Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama.idąca.do.pracy

ile zaplacic opiekunce?

Polecane posty

Gość mama.idąca.do.pracy

wracam do pracy..,... koleżanka bedzie sie zajmowala moim polrocznym synem. bede swoje dziecko do niej zanosila, jedzonko zaniose, syn pol roku. dodam, ze kolezanka ma swoje kilkuletnie dziecko. Male miasteczko- nie wiem, ile zaproponowac pieniazkow.... pomocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggfgfg
ja też wracam do pracy, małe miasteczko- też znajoma będzie zajmować się dzieckiem ale u mnie w domu, 10 godz dziennie, 5x w tygodniu- 800 zł. podkarpackie.tylko opieka nad dzieckiem,podawanie gotowego jedzonka,zabawa, zmiana pieluszki,spacery,usypianie,dziecko 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni epowazne jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktos bedzie harowac przy cudzym dziecku na caly etat albo wiecej a tu takie marne grosze rzucacie ?? 800 zl??? Przeciez nie oplaca sie w ogole, to w biedronce na kasie wiecej dostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki myslą że pilnowanie cudzego dziecka i brani ena siebie odpowiedzialnosci za jego zdrowie i zycie przez te kilka godzin to takie hop siu. Albo że to super lajcik hasanie za czyimś dzieckiem i drżenie o każdy płacz. Bycie nianią to super doświadczenie, ale to praca jak każda i najbardziej odpowiedzialna od wszystkich innych. A te zawsze chcą by ktos im dziecka pilnowal za darmo. I to jeszcz bez składek, bez ubezpieczenia. Przeciez taka osoba przychodzi do Waszego dziekca jak do kazdej innej normalnej pracy. Jak mozna takie psie pieniądze płacic....... wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mniej niż 1500 zł
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
sprawdz w necie jakie są stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggfgfg
smierc-ty sobie idź na kasę jak chcecz,nikt tobie nie broni. idź też jako niania za 5 tys, mnie to nie obchodzi, wogóle mnie to nie ruszyło co napisałaś :D Jej pasuje 800 zl, mnie też a Tobie co do tego frustratko? gdzieś tam ginie twój topik śmiercią naturalną na tym dziale więc może udzielaj się tam z innymi frustratkami jak ty. Ja nie potrzebuję niani żeby uczyła dziecka angielskiego,wymyślała super zabawy-od supeer zabaw jestem ja, od dawania dziecku tego co najcenniejsze też ja.Moja babcia zajmowała się mną a była prostą kobietą,gospodynią domową,czytała mi bajki,rysowała,zabierała na spacer i wysrosłam na normalnego człowieka,pracującego na uczelni,z wartościami i zasadami.Niczego więcej nie oczekuję od niani-rano przychodzi,dziecko już przebrane,umyte,najedzone,potem podaje 2 śniadanie,mleko,obiad zrobiony przeze mnie, przekąski,podwieczorek. W międzyczasie układa dziecko do snu,zmienia pampersy,idzie na godz na spacer i pobawi się z dzieckiem,pilnuje go podczas samodzielnej zabawy.dziecko śpi 2 razy po 2 godz. Będzie także zabierać dziecko do siebie od czasu do czasu. śmierc- nie pouczaj mnie bo ja wiem jak wygląda opieka nad dzieckiem, mam ich dwoje,jestem matką więc swojego dziecka byle komu nie zostawiam, tylko koleżance którą znam od podszewki. W naszym mieasteczku nawet żeby w biedronce pracować trzeba mieć znajomości. Pracy nie ma, do najbliższego większego miasta 40 km. Nie rozśmieszaj mnie ze swoimi teoriami, nic mnie to nie obhodzi. Ty sobie ustalaj dla siebie progi wynagrodzenia a innym do życia się nie wtrącaj. Trzeba było się uczyć, wybrać zawód z przyszłością to wtedy mogłybyście sobie rządzić pracodawcami. Wogóle to zabawna jesteś ze stwierdzeniem- ktoś będzie harować 10 godz dziennie!!!! :D :D a co w polu ją zatrudniam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggfgfg
Wogóle to jesteś tak znerwicowana że chyba pracę niańki uważasz za conajmniej jak lekarza :D (najbardziej odpowiedzialna ze wszystkich? :D ) branie odpowiedzialnośći za zdrowie i życie? ty chyba jakąs misję widzisz w swoim bytowaniu na ziemi? :D ja oczekuję tylko sumienności, szczerości i odpowiedzialnośći, zaradności, nic więcej z cech charakteru nie potrzeba do opieki nad dzieckiem. W domu u Ciebie wszyscy zdrowi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda matka uważa, że przy jej dziecko nic nie trzeba robić, więc opiekunce tez płacić nie trzeba. Jak tej Twojej koleżance to pasuje to ok, ale ja bym się w życiu nie dała tak wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja place
1600 zł. 6- 8 h dziennie. Jozefoslaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja place
Oczywiście weekendy wolne. Dodatkowo płatne np 2-3 h wieczorem kiedy chcemy np z mężem wyjść na kolację lub do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×