Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama, to ja

Kto z was ma PANELE PODŁOGOWE - opinie

Polecane posty

Gość sikorka kosiarka
mama to ja, zaczęlam wlasnie węszyc i znalazlam nowoczesne podlogi z linoleum. Jesem pod wrazeniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam panele i uwazam ze są
no jak masz czas codziennie sprzatac to super, zazdroszcze. Też bym tak chciała. W ogole chciałabym się bardziej zaangażowac w urządzanie domu, ale wciąż brak czasu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka778
My kupiliśmy mieszkanie i już w nim były panele więc nie wybieraliśmy nowych tylko zostaliśmy przy tych pewnie sa najtańsze bo mieszkanie było zrobione pod sprzedaż ale mnie najbardziej w nich denerwuje że się bardzo elektryzuja. U rodziców mamy parkiet może nie wygląda nowocześnie bo to stary sprzed 20 lat ale się nie elektryzuje kurz do niego i nie jest tak oblędnie śliski ale tak jak napisałam wcześniej podejrzewam że sa to najtańsze panele więc moja opinia może być krzywdząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka kosiarka
Gość sikorka kosiarka
Gość mam panele i uwazam ze są
hm u mnie nie widać śladów stóp. Chyba, że ktoś ma brudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka kosiarka
nie chcę być nie miła, ale na każdych panelach widać. Ja mam cały dom w panelach i zawsze widać :(.. I u kazdego kto ma panele widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka kosiarka
tylko chyba kwestia tego, czy komus przeszkadza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam panele i też nie jestem zadowolona, ciągle trzeba myć bo widać każdą kropkę, śladów stóp nie widać ale ciągle jakieś plamy, kropki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby podłoga ładnie wyglądała, to trzeba o nią dbać. Ale z panelami, to bym nie dała rady, cały czas z mopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka kosiarka
a moze jeszcze inaczej- na malej zabudowanej powierzchni na bardzo jasnych panelach slady sie tak nie rzucaja, jak w wiekszym pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do wniosku, gdy będę mieć możliwość zmiany podłogi, to wezmę pod uwagę linoleum, a gdy mnie będzie stać podłogę drewnaną, ale nie panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam panele i uwazam ze są
ale jak te slady stop wyglądają? bo moze ja mam, a nie wiem o tym? odbicie podeszwy kapcia? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam panele i uwazam ze są
ach, to u mnie w domu nie chodzi się boso tylko w kapciach. Trzeba by chyba codziennie myć podłoge a i tak by sie paprochy do stóp przyczepiały, poza tym zimno by było w gołe stopy (mamy w domu chłodno, bo tak zdrowiej i lubimy tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodzę w kapciach i moje dziecko też. Jak jest zimno, to zakładamy jedynie skarpeptki. Więc siłą rzeczy ślady w moim przypadku by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam panele i uwazam ze są
a no widzisz. A jak na przykłąd schodzisz do piwnicy i tam jest brudno (wiadomo, kurz z opału itp) to co robisz? Pytam, bo też kiedyś rozważałam zrezygnowanie z kapci, ale to chyba niepraktyczne. Albo idziesz na ganek/przedpokój/co tam masz i tam wiadomo, jest brud przyniesiony na butach z podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam panele i uwazam ze są
no to już rozumiem wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tanie i wygodne, proste w pielęgnacji. Przyciągają za to więcej kurzu niż parkiet drewniany i nie a się ich po latach odświeżyć, trzeba wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7Moniaczek
Ja chciałam mieć koniecznie takie prawdziwe dechy drewniane ale okazało się że są potwornie drogie więc wzięłam deskę warstwową, która wygląda bardzo podobnie a była o połowę tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×