Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyt wzbudza we mnie taka

Kuzyn odradza mi wyjazd do UK:/ Jestem samotna mamą,

Polecane posty

Gość stop meeee
a druga polowa to polacy, wiec albo mamusia albo tatus musial do uk przyjechac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
ktoś jeszcze wypowie się w temacie? tobie cisateczkowa--dziękuję za wypowiedzi. jeste stak pewna siebie,ze brak słow. jestes takim samym pionkiem jak reszta,a się panoszysz jak paw. Zeby ci tylko doopa nie pękła z tej dumy. Chyba cię matka nie kochała w dzieciństwie,ze teraz sobie odbijasz na innych ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
matka pojechala zeby anglika na dupe zlapac, dostac benefity, status rezydenta a bachor zeby mial obywatelstwo. ot kurestwo pod przykrywka malzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
ty sprawdz czy nie jestes corka jakiegos pakola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
nie mam ochoty,zebys się tu wypowiadała,rozmiesz to? czy jestes tak bezczelna,ze będziesz pisała inwektywy pod adresem innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
co za pusta bezczelan suka Pa🖐️ wejdę tu kiedys indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy sobie jakos radzi.. wiadomo ze nic nie bedzie gotowe... po pierwsze i najwazniejsze kto bedzie sie zajmowal dzieckiem jak ty bedziesz w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
szmacie pisać coś to ona mówi,ze deszcz pada. nikt nie chce jej czytac,a ona się wpierdala tam gdzie nie trzeba. To trzaba mieć tupecisko. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
do szkoły bedzie chodziła,ma 12 lat to w Uk trzeba pilnować 12 latka jak noworodka?????? córka jak była chora to zostawała sama w domu odkąd skończyła 5 lat,bo ja musiałam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no 12 lat to jeszcze prawnie trzeba zostac w domu a szkola jest od 9 do 15 wiec masz dziennie teoretycznie 4 godziny na prace... musialabys znalezc kogos takiego co da ci ta prace od 10 do 2. a co z wakacjami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
apetyt wzbudza we mnie taka - kazdy czlowiek z odrobina inteligencji widzi, ze ciasteczkowa to albo jakas niewyzyta gimnazjalistka, albo prowokator, ale ty tez sie nie popisujesz, zamiast sie znizac do tego samego rynsztokowego poziomu, olej. A twoj kolega albo w dziwnym towarzystwie sie obraca, albo cos sciemnia, nie znam polaka ktory pracuje na czarno w moich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie 12 lat to moze zostawac w domu, twoje ryzyko... no jak tam uwazasz... kto nie ryzykuje ten nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
w Pl jak ja nie miałam urlopu to siedziała sama w domu albo miałam urlop i wyjeżdzałysmy gdzieś. to nie bedzie mogła wracać samemu ze szkoły? przecież to juz duże dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sami się rodzą...
Casteczkowa mi jak ciebie czytam czuję się zażenowana twoją osobą...serio...takie to biedne chwalić się czymś takim, czym ty się chwalisz, zawsze czekasz, aż będzie taki temat, abyś mogła mimochodem wtrącić, że "mieszkasz w Anglii i mówisz super po angielski i skończyłaś tak w ogóle szkołę w Angliii że jesteś tam od dziecka więc to taaakie naturalne środowisko, ta Anglia, dla ciebie" to jest żenujące, nie czujesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Ja nie wiem jak to wyglada dokladnie, ale oni tu sa dosc uczuleni na opieke nad dzieckiem i do pewnego wieku - inne osoby ci na pewno powiedza dokladniej - mozesz miec problemy jak zostawisz dziecko same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie ze twoj kuzyn to gowno wie o zyciu tutaj.. chociaz ja na twoim miejscu omijalabym londyn szerokim lukiem. londyn jest ok dla ludzi wykwalifikowanych a nie tych co szukaja byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
czy ktoś wie ile się czeka na mieszkanie z counsilu w londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt wzbudza we mnie taka
kuzyn nie był nigdy w UK, kiedys był w niemczech,pracował u rodziny---i gadał dziś,ze za granica nie bedzie mi lekko. Tu w PL samotna matka na nędzę. ja zarabiam 1500 +300 alimenty+91 rodzinne. zadnej innej pomocy od państwa nie mam,bo widzocznie jestem zbyt bogata. nie chcę poprostu,żeby mna tak poniewierali. Mam juz dosyc bycia samotna matką w PL. w tym kraju się czuje intruzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pzyjedzie
