Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość /////szara myszzzza////

czy zgodzilybyscie sia na seks-uklad ze sporo starszym facetem??

Polecane posty

Gość /////szara myszzzza////

nie jestem juz zbyt mloda a jestem wciaz dziewica. brakuje mi bliskosci z mezczyna, w sumie nie chodzi tylko o seksu, po prostu tak ogolnie. Poznalam niedawno (przez internet) dosc majetnego mezczyzne po 40stce, ktory zaproponowal mi uklad... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_kochaśka
Ja bym sie zgodzila ale z przystojnym i zadbanym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghoulia
Girl : Am I pretty? Boy : NO. Girl : Do you want to be with me forever? Boy : NO. ...Girl : Would you cry if I walked away? .......................................................................................Boy : NO. She heard enough, and was hurt. She walked away, tears ran down her face. The boy grabbed her arm. Boy : Your not pretty, your beautiful. I don't want to be with you forever, I NEED to be with you forever. And I wouldn't cry if you walked away, I would DIE. (Boy whispers) : Please? Stay with me. (Girl whispers) : I will. Tonight at midnight your true love will realize they love you. Something good will happen to you between 1-4 pm. Tomorrow it could be anywhere. Get ready for the biggest shock of your life! If you don't post this to 5 other pages. You will have relationship problems for the next 10 yearss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie z starym dziadyga .Wykorzysta twoje cialo, wypierze Cie z emocji . Nigdy nie uda Ci sie byc moze stworzyc fajnego zwiazku z partnerem na zycie, po takim ukladzie . Odradzam zdecydowanie. Poszukaj sobie kogos na rokujacy zwiazek . Dziewictwo to nie hanba i ciezar, ktory przygniata Cie do ziemi chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////szara myszzzza////
nie mam widokow na prawdziwa relecje, a potrzebuje chocby namiastki bliskosci:o nie wiem do konca jak wyglada, na zdjeciu niby w miare ok, ale na zywo sie jeszcze nie widzielismy.. no ale jak sama jestem brzydka i mam nadwage, sflaczale cialo, takze nie wybrzydalabym bardzo,no chyba ze od byl kompletnie odrzucajacy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×