Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biznesŁOOMEMMM

Pomysł na pierwszy biznes - handel

Polecane posty

Gość biznesŁOOMEMMM

Hej, studiuje i trochę dorywczo sprzedaje różne rzeczy na allegro. Myślałam o tym żeby zająć się sprzedażą czegoś konkretnego czyli tanio kupić, drożej sprzedać. Tylko nie mam pomysłu co sprzedawać, jestem w stanie sama sobie zrobić swoją stronę www. Myślałam o ciuchach ale to chyba niewypał. Ciuchów jest aż nadto. Jak myślicie co mogę sprzedawać?? czy aby korzystać z hurtownii musze mieć założona firmę??? myślałam na początek o samej sprzedaży bez zakładania firmy bo musze się troszkę czegoś dorobić i zdobyć doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he, moim skromnym zdaniem
Taka młoda, a już chce kombinować. Dziecko, w nosie sobie pogrzeb, zamiast szaraczyć. Chcesz handlować, znajdź lukę, znajdź dostawców, policz miesięczne koszty załóż działalność gospodarczą. Jak mnie wkurwi@@ą tacy kombinatorzy. Przez takich jak Ty handel w necie jest na granicy opłacalności, bo zamiast uczciwie prowadzić działalność, opłacać składki wolisz lecieć w ciula. Na szczęscie urzędy skarbowe nie śpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Arkadiusz25
Brak słów na komentowanie tak żałosnego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ha ha kolejna
Taka młoda, a już chce kombinować. Dziecko, w nosie sobie pogrzeb, zamiast szaraczyć. Chcesz handlować, znajdź lukę, znajdź dostawców, policz miesięczne koszty załóż działalność gospodarczą. Jak mnie wkurwi@@ą tacy kombinatorzy. Przez takich jak Ty handel w necie jest na granicy opłacalności, bo zamiast uczciwie prowadzić działalność, opłacać składki wolisz lecieć w ciula. Na szczęscie urzędy skarbowe nie śpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesŁOOMEMMM
myślę że przesadzacie, na poczatek chce zdobyć trochę doświadczenia. Boże z tego co wyciagne to bym nawet zusu nie opłaciła. Chce jakies grosze dla siebie żeby móc powoli coś odkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
Urzędy Skarbowe niech się lepiej zajmą przekrętami księży, a nie dziewczyną, która chce parę groszy dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×