Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolek99

Jaka bielizna na urodziny?!

Polecane posty

Gość lolek99

Szukam porady w sprawie bielizny. Chcę kupić dziewczynie bieliznę na urodziny, ale nie wiem jakiej firmy:/ Gdzie mogę znaleźć ładną, dobrze wykonaną i wygodną bieliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Znasz rozmiar? Wygodną bieliznę kobieta kupuje sobie sama w prezencie proponuje raczej coś bardziej kokieteryjnego i seksownego. Jaką bieliznę lubi twoja dziewczyna? Nawet jeśli nie lubi koronek to jest wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrinka
Jak w prezencie to tylko jakąś koszulkę czy figi, absolutnie nie stanik. A takie rzeczy znajdziesz w różnych sklepach, trzeba po prostu obejrzeć materiał i wykonanie, bo marka to nie wszystko. Ewentualnie jeśli w Twoim mieście jest jakiś sklep z brafittingiem (tu masz listę: http://stanikowamapa.prv.pl/) to możesz zapytać czy oferują bony podarunkowe i taki bon dziewczynie kupić, wtedy wybierze sobie (przy Twojej pomocy oczywiście ;) ) komplet ze stanikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz mozliwosc to zajrzyj do tk maxx, sa tam duze ilości bielizny rewelacyjnej jakości i znanych swiatowych marek w naprawdę niskich cenach. Ja bym postawiła na poczatek na majteczki i koszulkę-jesli nie znasz dokładnych wymiarów to koszulke z majteczkami i tak najłatwiej bedzie Ci dopasować:) na zakupy zabierz jakas kolezankę-moze tej Twojej dziewczyny - pomoże Ci w wyborze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam e-Lady sklepy internetowe, fajna, modna bielizna i długo wytrzymuje i do wyboru do koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KellyBundy
Polecam pas do pończoch! Będzie Ci łatwiej dobrać rozmiar, niż w przypadku biustonosza, a poza tym jest to coś naprawdę wyjątkowgo... Mój ulubiony sklep : http://gretavintagestore.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ładysz
coś mnie oszukują piszą że mata hari to estonka była i nosiła takie wyczesane pasy do pończuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ładysz
o znowu mnie oszukano link jest nieczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ładysz
nic na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na sklep.corin.eu . Powinieneś znaleźć coś interesującego. P.S. Zauważyłam, że ostatnio dużo mężczyzn kupuje swoim kobietom bieliznę. Całkiem niedawno wypowiadałam się w podobnym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupowałam w e-krainabielizny.pl. Z czystym sumieniem mogę polecić. To jeden z nielicznych sklepów, gdzie mogę znaleźć szeroki wybór bielizny z esotiqa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że bielizna powinna być dobrana pod gust dziewczyny. Może uda Ci się wypytać jaki kolor i fason lubi? Ja osobiście lubie koronkową czernowną lub czarną, ale ona może woleć inną. Moim zdaniem to najlepsze wyjscie;) Purcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odpowiedziiiiiii
najlepiej skorzana lub lateksowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka8
triumph ma bardzo dobrej jakosci bielizne, fajne modele bo sexy ale bez przesady wiec idealnie na prezent ;)) ja kupuje na telimena.pl bo jest taniej no i przesylka szybko bardzo dochodzi. tylko upewnij sie co do rozmiaru np. zagladajac do jej szafy jak bedzie w lazience czy cos! bo inaczej prezent spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
poleczka8, bielizna jak bielizna, ale jakich "świetnych" mają spamerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka8
hehehehehe - kolega pyta jakiej firmy bielizne kupic to podaje swoja ulubiona i jeszcze podaje gdzie taniej sie oplaca a ty mowisz ze jestem spamerka mimo ze po prostu odp na pytanie? tez dobrze, propsy, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Tak słonko, jesteś spamerka, w ciągu ostatnich kilkudziesięciu dni widziałam spam tego sklepu, który reklamujesz na co najmniej 5 innych forach (na takim Wizażu to za to ciebie albo jakąś twoje spamerskie koleżusie zabanowali nawet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka1986
Polecam kontri.pl. W tym sklepie są najlepsze firmy, produkty są z najlepszych materiałów. Ponad to zawsze jest ciekawa promocja i można kupić bieliznę za parę złoty. Paczka z bielizną zawsze przychodziła szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jestem będę
www.planetap.pl - bielizna Obsessive i Lupoline teraz taniej. Marki dobre - cena teraz swietna - jak znasz rozmiar to myślę, że coś dobierzesz, a może komplecik nocny - ech wybór należy do Ciebie, bo bielizna w prezencie dla Pani, a dla Ciebie to nie...:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munikaloska
Znajdziesz ciekawą bieliznę na kontri.pl. Droga u nich nie jest z powodu częstych promocji, w których kupisz coś za połowę ceny. Często wybieram właśnie bieliznę na tej stronie, bo jest w czym wybierać, mają wiele znanych i mniej znanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów mi, że jesteś rocznik 99 i kupujesz dziewczynie BIELIZNĘ na urodziny O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafiarka1
Ja polecam bieliznę Alles, bardzo często tam kupuję i jeszcze nigdy nie narzekałam :) Teraz jest tam nawet 10% zniżki na cały asortyment! Trzeba się tylko zapisać do newslettera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafiarka1, a ja polecam przestać spamować tym g**nem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolletta82
Podstawową rzeczą jest to że na codzienną, wygodną bieliznę każda kobieta kupuje sobie sama zaś w prezencie kupuje się coś bardziej kokieteryjnego, erotycznego, seksownego. Raczej nie kupuj kompletu z biustonoszem, bo niekoniecznie trafisz ale spokojnie możesz kupować jakieś koszulki/halki zwał jak zwał :) Moje ulubione znajdziecie tu http://www.erotyczny24.pl/koszulki-c-103_128_129.html/s=2 http://www.erotyczny24.pl/halki-c-103_138_147.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super podoba mi się ta bielizna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na urodziny to powinieneś zdjąć z niej majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolałabym jednak sama kupować sobie bieliznę. Ją trzeba jednak najpierw mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×