Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wątpiąca_vit

Materac do masażu z firmy vit berg

Polecane posty

Gość Wątpiąca_vit

Witam, chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was kiedyś używał tego sprzętu lub zna kogoś kto go ma? Jakie są opinie na temat jego skuteczności? Jestem magistrem fizjoterapii i znalazłam ofertę pracy w tej firmie ale mam duże wątpliwości co do skuteczności takiego sprzętu. Proszę o opinie. Nie chciałabym pracować dla naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To sama załóż firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
W dzisiejszym swiecie prawie wszystko jest oszustwem,wiec masz szanse wykazac sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątpiąca_vit
Dooobra, a teraz proszę o wypowiedź kogoś bez paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monna liza
kolega jest po 3 operacji kręgosłupa i dalej go boli i nie moze pracowac co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątpiąca_vit
monna - Wiadomo, że cudów nie ma. W niektórych przypadkach, można próbować łagodzić ból. Jeśli kręgosłup jest ostro zdezelowany to ciężko coś poradzić. Prowadziłam prywatny gabinet za ciężarną właścicielkę. Nie ściemniałam pacjentom jeśli widziałam, że pomóc się nie da. I tak - domyśl się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Wątpiąca_vit,ja sie nie musze domyślać,widze ze napisałaś o swojej paranoi,bo taki z ciebie magister,jak z koziel....... traba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monna liza
noo napisała, że mamy sie Domyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątpiąca_vit
I tak- eh, nie chce mi się tracić czasu na przegadywanie się z Tobą. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątpiąca_vit
monna liza - następna rozgarnięta. Idę bo widzę, że nie uzyskam żadnych interesujących mnie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Wątpiąca_vit,a to się zegnaj,paciorek i do łózka,po co masz cokolwiek mówić,skoro zaczynasz post od obrazania,to pokazujesz kim jestes i co nosisz w sobie i nie jest to nic dobrego,taaaaak mamy sie domyślać,wiec Wątpiąca_vit,domyśl się czy to sciema czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Wątpiąca_vit,idz idz bo ,nie masz co tu siedzieć skoro masz sie za guru,a innymi pomatasz,tym czasem pokazujesz ze jest odwrotnie,nic soba nie reprezentujesz a czyms ten brak musisz nadrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×