Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hope28

Mój świat się zawalił:( zdrada...

Polecane posty

Gość Sabrina203
Zdrada to niestety coś okropnego i ciężkiego do przejścia. Tym bardziej, gdy chłopak nas zostawia dla tamtej. Na pewno mniej boli "jeden wybryk" i zapomnienie o tamtej. Warto w sytuacjach kryzysowych udać się po poradę do psychologa, który dokładnie nas wysłucha i na pewno pomoże http://www.terapiapoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina203
dodam jeszcze, że ten psycholog mnie dobrze wyruhał, dlatego jestem mu wdzięczna i biorę tylko 50 groszy za napisanie każdego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blf
nie za bardzo wiem o co chodzi. No tak, dociera po pewnym czasie...chodzi mi o to, że nie ma ludzi nie zdradzonych. A powiem Ci tak: lepiej być wśród tych świadomych. Posiadających wiedzę o prawdzie. Tak, wiem jak to boli. Pamiętam, bo to było pół roku temu. Moja kochana cudowna Ania, 18 lat małżeństwa. Ułożone życie. I zdradziła. Nie raz. Wiem jak boli. Ale teraz wiem, że lepiej wiedzieć. Przez te pół roku dopiero poznałem życie. Rozmowy z ludźmi. Poznawanie kolejnych. Po rozwodzie, po ciężkim rozstaniu, a nawet w nowych związkach. WSZYSCY doświadczyli zdrady.....Tak jest od stuleci, teraz owszem jakaś epicka epidemia zdrad i rozstań, ale dajmy spokój, to było zawsze. Przypominam, że wiem że boli i to boli ekstremalnie. Ale to codzienność, tak naprawdę: zdrada to codzienność. Zaraz będzie tu hejt, od tych którzy się nie będą potrafili przyznać do swojej zdrady, oraz od tych którzy wolą być ślepi do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'17,nie jestes mężczyzną,to pisze kobieta.Dobrze napisane życiowe,ale prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam akurat dobrych prawników od rozwodów w Poznaniu. Konkretnie https://grzybkowskiguzek.pl. Miałem poważną sprawę, bo żona przejmowała po cichu mój majątek, zniszczyła hobby, chciała całkowicie odciąć mnie od córki. Gdyby nie wskazówki adwokata to pewnie bym już ze sobą skończył. Ogólnie wyprowadzili mnie z ciężkiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Ja nawet nie odkryłam zdrady męża. Wiedziałam, że coś się zmieniło, ale nie podejrzewałam że aż tak. Postanowiłam wynająć Detektyw Skrzypek, czytałam, że działa dyskretnie, nie bałam się, że nas zdemaskuje. Gdy zobaczyłam te zdjęcia z inną - myślałam, że świat mi się zawali. Ale zebrałam się w sobie i szykuje na rozwód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ligocka the best

Skrzypek?- nie!

Bierz  Ligocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewamza zona zdradza mnie ale na niczym nie przylapalem zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nawet nie odkryłam zdrady męża. Wiedziałam, że coś się zmieniło, ale nie podejrzewałam że aż tak. Postanowiłam wynająć Detektyw Skrzypek, czytałam, że działa dyskretnie, nie bałam się, że nas zdemaskuje. Gdy zobaczyłam te zdjęcia z inną - myślałam, że świat mi się zawali. Ale zebrałam się w sobie i szykuje na rozwód!

Przynajmniej masz pewnosc wiesz na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×