Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasucieka

Przeczytaj!!!w 4dc pecherzyk 16mm

Polecane posty

masakra to sporo czasu jak 4 lata :( straszne jest to wyczekiwanie na upragniona ciaze dlaczego w patologii rodza sie co po chwila tak mozna powiedzic a ten kto chce to czeka latami i to nie ktorzy dlugimi latami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
W tym wieku jakby była ciąża to już z pewnością około 100. moja ciotka tydzień po terminie @ miała 313.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsajhsiajhalkjxl
tylko mi nie zazdrość ! ;) powodzenia i napisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim wieku??? ja mam 25lat wiec to nie jest taki straszny wiek!!!!i Tak zazdroszcze dbaj o Siebie i o dzidzie napisze zaraz uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane obmy tak zaraz uciekam jezli dzis nie napisze to jutro napisze,ale jak dzis nie napisze to znaczy ,ze nie ma ciazy!!!ale jak dzis napisze no to jestem sciskam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
Chodziło mi o wiek ciąży :) hehe.Źle mnie zrozumiałaś :).A moja ciotka ma teraz 36 lat i tą betę robiła 11 miesięcy temu.Jesteśmy prawie w tym samym wieku autorko :)Ja mam 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juju5j5
Autorko nic nie piszesz to chyba sie nie udalo a tak mocno kciuki trzymalam a napewno niedlugo bedziesz w upragnionej ciazy8-):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
No ja też czekam :) Nie zakładajmy z góry że się nie udało.Może nie zdążyła jeszcze ochłonąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juju5j5
Masz racje moze napisze pozniej oby sie dzisiaj odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisala
tzn ze ciazy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisala
no i co?ale w czasie ewentualnego poczecia tez trzymalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad my to
do joanna-nie podniecaj sie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 mm to sporo
powinno już bić serduszko, a jeśli nie biło, to wygląda mi to na puste jajo niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuje temat do ulubionych, tez zycze autorce powodzenia;) my staralismy sie o kruszynke 2 lata i 4 miesiace...i mala podpowiedz z mojej strony, autorko zrob sobie laparoskopie, my leczylismy sie w Bocianie w Bialymstoku, i dr Mrugacz o ile dobrze pamietam nazwisko.. od razu przy pierwszej wizycie powiedzial ze mimo ze oboje z mezem wyniki mamy super, hsg wyszlo super, 0 problemow to on i tak nie pozwoli mi zrobic inseminacji bo nie bylo zrobionej laparoskopii...pierwszy cykl po laparo ciaza..naturalna..bez zadnych clo po ktorych przytylam 8 kg.. zycze szczescia, cuda sie naprawdę zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie autorce nie udało
to powinna zmienić ginekologa ! bo ten jest do dupy skoro teraz zauwazył pęcherzyk który musiał byc wcześniej tymbardziej ze autorka regularnie chodzi na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!!!bardzo Wam dziekuje za trzymanie kciuków. Jestem w huj załamana:( . Beta wyszła 0,1 wiec ciazy nie ma:( :( tak mi przykro, ale mialam mieszane mysli poniewaz nie caly miesiac temu badałam prolaktyne i wyszla 42 wiec zdecydowanie za duzo,zeby zajsc w ciaze hmm no moze by sie udalo zajsc ,ale zarodek dlugo by sie nie utrzymal . Dziewczyny odrazu dzwonilam do ginekolog i powiedziala,ze prosze dac bromergon raz dziennie wieczorem po miesiacu mam zbadac prl i do niej zadzwonic!!!mowila,zebym sie nie zalamywala latwo jej powiedziec takie proste slowo. Mialam taka doline dziewczyny wczoraj,ze odrazu wypilam sobie ,ale tylko piwo...a pozniej tak sobie rozmyslalam ,i rozmyslalam ...wsumie jestem mloda po co sie dolowac !!!mimo,ze ciezko no,ale chyba dam rade:) mysle,ze bedzie dobrze!!!nie poddam sie nigdy bede walczyla do konca!!!nie caly rok temu bylam u wrozki wspaniala kobieta starsza Pani juz niestety nie przyjmuje bo ma swoje lata i juz sie na wrozyla ,a szkoda!!!Mozecie mi nie wierzyc,ale co pierwsze powiedziala na dzien dobry to ,ze dowiem sie nie dlugo o smiersci w rodzinie wychodze od niej telefon,ze Moj wuja sie powiesil wszystko mi sie sprawdzilo przysiegam Wam!!!!a co najlepsze powiedziala mi,ze w 2013 roku zajde w ciaze i to bedzie marzec kwiecien hm...ciekawe ja sobie Tego nie wymyslilam tak mi powiedziala slowo honoru!!!wiec nie robie sobie narazie nadzieji ,i czekam do marca/kwietnia heh. Pozdrawiam Was i dziekuje za mile slowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak naprawde nie wiem co mam zrobic:( czy zmienic ginekologa czy dac jej troche czasu? ogolnie to nie narzekam na nia no,ale .....nie wiem co mam zrobic dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Troszke lepiej mi sie zrobiło:) a jak sie czulas po bromku? jedna dziennie bralas? szybko spadala? czy skakala mimo brania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
O kurde!!Szkoda...przykro mi bardzo.Może rzeczywiście coś jest w słowach tej wróżki :).Tylko jeszcze pytanie skąd ten pęcherzyk?Ja bym poszła do innego lekarza.Trzeba sprawdzić co to.Trzymam za ciebie dalej kciuki.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:). Ja nie lekarz,ale wiedziałam od samego początku,ze to moze byc torbiel poniewaz mam PCO, i na bank nie mialam teraz owulacji ,i pecherzyk sie zrobil taki jaki sie zrobil tylko,zeby nie urosl wielki,zeby sie ladnie wchlonil ja pierdziele zawsze cos jakby czlowiek zmartwien nie mial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a TSH jakie masz?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zrób jeszcze i tak test
ciążowy w sobote np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ,ze po co robic test jak beta jest bardziej wiarygodniejsza!!!a ona wlasnie pokazala,ze NIE MA CIAZY!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a TSH jakie masz?
kochana, przecież ty masz NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY! przy TSH 3,20 zapomnij o ciąży musisz obniżyć TSH do około 1 by bezpiecznie zachodzić w ciążę idź do endokrynologa by wypisał Ci euthyrox albo letrox, a bardzo możliwe, że gdy TSH spadnie to i prolaktyna samoistnie wróci do normy powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test już bez sensu
on tez dziala na podst. bety. Też brałam bromergon, ale bardzo źle się po nim czułam, po kilku miesiącach odstawiłam, mimo dość wysokiej prolaktyny i po 3-4 mies zaszłam w ciążę. Maluszek ma 3 mies. Prolaktyna to tzw. hormon stresu, więc twoje codzienne życie te ma wpływ na wyniki i funkcjonowanie organizmu. Będzie dobrze, 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×