Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasucieka

Przeczytaj!!!w 4dc pecherzyk 16mm

Polecane posty

Gość kinialex
Cześć Dziewczyny! Piszę tutaj bo w sumie nie wiem gdzie mam szukać odpowiedzi.. Cykle mam zazwyczaj 32 dniowe. Staramy się z G. o dzidziusia narazie bez nagonki, ale G. ma 0,3 mln plemników i słabo żywotne. :( We wrześniu @ spóźniała mi się kilka dni- dostałam ją w 36 dniu cyklu. W październiku znów mi się spóźniała @ - dostałam ją w 38 dniu cyklu, nie była wielce obfita. trwała 4-5 dni. Ale zanim ją dostałam dziwnie sie czułam : byłam bardzo senna, bolała mnie strasznie głowa i pobolewało podbrzusze,miałam wzdęcia, gazy, bolały mnie piersi stały się jakoś dziwnie pełniejsze, a mam naprawdę małe piersi wiec to mnie zdziwiło ( przepraszam, że o tym piszę ale juz jestem bezradna) Zaniepokoiłam się więc zrobiłam badania z krwi na tarczycę ( w rodzinie sa problemy), na cukrzyce, nerki itp. I wyniki wyszły ogólnie dobrze. Zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszedł cień tej drugiej kreski ;/ 3 dni pózniej powtórzyłam test i wynik negatywny. 3 dni później @ przybyła. Teraz jestem w 8 dniu cyklu i zauważyłam, że mam jasnoczerwone plamienia, zazwyczaj tylko przy podcieraniu. Nie wiem co to może być, czy to jakiś torbiel? Kinialex-23 lata- 10 cykli starań- dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinialex
Dodam, że nie mam problemów z pęcherzem. Żadnych infekcji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja czekam do środy na wizytę.Test robiłam ale kreska była tak jasna że uznałam to za negatyw i pewnie tak jest.Na nic nie liczę.Już misiętak2 razy zdarzyło że miałam taką kreskę.A okres przychodził po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!!wczoraj był Mój 19dc i dostałam miesiaczke pierwszy raz w zyciu mi sie takie cos zdzaylo!!!mialyscie kiedys tak? w srode ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×