Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Mama to wy nie spicie razem? Tylko Ty z małym a Twój M. osobno? Moniazbrzuszkiem podeślij trochę tych pierogów :) W Gdańsku niestety pogoda się popsuła :( A co do psania, to ja rano nie mogę się zwlec z łóżka :( Wczoraj wróciłam do domu, zjadłam obiad i zasnęłam na jakieś 1,5 godziny, wstałam obejrzałam film i poszłam spać dalej :) I dzisiaj chyba też tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synus ma 3 miechy mierzy 70m i wazy 7i pol kg. zaczynaja sie akcje poszczepienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z malym zasypiam w nocy ale we wspolnym lozku... zawsze sobie mowie zaraz go odniose i zasypiam... ale najwazniejsze ze wieczorem zasypia w lozeczku. a dzis bylam z nim w miescie i zabralam go w to nosidelko szelkowe. super. caly czas przespal a ja i pobuszowalam w lumpie i zalatwilam urzedy takze super rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pokoj z Ksawciem a jak trzeba to ide do M :D jak kupie lozeczo turystyczne to zawsze mozemy spac we 3 w jednym pokoju :) u nas tez sie pogoda popsula ale dopirto teraz, rano bylo piekne sloneczko a teraz leje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy a nosidelko super sprawa :D jak jedziemy gdziekolwiek to maly w nosidelku a do bagaznika bez problemu wchodzi stelaz wozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniu nie wiem która pisała o kolczyku w pepku a więc ja swojego wyciagnelam z trzy cztery lata temu a nosilam z 5 :) ale do rzeczy jestem w 36tc i skóra między jedną a druga dziurka nie wytrzymała napięcia i jest bordowa także robi się na tym malym odcinku rozstep ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mam na mysli takie nosidelko zakladane na siebie. nie wim jak sie to zwie fachowo... ale jak gdzies jedziemy to tez kola do gabaznika i to samochodowe na stelaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja 3 razy klulam pepek... juz nie mam na czym robic a tak mi sie podoba. ost byl na bliznie po rozerwaniu i sie tak papral ze wyciagnelam dlugo przed ciaza a i tak zrobilo mi sie tam mega brazowe jak brzuch rosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie gaz sie skonczyl nie musze robic obiadu. to chociaz posprzatam co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... ja jeszcze boje sie takie nosidelko uzywac :D keysy to Twoj maluszek to kawal chlopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo tak witaminy zawierające już odpowiednią dawkę kwasu foliowego, wcześniej brałam sam kwas foliowy, ale po nim czułam się tragicznie :/ Żelazo też gościło w moim "tabletkowym" menu. Niestety wszystko mi się skończyło (miała wit i żelazo z pl) teraz muszę kupić tutaj coś, jakieś holenderskie specyfiki.. xx andziulka ja pisałam o kolczyku. U mnie się robi ciemna skórka na dziurkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy ja kolczyki kocham :D i moj w pepku też uwielbialam a tu po 5 latach przypomnialo mu się że trzeba zacząć się paprac i go wyciagnelam bo nie chciałam żeby mi blizna została :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłałam mieszkanie przed i po w trzech mailach bo mi się cos poczta zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 - mala ODPUKAC dobrze :) Wojowala mi wtedy co pisalam a wczoraj i dzis jest grzeczniutka... Cala noc mi stękala i skrzęczała bo biedulka kupki nie mogla zrobic (wczoraj nie robila) a dzis az krzyczala podczas stęknięc :/ Musialam jej pomoc termometrem i narobila w trzy pampersy! :P Ale odrazu sie uspokoila i spi teraz jak aniolek :) Aaa zauwazylam ze nie leza jej oryginalne pampersy :/ Wlasnie w nich mi najwiecej plakala :/ Kapie ja w nadmanganianie potasu i juz nie placze przy sikaniu :) Malo tego od wczoraj ODPUKAC :P zjada mi 90ml co 3 - 3,5 godziny :D W niedziele ja chrzcimy a ja za pol godzinki ide do fryzjera :D Aaaa samopoczucie tez mi sie poprawilo juz sie tak nie zloszcze kiedy Amela placze , w sumie to zlosci mi przeszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka też kocham kolczyki i normalnie nie mogłam się rozstać z tym z pępka, bo już drugi raz był przekłuwany :/ Pierwszy wymigrował i zrobiłam pod małą blizenką.. Teraz pewnie pójdzie rozstęp i już nie zrobie, a chciałabym bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia różnica jest gigantyczna :) Bardzo ładnie Wam wyszło. Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych pokoików dziecinnych :) Też bym tak chciała, ale ja to niestety mogę sobie tylko kącik dla Ewy zrobić. Czasem mi smutno z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY - u mnie Amela nauczyla sie na poczatku spac ze mna i byl potem problem ze spaniem w kolysce czy lozeczku :/ Teraz ja przyuczylam ze spi w lozeczku i wole tego nie zmieniac tylko dlatego ze moj maz w nocy lunatykuje i rzuca sie po lozku i boje sie ze ja zagniecie :/ Zamowilam waleczki - jasnozolte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaale mam pyszne pierogi :D teściowa zrobiła też trochę z jagodami mmmm pycha :) dzisiaj pralka za mną nie nadąża :D i zamawiam kotyliony dla gości na ślub (wiecie, takie wstążeczki ) :) w planach mam jeszcze dzisiaj dopaść się do zamówienia ozdoby na samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia daj ich trochę, bo ja już od miesiąca o takich marzę... Z jagodami... mmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :] Uuu.... wpłacili mi wreszcie macierzyńskie :] A już miałam iść dziś do Job Centre :] xxx Carolajna87 kiedyś (nie)mądra chyba wspominała albo nawet linkowała o tej stronce :) Fajna jest, ja ostatnio obczajałam na jej podstawie jakie chusteczki kupić :P xxx Uuuu...Andziulka007 chyba za szybko pochwaliłam brak rozstępów :P Na szczęście mi się nigdy w pępku kolczyki nie podobały .... wolę tatuaże :P xxx Keysy też chcę kupić takie nosidełko albo chustę... Musze poczytać od kiedy można w nim nosić bobo:) xxx Maura to śmigaj po żelazo jak najszybciej skoro masz anemię... i co, wiadomo już co z położną? Ja mam jutro ostatnią wizytę :] Ja na początku brałam kwas foliowy, potem witaminy dla ciężarnych przez 2 mies. codziennie a potem sporadycznie,jak mi się przypomniało ale ja mialam zawsze dobre wyniki. Od jakiegoś miesiąca, może półtorej nie biorę w ogóle, tylko kompleks B6 z magnezem i Aspargin na skurcze. xxx Allegrowiczka to super,że z małą lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam tylko pierogi ruskie :P xxx Ja mam w planach aby mała spała w łóżeczku albo koszu nie z Nami ale zobaczymy jak wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooonia86 mieszkanie piękne, ogromna zmiana :) W sypialni mamy taki sam kolor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×