Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dedalla

ile wydajecie na kurtkę/ płaszcz na zimę?

Polecane posty

Gość dedalla

czy 500 za używaną oryginalna kurtke to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewqeqwewq
dla mnie to kwoty jak z kosmosu, mam mało kasy, ale nawet jakbym miała więcej to tyle nie wydałabymm wydaję raz na dwa lata z 10 zł- lumpeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki_kiki
W tym roku nic nie kupię. Teraz chodzę w jesiennym płaszczu. Ma chyba dwa lata, ale jest super. Fajny trencz. A na zimę mam ubiegłoroczny, kupiony w Reserved za 225 zł. Też posłuży pewnie jeszcze z 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdbxh
To duzo,ja dalam 1000 za Geox nowa,lepiej dolozyc i kupic nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet, tylko
Ja moją kupiłam za 29 zet w maju, a płaszcz zimowy wełniany w zeszłym roku wiosną za całe 69. Nówki sztuki nie śmigane. 500 za używkę? Nigdy. Pognałabym buty kupić za te 500, nowe oczywiście i jeszcze setka by została na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwie kurtki zimowe
jedna z Zary, ma juz 2 lata ale jeszcze w tym roku mi posłuży a druga kupiłam niedawno, firmy Converse, kosztowała w przeliczeniu na złotówki ok 600 zł (nie kupowałam jej w PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n elvn 3lkvml
ok 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna kilka lat w tym samym ciorac? Przeciez moda zmienia sie co sezon, potem chodzicie w takich niemodnych jak jakies lumpiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedalla
ale np z versace..i 500 zl to duzo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
Na zimę mam jeden wełniany krótki płaszczyk kupiony rok temu - CK - ok. 70 $ Kurtkę puchową krótką Esprit - już nie wiem który sezon, ale jest niezniszczalna - 50 Euro Kurtkę puchową długą Tommy H. teraz będzie drugi sezon - 100 $ Płaszcz puchowy Royal Collection - też już chyba 4 sezon 1.000 zł Chodzę teraz za czarnym płaszczykiem ale chcę ze stójką i nie mogę dostać niczego fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
Dedalla to zależy jak ta kurtka jest mocno znoszona i ile razy była prana czy czyszczona. Jak ktoś o nią dbał, czy często chodził. Moje kurtki są czasem niezniszczalne, ale jak mam kilka to wiadomo ze ich w 2 sezony nie znoszę bo cały czas zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Karola Informatyka beatko ... pochwal się, że nie za swoje te płaszczyki kupujesz ... bo przez całe życie nie zarobiłaś nawet na jedną skarpetkę zal ci, ze ja mam za free, a ty na plaszcz tyralas 50h w tygodniu i odkladalas do skarbonki przez 3 miesiace, zeby kupic kurtke na targu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
W tamtym roku wydałam moją długą kurtkę Esprit puchową zapłaciłam za nią 500 zł i chodziłam w niej chyba 4 zimy. Moim zdaniem warto za tą kasę kupić coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszanaaa
W tamtym roku zalicytowałam na allegro płaszcz za 79 zł :) miałam szczęście, bo inne licytacje tego płaszcza kończyły się nawet na 229 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikkku
mam parę kurtek ale w tym roku jeszcze nie kupiłam (moze nie kupie) w granicach 1000zł 1500zł ale noszę je 2-3 lata bo są fajne , więc wyjdzie tak samo jakbym kupowała co rok po 300-500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Karola Informatyka nie kochanie ... mylisz się ... ale nawet jakbym tyrała i po 60 h w tygodniu i kupiłabym sobie kurtkę to miałabym tą satysfakcje, że za własne pieniądze ... Ty zapewne od dzieciaka masz podstawiane wszystko pod nos i nigdy na nic nie zarobiłaś i jak zostaniesz z gołą dupą to będzie krucho ... Tak złotko ... bo pieniążki to rzecz nabyta ... Dzisiaj je masz ,a jutro nie. Nie wiadomo co się może zdarzyć nie wiesz oczywiscie dziecko, co to zabezpieczenie finansowe, nieruchonmosci itp...ale nie chce mi sie tlumaczyc, bo wyjdzie znowu, ze sie chwale, a tego nie chce, bo jestem skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zaoszczędzi pieniądze a kafe pozbędzie się kolejnej pustej idiotki ale my, kochanie nie musimy na niczym oszczedzac:) No cóz... Milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Szukam ładnego płaszcza na zimę :-) Może doradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedalla
a ile mozesz wydac na ten cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstań czasem żebyś odleżyn nie dostała na koniec jeszcze jadem splunela w monitor, bo przeciez nie zasnelaby z zawisci, ehhh kobieta dla kobiety lepszej od siebie zawsze bedzie wrogiem numer jeden. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w okolicy otworzyli ostatnio ciucholand maja super uzywane rzeczy , naprawde jak nowki codziennie sa tam tlumy bab:D wczoraj kupilam kurtke kolor kawa z mlekiem na zime za 9 zł :D a dzis kurteczke troche ciensza rowniez za 9 zł bo w tym sklepie wszystko jest po 9zł:P jutro tez ide polowac na bluze i na dzieciece ubranka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samama mamama
ja niemam na kurtke ani buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Planuję wydać 300-600zł ale nie chce nic używanego, chodzi mi o nowy płaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulimar
"czy 500 za używaną oryginalna kurtke to dużo?" Za nową kurtkę to jeszcze cena do zniesienia, ale za używkę? Moim zdaniem lepiej kupić sobie jakąś nową w tej cenie albo nawet znaleźć coś tańszego. Spokojnie znajdziesz coś markowego, na przykład kurtkę przeciwdeszczową z membraną i innymi fajnymi rozwiązaniami. Sprwadź sobie stronę Hi-Tec, mają fajne rzeczy na jesień http://hi-tec.com.pl/pl/kolekcja/kurtki_polary_i_softshelle/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgh1234
ja kupuje jedna na pare lat. Teraz kupilam za 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×