Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMA2013LUTY

22 tydzien ciazy ktoś chętny na pogaduchy??

Polecane posty

tydzien temu bylam i lekarz powiedzial 100% chlopak :)| badanie polowkowe to szczegolowe jest ZAWSZE platne, nie ma zadnych "ulg" co do tych badan. "ulgi" (za darmo) mozna wykonac TYLKO to pierwsze badanie szczegolowe - prenatalne wtedy i tylko wtedy gdy kobieta jest po 35 roku zycia, lub wczesniej urodzila chor dziecko (i cos jeszcze) http://allegro.pl/6ele-posciel-hafty-100x135-milpol-i2672737955.html śliczna nie? najbardziej poboba mi sie niebieska zyrafa i chyba sie skusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
piękna ta pościel. ja usg prenatalne miałam całkowicie za darmo ,mimo ze chodze prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez zalezy od lekarza :D mi powiedzial ze nie ma wskazan do badania prenatalnego ale jak chce to oczywiscie moge zrobic, natomiast polecal te 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, jeśli chodzi o położną to jestem tego samego zdania :) A tak poza tym zazdroszczę Ci dziewuszki :) Jak się będzie nazywać? MAMA super ta pościel :) Ja wypatrzyłam podobną serię u innego sprzedawcy na Allegro, tylko w kolorze pastelowego fioletu, bo pokoik urządzam na fioletowo-biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o USG to ja też chodzę za darmo i za wizyty też nie płacę, bo mam wykupiony pakiet w firmie, w której pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Ja nie mialam 4d, ale za to na każdej wizycie mam 3d, czego nie maja moje koleżanki u innych lekarzy . Bardzo się cieszę x dziewczynki , o ile w czwartek nie zmieni sie płeć Mój mąż marzył o córce i na wieść o tym oszalał z radości. Co,do imienia nie możemy sie zgodzic każdy mn a swoje typy Nie możemy i nie chcemy dac imion w stylu nikola, oliwia, julia, zuza_ tak akurat na moja rodzona siostra, maja, kaja, aleksandra, karolina, marcelina, blanka, amelia, sara, itp Dlatego ze obydwoje mamy duże rodziny i wielkie grono znajomych i u nich występują powyższe imiona i wszystkie inne modne Chcemy uniknac powtorzen nie tylko w samym imienu ale jeszcze nazwisku. Tak wiec pozostały nam wiktoria, gabriela, kornelia, dominika, i nie mamy wiecej pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
A może wy macie dziewczyny jakies pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście najbardziej spośród tych typów podoba się Gabi :) Kilka lat temu szalałam za Wiktorią, ale to imię zrobiło się bardzo popularne no i moja koleżanka nazwała już tak swoją córeczkę :) A ostatnio spodobało mi się imię Hania :) Chociaż ostatni typ zanim dowiedzieliśmy się o chłopcu (jak pisałam marzyłam o dziewczynce) to była Sara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
No właśnie maz z wszystkich typow bierze pod, uwagę tylko gabriele I już tak caly czas do niej mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, wszyscy teraz chorują :/ Mój luby też się dziś rozłożył, mam tylko nadzieję, że zaraził się ode mnie a nie przywlókł coś nowego, bo jeszcze z jednego choróbska dobrze nie wyszłam :( No cóż... A pomaga Ci coś ten syrop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Cxesc dziewczyny Ja jutro mam wyczekana wizytę. naprawde nie mogę sie doczekac, wykapalam sie, nasmarowalam kremami i wkoncu odpoczywam Malutka jakaś spkojna. Moze jutro na usg, pomacha do mnie rączkami A dziewczyny czy dobrze liczę ze od 23 tyg zaczyna sie 6 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?..... strasznie mi jest trodno.... w piatek ide na te badania polowkowe 4D, strasznie chcialabym zeby ON byl ze mna... nawet nie wiecie jakie to trodne byc wszedzie sama...... minal zaledwie tydzien a czuje sie jakby minela wiecznosc.... a przed nami jeszcz eponad 2 miechy.... ja nie wiem jak to bedzie..... to naprawde kawal czasu.... zero kontaktu ze soba.... tak mi ciezko... :( nawet nie mam z kim pogadac o tym.... :( tu wylewam swoje zale.... wogole GO nie obchodzi jak sie czuje, co z dzieckiem.... eh.... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, bardzo Ci współczuję :( Dlaczego piszesz, że 2 miesiące przed Wami? Wiesz, czytałam jak jedna z dziewczyn na topiku lutówek 2013 napisała Ci, że może Twój facet zmieni zdanie jak zobaczy i weźmie na ręce to maleństwo. Faceci rzeczywiście nie czują tego co my. Do mojego chyba też nie do końca dochodzi, że w tym moim sporym brzuchu siedzi jego dziecko. Może się jeszcze ogarnie, może przeraziła go wizja tak dużej odpowiedzialności. Oni są jak duże dzieci. A ile razem jesteście i ile on ma lat? Kaja, pisz kochana jak tam po USG? Wszystko w porządku? :) A u mnie nie za fajnie, bo znowu rozkręcił mi się na dobre ból gardła :( Ponad tydzień temu lub nawet już dwa tak samo mi się zaczynało to paskudne przeziębienie. Boję się, że to powtórka z rozrywki :( Znowu kupiłam ten Prenalen, znowu robię sok z cebuli i znowu to Tantum Verde, szałwia i woda z solą :( Wygrzewam się non stop przy kominku okutana szalikiem. Gucio mi to wszystko pomaga, ale muszę coś robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, a co do 6 miesiąca to wszystko zależy od źródła. W każdym razie ja trzymam się wersji, że 6 miesiąc zaczyna się od 23 tyg., bo tak podaje książka "W oczekiwaniu na dziecko" H. Murkoff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Hej dziewczyny Wrocilam od lekarza, 100 % dziewczynkA maz oszaleje z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
waga 355 g ale chyba z miarą jest coś nie tak , bo starała sie zmierzyć od głowki do pupki i wyszło jej ok. 15 cm. tymczasem gdy patrze na tabele wielkosci wychodzi mi ze moje malenstwo jest za małe a wage ma dobrą jak to wygląda u was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, ja tylko wiem, że mój synek ważył 436 g, a jak ją potem już po USG zapytałam jak jest duży to powiedziała, że ok. 15 cm. Nie martw się, na pewno jest ok :) I serdecznie gratuluję córeczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
dzieki za podtrzmanie na duchu. podczas badania wyszło ze liczac od miesiączki jestem w 21 tygodniu 6 dniu natomiast, wg usg to dopiero 20 tydz 6 dzien czyli gdzies ten tydzien mi ciągle ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
a moze jest taka mała przez moją wagę ???? zaraz zaczynam 6 meisiac a przytłam od początku 3 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, a co lekarz na to? Pewnie powiedział żeby się nie martwić :) Mi się wydaje, że każde dziecko trzeba traktować indywidualnie, a Twoja mała odbiega od "standardu" zaledwie tydzień :) Może będzie po prostu malutka :) Łatwiej zniesiesz poród ;) Pisałaś wcześniej, o ile nie zmyślam, że masz nieduży brzuszek, a jaką masz w ogóle sylwetkę? Jesteś drobna? MAMA, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×