Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neciuniaa

Jakie PANELE polecacie?

Polecane posty

Witam, Bardzo proszę o pomoc w doborze paneli. Kupiliśmy mieszkanie z Mężem. W całym mieszkaniu jest parkiet ułożony w jodełkę co nam się nie podoba. I tak się zastanawiamy czy możemy położyć na ten parkiet panele? Chcieliśmy kupić panele do salonu, w którym często będzie się chodzić, trzeba przejść przez salon do kuchni. Chcieliśmy żeby się nie ścierały, nie trzeszczały , nie rysowały aż tak i tak do 50 zł za metr. Gdzie i jakiej firmy możecie polecić? Z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkowa mamaaa
Dziewczyno !!! Nie rób tego, żadne panele nie zastąpią podłogi z drewna. Parkiet to jest najlepsza rzecz. Wycyklinować, odmalować i będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ten parkiet jest trochę zniszczony, deski odpadają, strasznie skrzypią. Dlatego chcieliśmy panele na to położyć. Gdyby to były na prosto deski położone to tak, można odnowić. Chcieliśmy na nowocześnie zrobić mieszkanko i ten parkiet po prostu tam nie pasuje. No a orientujecie się ile cyklinowanie ogólnie odnowienie kosztuje takiego parkietu plus pomalowanie go na ciemniejszy kolor na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie pod uwagę, że utrzymanie parkietu też swoje kosztuje... to jest podłoga, która mimo wszystko wymaga pielęgnacji. niemniej - jakbym tylko miała możliwość położenia prawdziwego parkietu to chyba bym się nawet nie zastanawiała, to jest podłoga na długie lata. nie wydaje mi się, by nie pasowała do nowoczesnego wnętrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę pwoiedziec tyle - wybirz to co ci się podoba. Ja kupowalam panele w http://www.hanbud.com.pl/ i jeste mzadowolona. Panowie doradzili najlepsza opcje ale kierowalm się przede wszystkim wyglądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parkiet to super sprawa, ale tak samo podłoga drewniana, jednak to sa koszta, zdaję sobie sprawę. W ArtCore można podpatrzeć podłogę, myślę, że zawsze cos ciekawego się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolski
właśnie oglądałam tam podłogi i są na prawdę bardzo fajne, wybrałam jodełkę, będziemy niedługo układać. :) już nie mogę doczegać się efektu jaki uzyskamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×