Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Baby to zawistne istoty i na dodatek głupie jak psia d**a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętają krowy jak cielętami były ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli facet przed trzydziestką chce młodszą kobiete, to ok ale przeciez są takie w wieku 20-25 lat,czemu do takich nie startujecie ? 16 lat to przeciez przesada dla faceta w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla fanów jagnięcinki 25-latka to już nieco nadpsuty, nieświeży towar, ot co. 30-latka? To żywa padlina, w zasadzie najlepiej żeby leżała już w grobie, po co ma zajmować czasoprzestrzeń - przecież jej 5 minut dawno minęło, niech się lepiej robale pożywią, bo tylko do tego się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pod 30 uganiający się za równieśnikami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onadiwaaa
Przecież faceci tez stają się obleśni koło 25 roku życia zakola zmarszczki sucha skóra itp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałabym że nawet bardzo żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna98
Autorko, dlaczego żałosne? Każdy ma inne gusta, ot cała filozofia. Nie rozumiem po cóż wtrącać się w życie innych ludzi. Niech nawet ta 16-latka będzie z 50-latkiem, toż to tylko i wyłącznie ich indywidualna sprawa. Mnie samej podobają się mężczyźni powyżej 20 lat. Na ulicy często widuję zadbanych mężczyzn około 30 roku życia. Pociąga mnie w nich to czego nie znajduję u rówieśników, którzy w większości mają pustkę w głowie. Doświadczenie życiowe, dojrzałość (oczywiście różnie bywa, czasami taki 17-latek ma więcej w głowie niż 40-latek). Mam z takimi dużo ambitnych tematów do rozmów. Aczkolwiek podobanie się to jedno. Nie wyobrażam sobie związku np. w wieku 16 lat z kimś o 10 lat starszym. Primo to trochę za wcześnie, ważniejsza jest nauka w tym wieku, aczkolwiek jeśli się już pozna kogoś wartościowego to warto spróbować, mimo wszystko. Gdyby takiego delikwenta nie interesował tylko seks, o dziwo, pociągałaby go również moja inteligencja, osobowość to ja nie zapewniłabym dużo takiemu mężczyźnie. Seks w tak strasznie młodym wieku wykluczony, mieszkanie razem również, nie zarabiam. I co teraz? Śmiem wątpić czy ktokolwiek by się skusił na taki "poważny" układ z nastolatką. Jeśli chodzi o poważny związek, rzadko bywa by 30-latek związał się na poważnie z nastolatką (oczywiście są wyjątki). I nie chodzi mi tu tylko o kilkumiesięczny związek. Natomiast jeśli chodzi tylko o przygodę, ależ proszę. Jeśli ona chce, bo jest aż tak naiwna i bezmyślna korzystajcie z życia do woli. Kto wam zabroni? Co do kobiet w wieku 30 lat, nie każdy jest taki sam i nie każdemu podobają się nastolatki. Wy zresztą też możecie uganiać się za studentami, licealistami a nawet gimnazjalistami. Jeśli jesteście dojrzałe i nie stawiacie wymagań jak typowa księżniczka, która sama nie ma a wymaga to znajdziecie normalnego faceta. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
nadal aktualny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to żałosne, ale jak miałam 15-19 lat, to faceci około 30 wydawali mi się strasznie starzy, a ich zaloty były odrzucające. Pchał się takim z brzuchem i zakolami, które wtedy były wg mnie atrybutami "starości". Nawet ci z dobrą sylwetą i bez łysiny mieli jakieś stare twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
Czyli żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Co do starości to każdy jej dożyje. Cieszcie się póki jesteście młodzi. Ja mam 34 lata i już zaczynają zmarszczki się pokazywać i siwe włosy już i bardzo dobrze. Nie chciałbym wyglądać jak 17-latek. Co do uganiania się za nastolatkami to dziwne trochę. Oczywiście taka dziewczyna może się podobać, ale jeśli chodzi o związek to więcej jak 4-5 lat to już mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Anka
Autorko, jeśli dla ciebie facet pod 30 jest już stary i obleśny, to wolę nie pytać, co sądzisz o facecie po 40, taki już zapewne powinien już trumnę sobie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
chodzi o to że jest obleśny dla nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkihuehue
