Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cfAAAa

co zrobić z tym psem ??

Polecane posty

Gość cfAAAa

Zamieszkałam niedawno na wsi i u sąsiadów jest mały piesek przywiazany do bardzo krótkiego łańcucha, poza tym że jest przywiązany do budy to jeszcze jest w małym ogrodzeniu otoczonym siatka. Łańcuch jest bardzo krótki a buda nie ma dachu. Ten pies już nawet z tej bdy nie wychodzi bo chyba popadł w jakąś depresję, jest w tej budzie już z rok. Zwróciłam im uwagę to mnie zwyzywali i powiedzieli żebym nie chojraczyła bo psa utopią :o zgłosiłam sprawę do animalsów a oni mi odpisali że nie interweniują w takich przypadkach bo najczęściej się takie informacje nie potwierdzają na miejscu, no tak mnie to wkurzyło że masakra !! A od czego oni są jak nie od interwencji w takich przypadkach ?? Nie wiem komu zgłosić taką sprawę ma ktoś jakiś pomysł??? Myślałam żey kupić od nich tego psa i potem go komuś oddać bo ja nie mam warunków dla psa ale tez nie znam nikogo kto by psa potrzebował :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodewilki
po straż miejską zadzwon oni beda wiedzieli co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfAAAa
Nie mogę tam nawet do nich wejśc musiałabym się włamac w nocy żeby psa ukraść... Zastanawiam się czy straż się czymś takim zajmuje i czy w ogóle zainterweniują ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alama koty dwa
zrób zdjęcia i wyślij animalsom? poza tym każda gmina,zgodnie z ustawą ma za zadanie mieć program, który zapobiega bezdomności zwierząt, moja gmina rozszerzyła na radzie miasta ten program o zapobieganie okrucieństwu poszukaj w necie co robi Twoja gmina w tym temacie, może są jakieś uchwały na ten temat i ktoś będzie musiał się tym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfAAAa
dobry pomysł zrobie zdjęcia i wyślę może to cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zggvfvfc
Ja bym na policję zadzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfAAAa
najpierw zgłoszę na straż zobaczę co zrobią jak nic to nie dam to ukradnę tego psa i będe szukała domu dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ 15:45 cfAAAa
" zgłosiłam sprawę do animalsów a oni mi odpisali że nie interweniują w takich przypadkach bo najczęściej się takie informacje nie potwierdzają na miejscu, no tak mnie to wkurzyło że masakra !! A od czego oni są jak nie od interwencji w takich przypadkach ?? " oni są przede wszystkim od brania kasy zarówno dotacji państwowych jak i dobrowolnych wpłat sponsorów oraz przelewania ich na własne konta w formie wynagrodzenia ! :D dodatkowo chorzy są na punkcie tytułomanii !!!!!!! :D zwierzęta są na końcu no chyba że trzeba wywiadu udzielić to wtedy awansują na pierwsze !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×