Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

do mam 2 dzieci

Polecane posty

Drogie mamy czy to prawda ze 2 porod jest latwiejszy? spodziewam sie 2 dziecka i jestem przerazona porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójeczki...
Niekoniecznie. Mój był dużo gorszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku 2 poród był koszmarny, dziecko było wieksze niż pierwsze o prawie 1 kg, i nie zdązyli mi dać znieczulenia. Więc urodziłam siłami natury bez znieczulenia prawie 5 kilowe dziecko. KOSZMAR !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha o mamoo
mój pierwszy poród był koszmarem, mimo,ze krotki bo tylko 5 godzin,ale miedzy skurczami nie bylo prawie przerw.A drugi ooj piękny,był piękny.Krotszy tylko o 30 min,ale rodzilam po ludzku, bez naciecia, z normalnymi przerwami miedzy skurczami.Ale drugie dziecko jest zazwyczaj wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliowa__
Moj drugi porod byl znacznie gorszy- dziecko zle wstawilo sie w kanal rodny i zamiast rodzic sie z przygieta glowka, urodzilo sie z odgieta- wyciagali corke przez godzine proznociagiem, bylam przekonana, ze ona umrze, tak spadalo jej tetno Niestety nie rodzilam w pl i o cesarce moglam sobie jedynie pomarzyc... Jednak w wiekszosci przypadkow jest latwiej i szybciej, wiec nie sugeruj sie takim przypadkiem jak moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy trwal kilkanascie godzin.w tym mdlalam 2 razy,dawali mi tle i ogolnie nawet połóg byl baardzo kiepski a przy drugim uwinelam sie w 3 godziny,z porodowki wyszlam sama ( a nie jak poprzednio na wozku ) i czulam sie swietnie.połóg tez ok.duzo osob mi mowilo ze 2 porod jest lzejszy.teraz to moge potwierdzic.wiesz co cie czeka i chcesz sie szybko uwińąć ,aby mieć to juz za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj drugi byl bez porównania
lepszy, moja mama tez tak swoje wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi lepszy, krotszy (choc nadal ponad 20 godzin od poczatku), choc tez szalenie bolesny. po 1 masa szwow, naciecie itp. drugi bez naciecia, bez pekniecia, bez szwow. polog duuuuzo lepszy! 2 dni po porodzie normalnie do przedszkola po starszego chodzilam, podbiegalam sobie itp, a po 1 tylko lezalam. bez porownania lepiej sie czulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poród numer 2
poród pierwszy koszmarny, wywoływany oksytocyną skurcz bez przerwy prze kilka godzin. myślałam że umrę. poród numer 2: do rozwarcia 9 cm nie pisnęłam nawet , myślałam że jest pewnie z 5 cm a tu już było 9. bolało solidnie od tych 9cm do 10, ale dlatego że musiałam leżec bo podłączyli mnie pod ktg. ogólnie poród numer 2 naprawdę spoko. tak spoko że szykuje sie do porodu numer 3:) a i dziecko numer 2 ważyło 3950 a pierwsze ponad 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×