Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafirynda997

Ugotowani

Polecane posty

Oglądałem ze 3 odcinki krajowej wersji i 1 odcinek wersji z UK. Strasznie przerysowane jest to co serwuje nam polski program, idealne domy, idealne życie, gotowanie i zabawa. Wersja UK dużo bardziej do mnie przemawiała, było to bardziej realistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiłam, ale teraz nie da się juz tego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ogladam na bbc ugotowanych mniej to 'zrobione' ,pokazuja jak jest a u nas to juz sie zrobil program o chwaleniu sie domem ,zawodem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ogladam i przyznam ze troche wkurzajacy jest ten program a to co tvn wymyslil teraz i podzielil jeden odcinek na cztery 10 min gowno to jest zenada , nie da sie tego ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj obejrzałem prawie cały odcinek tego programu, który jest teraz podobno emitowany częściej. Tragedia!!! pokazywali jakąś kobietkę , która schudła 30 kilo jest chyba prawniczką.Mieszkanko w nowych blokach, wyższy standard, taras, regipsy, światełka, pierdoły. W pokoju biały kask motocyklowy , obok leży jakieś nędzniutkie zdjątko CBR-ki w barwach repsol. Ona jezdzi na motocyklu na torze. Ha ha ha ! Postaw w domu taki atrybut jak kask, obok fotka cudzego przecinaka i możesz wszystkim wciskać taki kit. Jeżdżę motocyklem i mam 3 kaski, cztery pary butów, kupę ciuchów. Każdy, kto ma motocykl wie ile rzeczy z czasem przybywa, od bielizny termicznej po wspomniane buty. Bywa, że opony stoją w pokoju, nie mówiąc, że pod łóżkiem leży czasem połowa klamotów z garażu. Może ona ma duży garaż z szafami i regałami i tam trzyma wszystkie rzeczy? Jednak dla mnie wygląda na już nie młodą, samotną , z 30 letnim kredytem na ten kwadrat w trochę lepszym bunkrowcu kobietę, którą z motocyklem łączy tylko ten kask. Żenujące widowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie jest emitowane czesciej tylko zamiast jednego odcinka normalnego masz od pn do czw po jednym uczestniku czyli okolo 10 minutowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez myslalam ze beda 4 odcinki a nie jeden pociety, nie da sie tego ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program juz dawno upadl na pysk, nie mam zamiaru ogladac wredoty i falszu tych dumnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program pokazujący klasę średnią polskiego społeczeństwa z wypaśnymi domami z basenem których właściciel jest na "dorobku" zakredytowany po uszy a pozostali uczestnicy wzdychając wypowiadają bez końca wow wow wow. Jedzenie wzięte wprost z przeciętnej kuchni naszych obywateli. Naprawdę duże WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam zniesmaczona tą "prawniczką" , jak zobaczyła dom tego starego chyba soki puściła bo ciągle gadała, że się wprowadzi, że chciałaby tu zamieszkać , te "żarty" o rozwodzie wstyd czasami , że się jest kobietą :o NIBY wykształcona a taka pusta pokazująca swoją płytkość i prawdziwą wartość za ile można ją kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam wczoraj powtórkę tego programu, w jednym odcinku były skróty wszystkich kolacji. Jako przedstawicielka jednego z zawodów prawniczych również muszę stwierdzić,e pani adwokat była żenująca! A jej tekst o tym, że najpierw rozwiedzie tego starszego gościa, a potem się do niego wprowadzi, był poniżej krytyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z zaciekawieniem podeszlam do polskiej edycji, bo wczesniej bardzo chetnie ogladalam wersje niemiecka: Das perfekte Dinner. Nasza wersja to dno, obejrzalam kilka odcinkow i omijam ten program szerokim łukiem, zawistne polaczki, przyznaja jak najmniej punktow. Przy stole chwalą, a potem przynają 3 punkty :/ ich opinie to tylko "to mi nie smakowalo, to za slone, ogolnie srednio, blabla..." za to wersje niemiecka kocham, ludzie sa szczerzy, zabawni, mają czesto normalne skromne mieszkania i błyszczą osobowoscia i talentem, a nie willą z basenem. Dania tez mają swietne i kazde jest dokladnie pokazywane, bo tam jeden dzien tygodnia=jedna osoba. jest piec osob i codziennie gotuje kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że status materialny i zainteresowania uczestników w programie są ustawione. Poza tym zwykły szary obywatel też nie zgłasza się do programu, gdzie musi zaprosić tak naprawdę całą Polskę i pół Europy w swoje skromne, biedne progi, bo mu wstyd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bylam zazenowana ta prostaczka z miesnego , zero kultury i obycia Rukola to trawa Ser kozi to plastik Bezy ani kiszy nie zje bo smierdzi jajkiem Kaczka , ges nie zje bo mieso szare Kozki owieczki to nie jej bajka Sciany biale jak w szpitalu Motocykl tej drugiej jest dla dzieci W ogole ona nie jada takie pitu pitu A sama wiesniara podala spalony ser a jak mowila to kazde zdanie konczyla takim irytujacym wrzaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta seria jest do kitu wczesniejsze,te z początku były nawet oki po co to rozciagneli na cały tydzień? po prostu nie maja co o tej porze puscic od mom kiedy zrezygnowali z innego programu:D coraz gorszy ten tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja! to, że rozbijają teraz te kolacje na kilka odcinków to jest najgłupszy pomysł, na jaki mogli wpaść! Tez się na to wkurzam. A co sądzicie o nowej "produkcji" TVN-u o zacnym tytule "Kto poslubi mojego syna"? :P ja obejrzałam ostatni odcinek i po prostu padłam! Jacyś ulizani lub napakowani kolesie koło trzydziestki i ich zarozumiałe i brzydkie jak diabli mamuńcie! :D Po prostu "hit antenowy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nagrywam te pociete scenki i ktoregos dnia poprostu ogladam calosc od poczatku do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też oglądam na tvn player całośc pod koniec tygodnia ,a ktoś wyżej pisał o wersji Angielskiej ,też oglądam żarcie co prawda robią niezbyt dobrze wyglądające ale lubię to oglądac bo nie są tacy sztywni jak ci nasi wyreżyserowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie ogladam bo ciagle zapominam. moim skromnym zdaniem pierwsza seria była najlepsza. potem sie wycwanili i daja jak najmniej punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejadl mi sie ten program. A wogole kto w czapie siedzi w domu dziwny zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugotowani – Sezon 7 Odcinek 52 online: http://polskie-seriale.pl/ugotowani/ugotowani-sezon-7-odcinek-52/ W każdym odcinku czwórka nieznajomych z jednego miasta spotyka się przy jednym stole. Każdy z nich przygotowuje kolację według własnego pomysłu, otwiera swój dom na nieznane i wystawia się na brutalne ostrze krytyki. Zwycięża ten, komu uda się oczarować gości najlepszą kolacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj oglądałam powtórki z września 2014r. i ... przez staję oglądać ten beznadziejny program!!!Jeżeli ktoś kto nie lubi ryb,jest wegetarianinem,nie lubi tego czy śmego to nie powinien być w tym programie.Ta p***a co wygrała dzisiejsza powtórkę tak mnie wkurzyła tym dawaniem zaniżonych ocen i nielubieniem ryb,że przestaje oglądać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie. Jaki kolor włosów ma Anika z odcinka z Bielsko Białej z sezonu 8 ( odcinek 09,10,11,12) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraczkowaty brąz firmy G*****er ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×