kolejna naiwniara, co to mysli, ze zaraz jej domek dadza, bo przyjechala i zaszczycila swoja osoba Brytyjczykow. Bedzie szukac pracy jakies 3 miesiace, bo taki teraz jest mniej wiecej czas szukania pracy w UK teraz, znajomi jak w koncu wywala, bo ile beda ja trzymac i wroci do Polski z podkulowny ogonem. Kolejna naiwniara, co to mysli, z zaraz jej wszystko dadza, a z jakiej racji? Twj rzad ma cie w dupie to z jakiej racji ich rzad ma sie toba przejmowac. Najwyzej zasponsoruja ci powrot do Polski. Czas juz na emigracje do UK juz sie skonczyl, teraz nawet ci Brytole co to nie chcieli pracowac sa do tego zmuszeni inaczej nie dostana Support z jobcentre, a ty tu chcesz przyjechac i ciekawe jak wygrasz z nimi na rozmowie? Pewnei powiesz ja pracowac za 2 funty na godzina, byc dobra dupa i tego typu znowu Polacy beda gorzej postrzegani niz cygany, bo niestety juz tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeee
autorko zaloz temat na Poza Polską: praca, studia, życie tam jest duzo ludzi z uk, oni ci powiedza jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doautorki
Czasy w Uk juz sie skonczyly pare lat temu :O Teraz mozesz jechac i zyc z dawania dupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pzyjedzie
naiwniaro myslisz ze tu toba nie beda poniewierac? Wiesz jak tu traktuja Polakow? Czytalas opinie brytyjskich gazet o nas? Dla nih stoimi gorzej niz cygany, bo przez ostatnie pare lat wielutu przyjechalo i robilo z siebie szmaty, zarowno faceci i kobiety. Zgadzali sie na najgorsze warunki, byle pracowac, zniszczyl rynek pracy w UK do tego stopnia ze teraz tutaj jest tak samo jak w Polsce. Nawet specjalistom teraz oferuja najmnizesz wynagrodzenie na temporary kontrakt. Coraz wiecej jest ogloszen o prace bez podanego wynagrodzenia, a agencje traktuja ludzi ubiegjacych sie o prace jak smieci i to nie tylko Polako. Tak bardzo polacy tesknili za polska ze swoim zachowaniem tutaj zrobili z uk druga polske i robi sie coraz gorzej. Naiwniaro przygotuj sie ze przez pare lat bedziesz sie gniezdzic z corka w jednym pokoju, jesc pasci i byc traktowana jak smiec. Taka niestety jest prawda, ale zrobisz jak wolisz, przyjedz zobacz wrocisz z podkulonym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pzyjedzie
czepiacie sie ciasteczkowej ale niestet to prawda co pisze, ciekawe jak dlugo autorka topiku nie peknie i nie bedzie dawac dupy tylko po to zeby zyc jak czlowiek, bo mysli ze jak przyjedzie to nie spadnie do pozycji zwierzecia... Naiwniaro cofniesz sie do poziomu nedzarza takiego jakim nie jestes w Polsce, bedziesz zyla w jednej malej zagzybionej norze, jesc najtansze gowno, jedzenie bez smaku, twoja corka bedzie siedziec tylko w domu, bo jak wyjdzie to pozaluje. Sami zobaczycie ten nowoczesny zachod, ktory opowiadali nam przez lata. Zobaczysz co to prawdziwa bieda, teraz w polsce nie masz biedy, tylko ci sie tak wydaje, w UK poznasz co to nedza...i beda meli w d... jak twoja corka zyje. pamietaj ostrzegalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ta chwile jestem w Uk i nie jest kolorowo, sa jednak mozliwości, ale trzeba sporo determinacji a i pomoc bardzo sie przyda, nie czytałem całego watku bo mi sie najzwyczajniej nie che, ale chetnie odpowiem na wazne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pzyjedzie
widzisz chcesz jechac do uk a nic nie wiesz o tym kraju, w uk nie mozesz zostawic 12 latki bez opieki w domu, mozesz za to isc siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pzyjedzie
mieszkania z councilu tez nie dostaniesz bo kolejka brtyjskich rodzin jest dluga, a z powodu kryzysu nie buduja nowych domow, ty jak opiekun jednego dziecka 12 letniego nie masz szans na dostanie czegokolwiek, poza ty pazerna jestes, masz mieszkanie w polsce, a wyciagac chcesz lape po tutejsze domki, z podatkow brytyjczykow, ty co ani funta do ich budzetu nie wlozyla. Czyli chcesz zabrac sznase na domek jakiejs brtyjskiej rodzinie albo samotnej brtyjskiej matce. Juz teraz wiem dlaczego tak nas polakow tutaj tak nienawidza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×