Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w tych czasach to :)

W tych czasach ludzie nie mają dzieci!!!

Polecane posty

Gość w tych czasach to :)

Przynajmniej w większości. Poświecają czas swojemu hobby, pasjom, zainteresowaniom, karierze, gierkom komputerowym i telewizji. To jest głupota jeśli kobieta 18letnia wychodzi za mąż za 19letniego mężczyzne i decydują się na dziecko. Powiem więcej głupota to jest nawet po 30 roku życia decydować się na dziecko. W większości to mężczyźni chcą mieć dziecko bo oni od małego mieli wpajane przez ojców że muszę przedłużyć swój ród, dzięki bogu to się zmieniło. Kobiety miały wpajane przez matki że żeby stać się 100% kobietą trzeba urodzić dziecko. Na szczęście to też się zmieniło. Chociaż wielu rodzicom jest smutno gdy dowiedzą się o tym że ich córka dokonała sterlizacji ale lepsza to niż córka panna z dzieckiem :D Smutno jest im gdy ich ukochany i jedyny syn podda się wazektomii chociaż to lepsze niż zrobienie dziecka i płacenie alimentów. Powiem więcej nawet homoseksualne dziecko jest lepsze od syna dziecioroba :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz nie zgadzam sie z ani
Jednym zdaniem. Ale nie chce mi sie dyskutowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze autor ma problem z wlasnymi emocjami i nie moze zniesc mysli ze inni robia po swojemu;-) wiec poswieca czas na "przemyslenia' co inni "pwonni/nie powinni" zamiast zajac sie wlasnym zyciem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężaróweczka...
to zależy dla jakich pobudek chcesz mieć dziecko lub dzieci. na pewno ja bym nie chciała mieć 3-5 dzieci bo wiem ze nie sprawdziłabym się w takiej roli, ale jedno dwoje.... teraz czekam na swojego synka i to moje pierwsze dziecko a mam 29 lat. nie spieszylam sie i nie podjełam decyzji nieswiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężaróweczka...
aaa i nie każdy musi miec dzieci i nie kazdy też uważa że bycie bezdzietnym w wolnym zwiazku jest takie super... na siłe chcesz coś tam uogólniać a to gówno prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem z czym Wy macie problem. Mamy czwórkę dzieci, mąż robi karierę, ja swoją faktycznie przerwałam w pewnym momencie, ale wszystko przede mną, bo wtedy kiedy 35 latka usłyszy zegar biologiczny to ja zaczynam się rozkręcać DLA SIEBIE ;P Mąż jest fanem Cs-a z synami gra :D - bo dlaczego nie można grać w gierki komputerowe z dziećmi? ;D Dziwię się wszystkim, którzy podchodzą do życia z myślą,że dzieci odbierają im wszystko. Nigdy tego nie odczułam : Sama wyciągam koleżanki na jakieś imprezy, bo one wiecznie zaganiane, chociaż dzieci nie mają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sie zmieniają
Dziwne w moim przypadku teoria autora nie zgadza się w ogóle, to moja żona nalegała na dziecko ja nigdy nie chciałem, ale liczyłem się z tym że nie będę robił krzywdy mojej ukochanej. Inna sprawa że moja pięcioletnia córa jest najwspanialszą sprawą jaka spotkała mnie w życiu i mam nadzieję że jeszcze będę miał jedno dziecko.... jak znajdę w miarę uczciwą pracę :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakakak
teraz faceci nie chcą dzieci, bo musza na nie zapieprzać, skończyły się dawne czasy, to tylko kobiety pragną mieć dzieci, bo uważają, że jak urodzą gromadkę dzieci to będą noszone na rękach, ale to się nie sprawdza i niejednokrotnie później jest rozpacz, płacz, bo brak pieniędzy na ich wychowanie.Jak zrobił b. przywódca z lat 80, narobił dzieci i co, dla pieniędzy był nawet donosicielem, bo dzieci trzeba było za coś utrzymać, a takie stadko dzieci wymaga dużo finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakakak
chodziło mi o b. przywódcę solidarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×