Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biały motyl

Dlaczego rodzice potrafią doprowadzić do tego , że ich dzieci lądują w...

Polecane posty

Gość thfgjfyuigjhgj
masakra co to za głupie pytanie. odpowiedź na to pytanie nie jest jednozdaniowa. To bardzo skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skleeepik
a co Ci do głowy przyszło? Tak sobie rozmyślasz, czy stało się coś konkretnego, że o tym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.in. dzieki takim
wypowiedziom , jak na kafe - urodz koniecznie, oddasz , jaks tylu ludzi, ktorzy czekaja na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.in. dzieki takim
( jest tylu ludzi - miało byc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale dopiero tera wróciłam na kafe... Znajomy ma 3 dzieci w tym każde z inna kobietą. Wszystkie dzieci sa przy nim. Ostatnia jego partnerka była przez niego bita ale trwała przy nim dla najmłodszej córki. Wszyscy im pomagali ale ich zdaniem ci co pomagali to byli ci źli.Nastawiali Na Nas dzieci. Teraz dzieci sa w domu dziecka bo rodzice byli pijani gdy odwiedziła ich pomoc społeczna.... Ech...dlaczego dorośli nie myślą? dwie pierwsze matki dziećmi sie nie interesują.Maja już swoje rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice sa zapatrzeni tylko w swoje potrzeby. Zabawy, imprezy. Co najgorsze znajomy sam był w domu dziecka a jego partnerki wychodzą z rozbitych albo pijackich rodzin. dzicoaki nie maja wsparcia w rodzinach....a my jako znajomi nic nie mozemy bo nie jesteśmy rodziną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelebryta
pewnie masz motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci czemu
bo dziecko bardzo łatwo spłodzić, zwłaszcza gdy się go nie chciało a wychować i stworzyć rodzinę jest o wiele trudniej problemem jest to że człowiek jest takim gatunkiem, który dojrzewa i osiąga pełną niezaleność przez wiele lat...gdyby dziecko w ciągu jednego roku osiągało pełną dojrzałość i niezależność, tak jak to ma miesjce u niektórych gatunków zwierząt...pewnie problem byłby mniejszy trudno utrzymać stabilną rodzinę przez okres około 20 lat bo tyle mają mniej więcej ludzie zanim sończą edukację i mogą zacząć pracować by samodzielnie się utrzymać gdy płodzisz dziecko nie masz pojęcia czy za 20 lat nadal będziesz z tym facetem, czy oboje będziecie zdrowi i nadal chętni do tego by tworzyć rodzinę dla tego dziecka, to zbyt długi szmat czasu bymóc cokolwiek planować czy przewidywać gdyby ktoś powiedział Ci że planuje za 20 lat jechać na wakacje do Egiptu to byś go wyśmiała bo idiotyzmem jest zgadywać co będzie za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne jest to ze dla tych rodziców wszyscy sa winni tylko nie Oni.... Gdy z nimi sie rozmawia to potrafią tak przedstawić wszystko jak by pomoc społeczna sie na nich uwzięła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam pytanie do bialego motyla?czy ty z siostra masz powyzej 30 lat? ja mam 32 i szukam siustr starsze byly i wiem ze jedna z stycznia a druga z grudnia tego samego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×