedziesz miala szczescie to zalapiesz temporary job na part time, na full time juz teraz nie ma prac, chcesz dowodu, poszukaj stronek z praca w uk. praca na par time 4 godziny dziennie, moze 5 zarobisz ok 600 funtow, najtanszy domek z 1 pokojem albo mieszkanie w zaleznosci od miasta 450-800 funtow. zalozmy znajdziesz za 450, zaplacisz czynsz i masz 150 funtow. zanim przyznaja ci benefity, ktore moze beda oscylowac na poziomie 300 funtow, troche czasu minie. z benefitami bedziesz miec 900 funtow, zaplacisz czynsz i masz 300 funtow, musisz zaplacic prad, council tax, wode, gaz lub olej na ogrzewanie, jak myslisz ile zostanie z tego dla ciebie i twoje dziecko na jedzenie? Jedzenie drozeje, szczegolnie mieso i owoce, ubrania tez juz ida w gore. w zime bedziecie marzly bo wiekszosc domow do wynajecia w uk to nieogrzewane kartony, w polsce macie centralne ogrzewanie, zobaczymy jak sie przestawisz jak brak ogrzewania w uk z powodu alernatywy kupic jedzenie czy olej. Jak juz pisalam jak zachoruje nic nie zarabiasz, za przerwy w pracy nie placa, bedziesz musiala znalezc druga prace, jak bedziesz miala szczescie to znajdziesz, ale dziecko nie bedzie cie widziec caly dzien. sama zobaczysz jak psycha twojemu dziecku tu bedzie siadac, malo kto przyznaje sie tutaj do samotnosci i depresji u dzieciakow emigrantow. Do tego zle traktowanie w pracy, albo mobing ze strony kolegow w pracy jest tutaj norma i nie tylko w tych pracach najnizszych, obejrz sobie come fly tu mi, wszystkie watki ze stewardesami, to sama prawda jak ludzie sie wzajemnie traktuja tutaj w pracy, walka w bialych rekawiczkach, za usmiechami. jak to moj maz nazwal, co na zasadzie wiktorianskiego balu, gdzie rozmawiasz z jednymi i sie usmiechaja, a nagle z tylu dostajesz kopa a dupe, odwracasz sie i widziesz milutki usmiech, a za chwile znowu dostajesz z drugiej strony kopa i znowu odrwacasz sie i widziesz usmiech. tak to wyglada praca a brytyjczykami. z pracujac z polakami jest jeszcze gorsze szambo. jezeli myslisz ze przezylas wszystko to sie mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
dlatego jest nam tu źle. ja ze swoje strony dołozyłam wszelkich starań ,zeby dobrze wychować córkę, pracuję,staram się wiązać koniec z koncem,ale to jest bardzo cięzkie--dlatego chcielismy wyjechać. tu się nie da zyć normalnie. ktoś kto tego nie doswiadczył nie będzie wiedział o jakim upokorzeniu ja piszę. poprostu nie mam juz sił dalej tego ciągnąć. nie mam juz sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
boże co za czasy:O :O co sie dzieje wogóle na świecie? to jest jakis horror,kraje padaja,robi się nędza,wszystko sie kurczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
poza tym w polsce jest zle bo polska jest wspolczensna kolonia dla zachodu, ma dostarczac takich tanich jeleni do pracy dla nich. jak znacie historie ludzie w koloniach nigdy nie byli dobrze traktowani i nigdy ona nie byla przeznacozona na rozwoj i dawanie dobrobytu, tym ktorzy w niej mieszkaja. my doskonale pomagamy zachodowi w utrzymawaniu polski w takim stanie. irlandia i szkocja dlatego stracily niepodleglosc bo mialy wiecej zdrajcow i cwaniakow niz uczciwych ludzi, teraz nas to spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yesterday...
Ile masz lat? Mysle ze moge Ci pomoc, jestem w Uk od 7 lat sama z dzieckiem. Napisz email. kate.rozanska@gmail.com to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yesterday...
Sorry mialo byc kate.rozanska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
ogłoszenia o pracy na cały etat tez się zdarzają,bo obserwuję choć nie zaprzeczam,że najwięcej jest tych na pól etetu i dorywaczych a jakbym wzięła sobie ze 2-3 prace po kilka godzin np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w uk teraz - dlaczego chorobowego i urlopu nie bedzie miała płatnego? Mieszkam w UK 6 lat i cały czas urlopy i chorobowe jest płatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk teraz
niesety autorko miodu nie ma, swiat sie wlasnie kurczy, globalizacja, z ta roznica, ze w wielu krajach ludzie walcza o godne zycie, a w polsce nie. czytalam wypowiedzi polakow na jednym forum, jak poazywali jak wloszka , czy greczynka narzekala ze jej kaza zyc na 1000 euro, ze to dla niej i jej dzieci za malo, to wiecie jakie byly wypowiedzi polakow na forum? no myslalam ze padne, ze powinni jej zabrac i dac wzamian 1000 zl to dopiero by zobaczyla co to za zycie itp no masakra. LUDZIE W CALEJ EUROPIE WALCZA O GODNE ZYCIE, a w polsce jak ktos protestuje to go od oszolomow wyzywaja, alkoholikow, albo inaczej. sami pozwalacie sobie na prace za 350 euro, a takich jak ta kobieta za 1000 euro bycie skopali, bo raczy walczyc o godne zycie dla siebie i rodziny. jestesmy tchorze i sami sobie jestesmy winni, ze mamy co mamy i wszedzie robimy bagno. autorko polacy zrobili w uk bagno i powiem ci nie chcesz wziac drugiego etatu w polsce, w uk bedzie musiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
może lepiej się zabić,skoro trzeba się tak szarpać z zyciem? ale nie mam odwagi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×