Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasucieka

Przeczytaj!!!w 4dc pecherzyk 16mm

Polecane posty

Na poczatku po bromergonie to czulam fatalnie, zawroty glowy, wymioty, raz chyba mialam goraczke, czulam soe tak slabo, ze balam sie nawet rowerem do pracy podjechac, nie mowiac o samochodzie. Po 2-3 tygodniach bylo ok. Nie wiem czy mi prolaktyna skakala, bo te wszystkie hormony mialam robione tylko raz, zanim mi lekarz bromergon przepisal. I bralam az do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a leczycie się w jakiejś klinice bezpłodności czy chodzicie do zwykłego ginekologa?? gdy zgłosiłam się do poradni bezpłodności po roku zaszłam w ciążę i teraz mam troje chłopców !! zwykły ginekolog fachowo się nami nie zajmie jak specjalista !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaaaaaaaaa
KLINIKI NIEPLODNOSCI A NIE BEZPLODNOSC NIE MA TAKICH KLINIK TO ZALEZY JEDNYM POMOGA TAKA KLINIKA INNYM NIE ZALEZY JAKI PROBLEM LECZENIE ITD I CO I JAKA JEST PRZYCZYNA NOI JAK DLUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał tak zwał :) ale żeś się rozpisała :) zależy co i jak i jak długo, hahah niepłodność to niepłodność i każda para która z jakichś powodów nie może zajść w ciążę powinna tam się udać !! bewzględu na wszystko; jak to napisałaś !! ' zalezy co i jak i jak długo' !!!!! zwykły ginekolog nie jest od leczenia niepłodności !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniiuu
autorka pisała że nie ma ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaaaaaaaaa
joanna0709 tyle co napisalas to i ja wiem ze zwykly ginekolog nie pomoze a pisze bo wiem cos na ten temat staralam sie przez 5 lat i leczylam 3 lata w takiej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Jasne,ze lecze sie w klinice niepłodnosci...do zwyklego ginekologa bym nie poszla szkoda czasu ,i pieniedzy. Jak samopoczucie wasze? Czasucieka 16cykl starań 25lat wielkopolska ktos dolaczy? rowniez zaciazone kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas ucieka jestes jeszcze mloda do 30stki masz czas ja mam juz 30lat mi dopiero ucieka czas tyle lat juz czekam l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
pisalam tu wczoraj,bede was podczytywac. trzymam kciuki! jatestuje za kilka dni jak @ nie przyjdzie,ale nie licze na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie mam zamiaru czekac do 30stki,ale pocieszenie...nie po to chodze w Tym wieku do lekarza,zeby w takim wieku zajsc w ciaze...Trzymamy kciuki,zeby ta wredna @ nie przyszła!!!ktory cykl starań???? PSEUDONIM WIEK ILOSC CYKLI WOJEWODZSTWO czasucieka 25 16cykl Wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka nie mialam niczego zlego na mysli przeciez ale w porownaniu do mnie masz komfortowa sytuacje jeszcze musisz wierzyc ze sie uda a u mnie to trwa juz 5 lat prawie leczylismy sie ale nie pomoglo glowa do góry napewno ci sie uda tylko cierpliwosci ja mam napisane wszystko w stópce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paula
ja tez twojej wypowiedzi nie odebralam zlosliwie tylko przyjaznie. Widocznie autorka ma jakies kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) autorko nie wiem czy pamiętasz ale pisałam z tobą na początku-NAPISZ JAK WYNIK:) to ja.Ja się dopisuję do tabeli :) będę tu z wami siedziała. Zastanawiam się czy nie robić testu...Do wizyty jeszcze 6 dni.A mnie bolą piersi,brzuch-mam ciągle wrażenie jakbym miała dostać @.Mojemu mężowi coś nie pasuje we mnie bo wczoraj wieczorem pyta się mnie cz ja nic przed nim nie ukrywam.Z takim podekscytowaniem w głosie.Powiedziałam tylko że mam 24 wizytę.Pytał o te plamienia-czy mam je dalej. Psuedo wiek cykl st województwo Wbijam....26....6......Dolnośląskie czasucieka....25....16....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wbijam
mojemu mezowi przed kazdym @ cos nie pasuje we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem 2 tyg po terminie :) i pojawiły mi się tylko plamienia jednodniowe.Bo tego nie można nazwać miesiączką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzę że niestety poroniłaś ? U mnie to plamienie było w 4 dniu spóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to miałam zabieg, bo maleństwu przestało bic serduszko :( ja bym była dobrej myśli na Twoim miejscu, ale z umiarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ci bardzo:( Nie nakręcam się że to ciąża.Wręcz przeciwnie-nie wierzę w to wcale.Ale z drugiej strony myślę sobie że jak jednak coś jest to te plamienia może nie wróżą nic dobrego i lepiej by było wcześniej pójść do ginekologa.Aha-bo wczoraj na papierze przy podcieraniu zobaczyłam takie brązowe nitki podobnie jak dzisiaj.Taka kawa z mlekiem.Jest tego malutko,ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie coś po Cycotecu i jak czekałam na zabieg, wiec u mnie nic dobrego to nie znaczyło, ale każda z nas jest inna :) poczekaj i dowiesz się u lekarza wszystkiego a może po prostu okres się przesunął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeśli dobrze pamiętam to miałam takie normalne brązoweale nie aż tak dużo , dlatego myślałam że to okres i na pewno jeden dzień ale wtedy do głowy ciąża mi nie przyszła bo wtedy własnie odpuściłam starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałam tak długiego cyklu.Najdłuższy rok temu miał 33 dni.A tak to zawsze 27-29.Ostatni był 29 dniowy.Pewnie jakieś zaburzenia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie licząc tych plamień jest 41 dc. Ale biorąc plamienie za okres to 10 dc.Pomyślałam że może owu się zbliża ale(i tu jest pies pogrzebany) brzuch mnie boli co najmniej raz dziennie od 3 tyg i ciężko określić czy będzie.A no i zawsze strasznie mnie bolał brzuch jak miałam @ a teraz nawet nie odczułam tych plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×