Problem drogie panie tego tematu jest bardzo prosty. Po prostu facet im starszy tym lepszy, jak wino. Natomiast z kobietą jest na odwrót na początku jest ok ale im starsza tym mniej zainteresowanych w pobliżu stąd taka złość autorki tematu. Bo jej nikt już nie chce a taki 28 latek może sobie pozwolić na bardzo duży przedział wiekowy i to was boli. Takie typowe kobiety które zżera zazdrość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałośni zakompleksieni frajerzy tylko tak mozna nazwac starych capów o mentalności nastolatki , taki cap musi miec rozum 16 latka skoro na taki poziom poluje ,porządnemu facetowi byłoby wstyd pokazać się na ulicy z gimgównem , miejcie rozum takie są realia Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzieñka 79
Przeczytałam dwie strony tego tematu z ubarwieniem. Mam 36 lat, mąż właśnie wyszedł do pracy, ledwo mogę udiąść po tym jak się na mnie w rzucuł w łòżku. Piękny, wysoki i dobry facet.(40 letni).Jestem szczęśliwa i kochana, na prawdę nie mowie tego z zazdrości. Dla mnie cały świat może latać za 16 latkami i mi to wisi ale nie możecie powiedzieć że kobieta po 30 nie może się podobać. Ja właśnie teraz mam najszczęśliwszy okres w życiu i najlepszego faceta. Dbam o siebie, ćwiczę codziennie, mam ładne ciało, nie mam zmarszczek nawet bez makijażu. Wiem że i gustach się nie dyskutuje ale nie zgadzam się że kobieta po 30 to odpad, może dlatego że żyję za granicą i tutaj kobieta po 30 -tce ma wartość, w Polsce tobjuż tylko na trumnę zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem więcej znam facetów koło 40 którzy uganiają się za nastolatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
5 lat minęło i zjawisko nadal występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lata za kim chce :) jeden woli młodsze ,drugi strasze co tyczy się i kobiet . Facet latający za 16 to dla mnie prawie jak pedofil :D niech ma chociaż dowód . Dużo dziewczyn woli nawet starszych facetów i akurat to rozumiem . Kobieta 30lat jak nie wylatała za facetem to już ciężko jej jest znaleźć . Mężczyzna patrzy na kobietę trochę jak na auto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyzna patrzy na kobietę trochę jak na auto . " - wynika z tego że te które nikogo "nie wylatały" nie mają czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolne kobiety w przedziale 28-38 nie sa jeszcze jakoś znacząco brzydsze od młodych. Troche więcej zmarszczek może i tyle. Co innego te które sa w związkach. Utuczone, bez makijażu bo i po co, skoro juz upolowały co miały upolować. Stare panny bardziej o siebie dbają, to same zresztą tyczy sie kawalerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem drogie panie tego tematu jest bardzo prosty. Po prostu facet im starszy tym lepszy, jak wino. Natomiast z kobietą jest na odwrót na początku jest ok ale im starsza tym mniej zainteresowanych w pobliżu stąd taka złość autorki tematu. Bo jej nikt już nie chce a taki 28 latek może sobie pozwolić na bardzo duży przedział wiekowy i to was boli. Takie typowe kobiety które zżera zazdrość X Kpisz, czy o drogę pytasz? Im starszy, tym bardziej beznadziejny. Coraz mniej i rzadziej może :P Po co komu stary cap ciągnący na Viagrze? Skoro tylu młodych chętnych :) A kobiety - jak stare powiedzenie mówi - właśnie jak wino :) Zadbane, świadome własnego ciała i potrzeb. Typowy impotent koło 40-tki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9q9q
Dnia 20.10.2012 o 23:17, Gość no ldddddccccccccccc napisał:

20 latki oczywiscie ale nie 16 latki bo to w tym temacie chodzi malolaty to jest kuszace miec starszego, ale kategorycznie niezbyt dobre dla tak mlodych dziewczyn

Temat odkopuję,nie ma różnicy między 16 latka A 20 latką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widuję młodziutką dziewczynę o pięknych blond włosach. Trudno jej nie zauważyć, wyróżnia się z tłumu. 

Dzisiaj stała sama w luźnych spodniach przypominających piżame  i brudnych trampkach. Włosy jak złoto wyglądały ślicznie na tle tych brudnych, nirvanowskich ciuchów. 

Podejrzewam, że niektóre koleżanki mają z niej bekę. 

Dlatego wieki plus za bycie sobą. Piąteczka ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×