Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrażżliwa

jestem bardzo wrażliwa na zapachy

Polecane posty

Gość wrrażżliwa

od kilku dni, moze ponad tydzien... mięso mi śmierdzi, mleko mi smierdzi,,,, śmieci w koszu wydają się wytwarzać niesamowity odór bardziej niż zwykle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdogrzmot urzędniczy
a pierdy pachną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
nie, pierdy nie pachną... darujcie sobie zbędne komentarze... za to zapach spalin jest nadzwyczaj przyjemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzy Lizzy
Może jesteś w ciąży? W pierwszym trymestrze też byłam bardzo wrażliwa na zapachy. Masz jakieś inne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdogrzmot urzędniczy
powąchaj kupę - mmmm jakie fiołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążolog
typowa ciąża gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
nie wiem czy to możliwe zebym była w ciązy... brałam tabletki, co prawda słyszałam ze mimo brania mozna zajsc, no zdarzylo mi się wziąć pozniej... teraz odstawilam, dostalam wlasnie okres z odstawienia, ale wiem ze nawet w przypadku ciązy, okres z odstawienia występuje... nie wiem juz sama innych objawów raczej nie ma... piwo mi marichuaną ostatnio też śmierdzialo...hahaha :D no i zeżarłam kiełbasę ze śmietaną, nie wiem czy to normalne... mdłości w sumie nie ma, moze delikatne, ale nie wymiotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfcshgz
przy guzie mozgu takie zapaachy bywaja wyczuwalne mocniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
weś mnie nie strasz jakimiś guzami... aaa i jestem bardzo płaczliwa jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam w początkach ciązy-wszystko śmierdziało kosz,szafki, lody, ludzie:) i kosmetyki które uzywałam do tej pory tak capiły ze mi sie na wymioty zbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
no to pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofdjskdlfjldksjflkdsjlkfs
Gratulacje! Twoje życie się skończyło, teraz zostaniesz brudną matką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzy Lizzy
Hmm, powstrzymuj się lepiej od tego piwa, póki testu nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
pomyślałam ze moze przed okresem tak mam, tak jak przed okresem ma się rożne smaki, tak może jest się wrażliwym na zapachy,, ale okres dostalam wczoraj a wrazliwa jestem dalej... (okres z odstawienia oczywiście...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
dizzy, ja nie pilam tego piwa, tylko koleżanka i wtedy poczułam ten dziwny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzy Lizzy
No wiesz, to może być ciąża. Ale równie dobrze może to być jakieś zachwianie hormonalne. Bolą Cię piersi? U mnie to był jeden z pierwszych objawów. Tkliwe, nabrzmiałe piersi. Aaa i palić mi się chciało bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
a jakie to ma znaczenie? nie mam faceta, bez zobowiązan, ale nie o tym ten temat. to juz moj problem w razie jakby co... ale mam jednak nadzieje ze nie jestem w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
nie mam wrażliwych piersi, co dziwne bo zawsze przed okresem wlasnie mam, a tym razem nawet nie nabrzmialy! a papierosy pale normalnie, jestem palaczem niestety, ani mnie bardziej nie ciagnie ani nie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
zadna szmata, jest 21 wiek, nie bzykam sie na prawo i lewo, juz powiedzialam, zwiazek bez zobowiazan, ale utrzymuje kontakty sexualne tylko z nim. zreszta nie zamierzam ci się tlumaczyc, bo nie o tym ten temat jak wspomnialam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzy Lizzy
Wiesz co, za wcześnie wnioskować o czymkolwiek. Ja też miewam dni, kiedy jestem bardziej wrażliwa na zapach i nie wiem, z czego się to bierze. Zrób test na wszelki wypadek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzy Lizzy
Michał, weź idioto spierd..aj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
mam 30 lat, mam dobrą pracę i jestem w związku bez zobowiązan b to mi odpowiada. i nie będzie mnie podsumowywal ktoś obcy, ktoś kto mnie w ogole nie zna na jakimś forum.. sorry... idz sobie na inny temat powkurwiac jakieś nastolatki... bo na mnie twoje wypowiedzi nie robią wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony Ci sie rozregulowały, spokojnie minie. Ja miałam to samo wszytko mi smierdziało, koło kosza przejsć nie mogłam choc był pusty! Piwo mi zielskiem smierdziało :) obiad miałam cieżko ugotowac. Mam teraz rozregulowane hormony i lekarz stwierdził ze to normale, mniej byłam wrażliwa na zapachy będąc w ciaży niż przy tych hormonach teraz :) przeszło po ok 2 tygodniach, testy robiłam w domu i przychodni - ciąży brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
no ale czym to spowodowane? tabletkami anty? bo wlasnie skonczylam opakowanie i odstawiam na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×