Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wa wka

Zyjacy w dlugich zwiazkach bez slubu...

Polecane posty

Gość dodam jeszcze
stali sie jedna osoba w dwoch cialach, mowia i mysla tak samo a sex jest najcudowniejszy na swiecie. I ta cudowna odmiana wydarzyla sie po slubie. Allium konkrety jesli laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę moje małżeństwo wywołuje w was niezdrowe podniecenie , dlatego lepiej będzie unikać szczegółów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani psycholoŻka
allium to sie zaczyna robic smieszne. my Ci tu piszemy dokladnie, co mamy na mysli, jakies przyklady, jak wyglada nasze zycie, itd. a Ty co piszesz? unikasz odpowiedzi, kombinujesz. napisz cos konkretnego na temat dlaczego jestes za slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma zadnego malzenstwa! nawet sie nie potrafisz otworzyc! cos ukrywasz ciagle! nie jest to podniecenie tylko chec usyszenia na twoim przykladzie skoro tak sie upierasz ze to tyle zmienilo a nic konkretnie nie podajesz, nie uwazasz ze to smieszne i dziecinne :p poza tym mam wrazenie ze bawi cie poniewieranie przekonaniami innych a Jezus mowil o tolerancji i szczerosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub moze wziasc praktycznie kazdy niekazdy moze pochwalic sie miloscia bez papierka taaaa :D:D:D w pracy często spotykam sie z tymi miłościami bez papierka :D uprawiać seks może nawet przygłup i może mieć z tego dużo przyjemności , natomiast dobre małżeństwo nie jest dla każdego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przjemnosci tak ale nie poczucia jednosci i polaczenia sie z druga osoba z ktora chce sie spedzic cale zycie a smiesza mnie osoby ktore uwazaja ze sex po slubie jest niby lepszy i bardziej wartosciowy bo co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nikt was nie zmuszał do opisywania swojego życia , prawda ? zrobiłyście to same i z własnej woli - to do k ogo pretensje >?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33 dobrze napisała po co z nią rozmawiać jak ona zaraz odpiszę a co z majątkiem, rodziną. "Czy rodzice są zadowoleni?" to chora kobieta która widać jest nieszczęśliwa i podnieca się takimi pierdołami. To jest typowa wiejska mentalność! dziwicie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożenka , dziecko aż m usiałaś sie ewą podeprzeć ?:) swoich przemyśleń nie masz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani psycholoŻka
no i rozmowa sie zrobila bez sensu :) allium, przecież Ty nie masz żadnych konkretnych argumentów, no po prostu nic. nie umiesz wypisac w kilku punktach, dlaczego warto wziac slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek88
Nie ma sensu z nia pisac. Olejcie ja. Pierrdoli 3 po 3! Wazne że wy jestescie szczesliwe a ta allium to pewnie samotna zakompkeksiona gruba baba ktora jest bardzo wierzaca i innej mysli niż slub nie dopusci do siebie. Moja dyskusja z nia się konczy. Nie potrafi podac konkretnego powodu. Kazda z nas cos napisala o swoim zyciu a ta cala allium swoje idiotyczne mysli i przekonania. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w sobie dostatecznie dużo siły , żeby m i zwisało czy ktoś m nie poopiera czy nie :) Swoje decyzje przemyślałam i podjęłam je dobrowolnie , nie w zacietrzewieniu i przekonaniu ,ze wszystko co tradycyjne jest złe . większość z was , niestety swoje decyzje opiera na przekorze . Kto lepiej wyjdzie w życiu na sowich decyzjach - czas pokaże :) oczywiście wszystkim paniom życzę szczęścia i spokoju , niezależnie od formalizacji związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek88
Mysle że allium jeśli ma "meza" to na pewno czekala z seksem do nocy poslubnej, bo przeciez seks przed slubem to grzech!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek , przestaję isę dziwić , ze chłopak ślubu nie chce :) z taka wulgarną dziewczyną ? gdzie twoje wielkie słowa o tolerancji ? czy moze tolerujesz tylko to co jest ci wygodne ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani psycholoŻka
a gdzie cukierek jest wulgarna? normalna dziewczyna. wiesz allium smiac mi sie chce. tak bronilas instytucji malzenstwa a jak przyszlo co do czego to sama nie potrafisz powiedziec czemu ten slub jest taki wazny :D my przynajmniej mamy jakies swoje argumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek88
allium 😴 oczekiwalam ja i nie tylko od ciebie konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie, zwodzilas unikalas odpowiedzi wiec wybacz. Jestem torelancyjna ale nie dla takich ludzi jak ty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
mam w sobie dostatecznie dużo siły , żeby m i zwisało czy ktoś m nie poopiera czy nie Swoje decyzje przemyślałam i podjęłam je dobrowolnie , nie w zacietrzewieniu i przekonaniu ,ze wszystko co tradycyjne jest złe . większość z was , niestety swoje decyzje opiera na przekorze . Kto lepiej wyjdzie w życiu na sowich decyzjach - czas pokaże oczywiście wszystkim paniom życzę szczęścia i spokoju , niezależnie od formalizacji związku Jakos to co teraz napisalas nie pasuje do dyskusji, dziewczyny zyjace w konkubinacie nie pisza, ze ich wybor jes najlepszy i nie krytykuja malzenstawa, pisza ze to byl ich wybor i tyle. To Ty wmawiasz im, ze wybor byl zly, ze malzenstwo to najwyzszy stopien bliskosci z inna osoba, ze po slubie wszystko sie zmienia i w ogole wiele innch farmazonow i nie potrafisz zadnym racjonalnym argumentem poprzec swojej tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv XX
DOKLADNIE !! jedyna odpowiedz co slub zmienia napisala WSZYTSKO :X jak dziecko z podstawowki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my przynajmniej mamy jakies swoje argumenty no pewnie ,ze macie - ty np. forsę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo - a na j kaiej podstawie uważasz ,ze powinnam opowiadać o swoim życiu małżeńskim komuś kogo nie znam ?:) ty tak robisz? dlaczego ? odczuwasz taką potrzebę ? no , popatrz - a ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
a czy forsa to zly argument? a moze zyjesz jak pustelniczka i kwestie materialne w ogole cie nie interesuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv XX
jesli mowisz o argumentach i inne osoby ci udowadniaja ze sa w takich zwiazkach przez X lat i sa szczeslii a ty piszesz ze slub jest super i zmienia wszystko to gdzie tutaj przyklad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
kto Ci kaze pisac o Twoim zyciu malzenskim? Umiesz czytac ze zrozumieniem? Dlaczego warto wzac slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×