Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna1000

Jak pokazać chłopakowi, że związek się psuje?

Polecane posty

Gość bezradna1000

Cześć. Mam mały problem z chłopakiem. Znamy się już prawie 2 lata, od kilku miesięcy jesteśmy razem. Na początku oczywiście było cudownie: pisał, interesował się mną, naprawdę czułam że mu zależy i że to jest własnie to. Spotykamy się dość rzadko, bo nie mieszkamy w jednym mieście (raz, czasem 2 razy w tygodniu). Dalej codziennie ze sobą rozmawiamy, ale nie okazuje mi już tyle czułości co kiedyś. Rozmawiałam z nim już wiele razy, że źle się czuję w tym związku, jednak nic to nie daje. Wiem, że mu zależy, ale co zrobić żeby zaczął mi to znowu okazywać? Jak dać mu do zrozumienia, że nie tylko on ma prawo czuć się w tym związku dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Bezradna. Facetowi nie daje się do zrozumienia. Z facetem rozmawia się prosto, logicznie i z argumentami. KONKRETNIE. Piszesz, ze rozmawiałaś z nim o tym wiele razy, ale tu nie chodzi o wielokrotność mówienia a o działanie, którego zabrakło z twojej strony. Na waszą niekorzyść przemawia odległość i krótki staż waszego bycia ze sobą (nie nazwałabym tego "związkiem" a raczej układem). Postaraj się ograniczyć wasze kontakty i poczekaj na jego reakcje. Nie kwękaj, nie jojcz, nie męcz go mówieniem o tym, jak ci źle itp. Po prostu odsuń się i czekaj. Zobaczysz, na ile jest to poważne i czy coś ulegnie poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×