Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fan szatynek

Dlaczego przeciętne dziewczyny szukają przystojniaków?

Polecane posty

Gość fan szatynek

Przeglądam różne portale randkowe z myślą, żeby może się zarejestrować i coś spróbować zagadać(jestem dosyć nieśmiały) ale patrząc na opisy dziewczyn to zastanawiam się dlaczego one mają takie wymagania? Na przykład z wyglądu zupełnie zwyczajna dziewczyna nie jakaś o wyglądzie super laski, a w opisie kogo szuka napisane: inteligentny, koniecznie wysoki powyżej 185 przystojny i wykształcony. Załamać się można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie logiczne, każdy pragnie przy swym boku jak najlepszego, najdorodniejszego okazu który zapewni zarówno atrakcyjne widoki, satysfakcjonujące pożycie jak i odpowiednie zabezpieczenie materialne i względem bezpieczeństwa. A tzw. przeciętne dziewczyny nie są z dżungli wychowane przez korniki pragnąc byle jakiej istoty płci męskiej aby była. Jeszcze kilkanaście lat temu nieśmiałość miała swój urok, dzisiaj taka osoba to pierdoła, nieudacznik i pewnie zboczeniec. Ale nie wińmy innych za ten stan rzeczy, po prostu tak zostali zaprogramowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ty masz aż tak okrutne
bo są pojebane jak prawiki tutejsze,ten sam typ myślenia, się nasłuchały Disco Polo w stylu Jesteś szalona,mówię ci,zawszę nią byłaś,i myśli,że taka będzie,gówno prawda,nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ty masz aż tak okrutne
mieszanina kompleksów z przerośniętym ego z dodatkiem umysłowego pustostanu,to jest diagnozna przeciętnych dziewczyn i prawików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka90
I tak na końcu nie liczy się wygląd. Poza tym każdy ma swój typ i jakiś chłopak może być przeciętniakiem, a dziewczyna powie, że dla niej jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan szatynek
A co się liczy ? Charakter ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka90
Pierwsze wrażenie to wiadomo, że wygląd. Ale potem on schodzi na bok. Bo ile można się zachwycać przystojniakiem, który nie ma nic do powiedzenia, albo jest arogancki. Poza tym atrakcyjność u facetów to nie tylko wygląd, ale głównie inteligencja. Uwielbiam mądrych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatykna dla ciebie to inteligencja, dla innej zaradnosc, dla jeszcze innej pieniadze, albo wyglad. Autorze a jaka dziewczyna jest dla Ciebie atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka90
aj ja jaj No dokładnie, zgadzam się w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego przeciętne dziewczyny szukają przystojniaków?" z tego samego powodu, dla którego przeciętni faceci szukają pieknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka90
A co to w ogóle znaczy przeciętny? :P Każdy jest na swój sposób wyjątkowy. O mnie ktoś może powiedzieć, że jestem 'przeciętna', a dla innego będę wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka90
O, czy to ten słynny Elvis w spódnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec świata? Jeszcze nie i dlatego czas wreszcie znaleźć "OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII BRZYDOTY", póki te parchy nie zaleją świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie portale randkowe są do dupy, tam opis nie ma znaczenia tylko fotka . jak jest dobrze zrobiona i osoba na niej jest przeciętna z wyglądu to powinna miec branie . w realnym podrywie jest tak ze wazny jest wygląd ale potem rozmowa , kontakt jest wazny na portalach randkowych wiara takie długie opisy mają na swioch kontach ze nawet nie chce sie tego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wyglad jest najwazniejszy
i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska z miasta
Na portalach randkowych według mnie może 1 na 10 jest przystojny więc dla przeciętnej dziewczyny niemożliwe jest związać się z takim gościem który chyba dla jaj zamieścił tam konto albo tylko żeby zaliczyć laskę i cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO35
Też tak uważam że opis nie ma znaczenia.Nawet jakby ktos przystojny obojetnie facet czy kobieta zamieścił samo zdjęcie bez opisu to by otrzymał mnóstwo ofert ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waill
Zależy dla kogo opis nie ma znaczenia. Ja wprawdzie nie korzystam z portali randkowych, ale poznałam przez internet faceta, który mnie totalnie zaczarował swoim umysłem, przez same słowa (trafiłam na jego bloga...) no i gdy się spotkaliśmy nie miało już dla mnie znaczenia, jak wygląda. A wygląda tak, że nie zwróciłabym totalnie uwagi na samą powierzchowność, nieciekawy i nie w moim typie. Ale jaki ma umysł... niesamowity i wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc kobiet
jednak patrzy na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaudner
Odpowiedź już padła, nieważne, czy jest się kobietą czy mężczyzną, z ewolucyjnego punktu widzenia szukamy dla siebie jak najlepszych genów... Z tym, że mężczyźni w swoich poszukiwaniach zazwyczaj są prości - liczy się tylko ("i wyłącznie") wygląd kobiety. Kobiety ze względu na to, że one są odpowiedzialne za ciążę i dziecko szukają w mężczyźnie 3 rzeczy - wyglądu (czyli genów, tutaj biologia działa swoje, bo pociąg fizyczny to nie to samo, co atrakcyjność fizyczna... szuka się faceta o odpowiedniej budowie ciała i rysach twarzy), następnie - nie lubianego przeze mnie nazewnictwa: "zaradność", czyli ładniejszej nazwy dla materializmu (do którego nie mam nic przeciwko, bo jest rzeczą oczywistą) no i na końcu - odpowiednich cech charakteru, tutaj też gama różna, ale cechy te mają wskazywać na bycie dobrym partnerem i ojcem dla przyszłego potomstwa. Wiadomo, że człowiek to coś więcej niż mózg gadzi, który kieruje się powyższymi wytycznymi... jednak zazwyczaj nasza podświadomość działa na różnych płaszczyznach, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy interpretując i widząc rzeczywistość na swój sposób. Np. "On mi się od razu spodobał" (Dlaczego?) "Bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgfhfghf
"Oj takie czasy teraz te paszczury niesamowicie się cenią myślą ze mogą mieć Brada Pita albo Jamesa Bonda jakiegoś" to źle myślą:P i tak potem na ulicy widze brzydali z brzydulami bo zycie szybko weryfikuje ich wymagania z doopy wziete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×