Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egosia

Lorafen, pomocy!!!

Polecane posty

Gość Egosia

Witam. Lorafen !!! Czy komuś udało się go odstawić ? Jeśli jest ktoś kto brał lub bierze, proszę o wszelkie informacje . Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfghgh
Lorefen jest niebezpiecznym lekiem, bo uzależnia. Ja go biorę doraźnie tzn. wtedy gdy mam cięższe dni. Jego działanie jest dla mnie rewelacyjne. On jest niczym tabletka szczęścia, po nim się tak błogo czuję, mam świetny nastrój. Wiem jednak jaka jest jego druga strona medalu dlatego pilnuję się by nie przesadzić jego zażywania. Zdarza się, ze biorę nawet przez 3 dni pod rząd po jednej tabletce i choć w czwartym mam ochotę znów go zażyć to jednak mówię: stop. Czasem wydaje mi sie że w tym czwartym dniu jestem juz krok od uzależnienia dlatego właśnie kieruję sie rozumem i odstawiam go. Wiem, że duzo osób poszło na odwykówkę z powodu uzależnienia od Lorafenu. Wcale sie temu nie dziwię skoro jego działanie jest takie jak wyżej opisałam ale trzeba też stosować umiar bo nie zachowanie go do niczego dobrego nie prowadzi. A Ty? Uzależniłaś sie od Lorafenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Niestety tak :( Przeżyłam traume i nic mi nie pomagało, aż lekarz w końcu trafił.. Teraz chciałabym z tego wyjść, ale czy potrafię? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym lekiem piszcie, proszę. Czy jest ktoś, kto poradził sobie sam w jego odstawianiu ? Czy ja sama dam radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Czy jest ktoś, kto to brał ? Błagam, pomóżcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfghgh
Pozostaje Ci tylko iść do szpitala na odwykówkę. Tam jest pełno osób, których problemem nazywa się - Lorafen - tak jak w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
ile trwa takie leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
i jak wygląda. Od razu odstawiają lek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
jeszcze jedno, a na taką odwykówkę to muszę iść do szpitala w swoim mieście czy mogę do innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Egosia,ale juz na ten temat rozmawalismy wczoraj??prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak Dzięki, że jesteś. Rozmawialiśmy wczoraj i ja byłam u lekarza dziś. Zmniejszył mi dawkę i kazał brać, a za 2 miesiące znowu zmniejszymy powiedział. Powiedział jeszcze że z tego uda mi się wyjść, ale ja mam coraz większego doła. Teraz sobie uzmysławiam jak nic nie wiedziałam o tym świństwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
No widzisz,a ja Co wczoraj pisałem ze tylko zmniejszajac dawki i rozległym czasi schodzenia z leku,uzalezniaja wszystkie leki,ale lorafen jest tutaj mistrzem w swojej kategori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
boję się, że mi się nie uda, choć lekarz powiedział inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak a u Twoich znajomych długo trwało takie odstawianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Nie ma sie czego bać,tyle czasu brłąs i sie nie bałaś,wiec co masz do stracenia,a to zalezy ale pare lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
brałam nieświadoma zagrożenia, a teraz świadomie chcę odstawić i dużo już wiem, Dlaczego lekarz tak długo mi go przepisywał nie informując o zagrożeniu (uzależnieniu) - oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
do stracenia nie mam nic, wiem, ale się boję :( Wyżej piszą o odwykówce, która kojarzy mi się z alkoholikami i ja tam mam iść ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Lekarze sa na usługach firm farmaceutycznych ,którym zalezy na tym abys ciagle kupowała u nich,alkoholicy to jest inna grupa uzaleznionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Widzę, że nikt tu nie wchodzi :( Nikt oprócz mnie nie bierze Lorafenu, jetem wyjątkiem :( No cóż, znikam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
N, al co, pójdę na odwyk i będę razem z nimi czy to jest inny oddział ? Przepraszam, że pytam, ale jestem "zielona" w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Na jaki tam oddział,poprostu dasz sobie sama rade i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Dzięki za te słowa. Nawet nie wiesz ile one dla mnie znaczą. Płaczę ;( ale teraz uśmiechnęłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Nikt wiecej nie musi juz tutaj wchodzic wystarczy ze juz wiesz wszystko o Lorafenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak pomagasz mi, wiesz. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Taki jest mój cel bycia tutaj zeby pomagać,wiesz juz wszystko o Lorafenie,a czego jeszcze nie wiesz to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
boję się objawów. które na pewno wystąpią przy odstawianiu :( Czy strach nie będzie górą, czy mnie nie pokona w dążeniu do celu ? Jestem uparta , ale się boję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
strach jest w Tobie tak samo jak silna jest Twoja odwaga i upór,dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
ta,k jest we mnie i ma wieeeelkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
ale wielkie oczy ma tez siła która jest w Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak Pozdrawiam i bardzo dziękuję. Jutro znowu tu wpadnę. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×