Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość az sie usmialam

Dzisiaj w carrefourze ludzie wyrywali sobie rzeczy z polki bo byla promocja ,zal

Polecane posty

Gość az sie usmialam

poszlam po zwirek dla kota bo skonczyl sie a mam najblizej ,do tego niedziela byla promocja na niektore produkty, np kawa za 13 zl,druga taka sama za 1 grosz ludzie rzucali sie jak powaleni, jedna baba az sie wywalila biegnac po plyn do prania zal mi Polakow, takie dziady ze szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na osiedlu takie dantejskie sceny sie dzialy jak likidowali Lidla. Jakbym na wlasne oczy nie widziala to bym nie uwierzyla, ze ludzie moga sie tak zachowywac :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie usmialam
a jeszcze poddslyszalam od kasjerki ze ludzie ustawiali sie rano przed otwarciem aby zdazyc z promocja Polacy sa tacy smieszni i dziadowaci w swoim zachowaniu maja tepy wyraz twarzy lub przebiegle oczka ..jak lisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie usmialam
no ja tez nie sadzilam ze polacy sa tacy beznadziejni dzisiaj bylam w szoku ile takie babsko jest w stanie zrobic aby wziac plyn do prania za 1 gr do tego te zawistne chamskie spojrzenia ,tendecja do zagladania drugiemu w koszyk i zazdrosc ze ktos ma wiecej produktow hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl67890
to musicie do niemiec przyjechac co tam sie robi na wyprzedazach, kolejki od 5 rano i to autami przyjezdzaja,:D wiec nie mowcie ze tylko polacy w saturnie by sie pozabijali nawet w tv pokazywali:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampon na pomarancz
jak jest wjazd do lublina to jest takie spore centrum handlowe z odzieżą używana. tam w soboty ty chyba jakąś dostawa musi być bo jak Jade do pracy to takie tłumy przed 7 rano tam stoją. nawet ludzie prowadzą innych na wózkach inwalidzkich i stoją przed tym sklepem. można sobie wyobrazić co się dzieje w srodku. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie usmialam
no ok, ja tez widzialam np we francji takie wyprzedaze i jakos tak mnie to nie smieszylo, nie widzialam aby ktos wyrywal sobie najtansza kawe....co innego telewizor ale w polsce 90% ma tepy ryj i zawistny do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszt w góre
tak? chciałam sobie tam ptasie melczko kokoswe wedel kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie usmialam
co innego zabijac sie o fajny laptop lodowke a co innego o najtannsza kawe czy waciki hahahahah widzilalam rodzinke 6 osob, kazdy z nich wzial po jednej kawie do tego druga za 1 grosz i darli jape ze maja az 12 kaw...bo chyba jedna osoba mogla wziac tylko jeden towar jednego rodzaju skoro w kolejce odzielnie sie ustawiali hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to widziałam w USA
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za granica ludzie maja
promocje w dupie? wystarczy spojrzec na amerykanskie wyprzedaze sukni slubnych ;/ kobiety wrecz sie zabijaja ... najlepiej nabijac sie z rodakow, a wszedzie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdergrdegtrtgergt
fakt jestem biedna dziadówką ale w zyciu nie zachowałabym sie w ten sposob, nie rzucam sie na promocje jak pojebaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za granica ludzie maja
dalam tylko przyklad debilko! o inne rzeczy tez sie zabijaja! wystraczy poogladac programy o lowcach promocji w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie usmialam
sama bym poszla upolowac suknie slubna za grosze ale bym sie wstydzila biec po kawe za 1gr i z tepym wyrazem twarzy niuchac po polkach hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andriuuus
no to plebs to jest . Ja sie trzymam od tego z daleka , zaplace wiecej bo mnei stac . A plebs niech sie tam rzuca . Tak zawsze bylo jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andriuuus
na nic nie warto sie poswiecic . W takim sklepie nie ma takich rzeczy zeby mogly ze mnie zrobic dziada i biedaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jampas
uwazam ze trzeba byc debilem zeby kupowac zwir dla kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zdegustowana bo pomimo sprinterskiego biegu przez dział z kawami, a następnie z płynem do mycia naczyń nie zdążyłaś już na żwirek dla kota za 1 grosz:> I teraz wyrzucasz swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak teraz spojrzalam
na ta promocje z carrefoura i trwa ona od 3 pazdziernika. znajac zycie to one sie rozeszly 1-2 dnia promocji, a nie pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem film prezentowany na youtube oraz kilka innych i jestem przerażony tym. Ale trzeba przyznać że kurczak w promocji czy kawa robi wrażenia na Polakach. Nie wszystkich tylko tych co mało zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×