Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrażżliwa

jestem bardzo wrażliwa na zapachy

Polecane posty

U Ciebie pewnie tak, u mnie dużym stresem i strata wagi, bezsennościa - miałam sporo stresów zwiazanych ze słuchem i mowa synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
oo no ja tez mam ostatnio bardzo stresujący czas w zyciu... :( wiec moze dodatkowo tabletki tez jakos wplyneły... jestem tez strasznie płaczliwa i łatwo się denerwuje... czyli myslisz ze jak odstawie tabsy to mi sie jakos to ureguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na kazdej wizycie pytaja czy przyjmuje jakieś hormony (nie mieszkam w Pl i tu róznie jest ludzie przyjmują leki od polskich lekarzy chodzac do nich prywatnie wiec nie jest to nigdzie zapisywane stad te pytania bo wtedy zaczynają zapewne terapie od ustalenia jakie i kiedy hormony sie przyjmuje) ja nie biorę zadnych, stresy zaczeł sie w czerwcu kiedy syn trafił do szpitala z podejrzeniem sepsy, potem problemy ze słuchem które trwają od dłuższego czasu, bieganie po lekarzach, czekanie na wyniki badań, syn rozpoczął przedszkole - dla mnie duży stres (chyba wiekszy niz dla niego) i zaczeły mi sie plamienia (14 ni) rozlegulowała miesiacza, wieczna handra, brak checi do działań, płaczliwość, skupienie uwagi tylko na zdrowiu dziecka, bezsennosc, brak apetytu, duzy spadek wagi. Po wizycie u ginekologa wykluczono choroby kobiece, cytologia wyszła dobrze, zostały te .... hormony :/ niestety kobietą żądzą hormony. teraz kiedy wiem ze dziecku niedosłuch po infekcji sie cofa i syn coraz wiecej mówi organizm powoli wraca do normy, wszytko sie reguluje, ja mam lepsze samopoczucie. Biore tylko witaminy i magnez, w PL pewnie pomogą Ci jakąś kuracją hormonalną jesli zechcesz, tu gdzie mieszkam dają organizmowi czas, trzeba sie obserwowac u mnie wszytko wraca do normy - aż lepiej sie żyje. Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życze bo te dolegliwoąsi są meczące i denerwujace dla Ciebie i pewnie wszytkich w koło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrażżliwa
uhm.. ok.. doszły mi mdłości i bóle głowy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×