Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adfadf333

Ateiści powinni pracować w święta kościelne

Polecane posty

Gość adfadf333

Skoro nie wierzą w Boga i nie świętują to z jakiej racji mają mieć wolne? Wielkanoc, Boże Narodzenie, Boże ciało, 1 stycznia- Świętej Bożej Rodzicielki, sylwester też nie powinni świętować w końcu rok się liczy umownie od daty narodzin Chrystusa- po angielsku jest B.C. i A.D. - Before Christ i Anno Domini, dalej: Trzech Króli 6 stycznia, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - 15 sierpnia, Wszystkich Świętych - 1 listopada. Zasuwać do roboty! Ciekawe ile by wtedy było ateistów. Ja tam mogę zrezygnować z 1 maja, nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakre fakre
ateiści i onaniści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v jvjhjvhjhj
A co ma do tego wiara kto kiedy ma pracowac ,a kiedy nie? Albo swieta obowiązuja wszystkich ,albo trzeba je znieść i niech nie obowiązują nikogo. Nie powinno się mieszać religii do panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
Chodzą do kościoła, modlą się, choinki stroją, dają sobie prezenty. A ateizm to taka pustka, nie ma odgórnie narzuconych norm, każdy ateista może sobie sam ustalić co będzie robił a co nie. Do tego śmieszne jest, że ktoś mówi że jest ateistą, a jak coś się złego dzieje to "o Boże", "o Jezu" itd. Trzeba zadać pytanie "Jaki Boże, jaki Jezu"? jednak wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
Śmieszne jest to, że ateiści próbują tą akcją "Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę" wmówić wierzącym, że wszyscy ateiści tak się zachowują. A niby dlaczego mamy tak myśleć? Przecież ateistów nic nie obowiązuje, z niczego nie muszą się spowiadać. Nie zabijają i nie kradną bo takie akurat jest prawo. I pewnie jeszcze nie jeżdżą po pijaku i nie katują dzieci bo by poszli do więzienia. Ale dziadka oddadzą do domu starców bo im przeszkadza w karierze. Biorą tabletki antykoncepcyjne i zamykają się na dar życia, postępując egoistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje. powinni
i pewnie beda jak to beda swieta koscielne a nie panstwowe co mam nadzieje sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
16:16 Podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
wszystko będzie koscielne,to kosciół powinien przejąć rządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wierzą to powinni robić w święta - przecież wyszydzają te święta i wyśmiewają - ale dupe posadzić przed tv to miło - ignoranci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjhjhhj
OK. Ale pod warunkiem że katolicy bedą zobowiązani do przedstawiana w pracy świadectw od ksiedza o regularnym uczestnictwie w mszach, nabożeństwach i spowiedzi w każdy pierwszy piątek miesiąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
TAK POWINIEN TYLKO KATOLICY I TELEWIZJA TRWAM TO PRAWDA TYLKO OJCIEC TADEUSZ. CHWAŁA ZA RADIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka62673a
ja też mam takie samo zdanie, z jakiej racji mają świętować jak nie wierzą w Boga. Niech pracują całe tygodnie, bo to Bóg kazał świętować niedziele. A skoro w niego nie wierzą to niech święta dla nich nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzą do kościoła, modlą się, choinki stroją, dają sobie prezenty taaaa, to jest dopiero swietowanie... chodza do kosciola - zeby ludzie nie gadali, modla sie = klepia formulki, choinki stroja i daja sobie prezenty - no to dopiero wyraz wiary poprzez poganskie zwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słuszna uwaga odnośnie ateistów - skoro nie obowiązują ich według nich normy moralne to nie wiadomo czego mozna sie po nich spodziewac - zreszta sama się przekonalam, że ateiści to najwięcej krzyczą, myślą, że niewiadomo kim są i jakie to nowatorskie idee propagują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
hossanna na wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
Tak do tego ateiści powinni więcej płacić podatków bo my dajemy na tacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oddaj mi moje stracone pieniądze ty katolicka szmato. Myślisz, że nie wolałabym mieć paru stów w kieszeni więcej? Powinniście nam płacić za te stracone dni. Mało mnie obchodzi, że wy macie dzień biegania po ulicach z chwastami, ja chce do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
Styczniowy przyjaciel Mam prawo wyrażać swoje zdanie a Ty nie możesz zamknąć mi ust. Jeśli ktoś nie ma argumentów to straszy procesami, jak Wanda Nowicka. Tylko co się stało? Dwa razy przegrała z Joanną Najfeld. Bo ona mówiła prawdę, a to Nowicką będą teraz sprawdzać czy nielegalnie nie lobbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany julek - nie pakuj do jednego wora wszystkich, skąd wiesz co myślą ludzie idąc do kościoła i jak wyglądają święta u każdego w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
16:18 i 16:22 znowu podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancerna kołdra cóż za bulwersacja - możesz iść zaginać - jak nie na etacie to zatrudnij się jako ś mikołaj w cenrum handlowym hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
A DZIŚ RANO BYŁAM W KOŚCIELE. POROZMAWIAŁAM Z PROBOSZCZEM O SĄSIADACH NIE DALEKO MNIE. MAJĄ DUŻY DOM A NIE CHODZĄ DO KOŚCIOŁA MAJĄ DUŻO PIENIĘDZY A NIC NIE CHCĄ DAĆ NA KOŚCIÓŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
A DZIŚ RANO BYŁAM W KOŚCIELE. POROZMAWIAŁAM Z PROBOSZCZEM O SĄSIADACH NIE DALEKO MNIE. MAJĄ DUŻY DOM A NIE CHODZĄ DO KOŚCIOŁA MAJĄ DUŻO PIENIĘDZY A NIC NIE CHCĄ DAĆ NA KOŚCIÓŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buenavistaxxx o rany julek - nie pakuj do jednego wora wszystkich, skąd wiesz co myślą ludzie idąc do kościoła i jak wyglądają święta u każdego w domu? bo znam lud i zdecydowabna wiekszosc wlasnie tak robi, 90% katoli to hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
Ja też się buntowałam przeciw nakazom Kościoła, nie przyjmowałam ich do wiadomości, uważałam za śmieszne i niedorzeczne. I wiecie co? Zaczęłam MYŚLEĆ nad tym wszystkim. I doszłam do wniosku, że to Kościół ma rację, a ja robiąc na przekór Bogu byłam nieszczęśliwa. Człowiek nie może żyć sam sobie nie uznając że ktoś go stworzył. Bo Bóg ma plan wobec każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic przeciwko dla mnie 25.12 czy inne to dzień jak każdy inny. Ale warunek: niewierzący dostaje dodatkowe wolne do wykorzystania w innym terminie, bo w końcu mamy równość wobec prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
A DZIŚ RANO BYŁAM W KOŚCIELE. POROZMAWIAŁAM Z PROBOSZCZEM O SĄSIADACH NIE DALEKO MNIE. MAJĄ DUŻY DOM A NIE CHODZĄ DO KOŚCIOŁA MAJĄ DUŻO PIENIĘDZY A NIC NIE CHCĄ DAĆ NA KOŚCIÓŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×