Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

MoniaZbrzuszkiem jejuuuu zazdroszczę, zaraz tylko ja zostanę z tych co nie czują ruchów. xx Zaczyna mnie to martwić :/ Cholera jeszcze w pracy dziewczyny mi gadały, że to dziwne, że nie czuję ruchów wcale w 21tc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybudzil sie ok 16 i mial super humor takze sie zregenerowal. ale uwaga uwaga dzis pierwszy raz przewrocil sie z brzucha na plecy. na pocz jak mu nie moglo wyjsc bo glowa juz po drugiej stronie a dupka jeszce zostala to sie tak smiesznie ta girka odpychal jakby na rower probowal wsiasc. hihihi... szkoda ze stary tego nie widzial ale postanowil sie dzis obrazic na swiat i poszedl spac juz o 19.30... w sumie mial powod bo jebnelam garnkiem z wrzatkiem przez cala kuchnie ale tak wlasnie jest jak melisy nie wypije.... mnia fajne takie ruchy... wlasnie dla takich momentow warto byc w ciazy a dla takich jak dzis byc mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe sie zmulilo. wogole to eryk ma jakies dziwne fazy. ostatnio pisalam wam ze odwidzialo mu sie gadac. a po 2 dniach jak zaczal napitalac to nadazyc nie moglam, tydzien temu polozylam go na brzuch to glowy nie mial sily utrzymac a dzis zaparl sie na raczkach tak ze zrobil prawie kolyske i sie przewrocil na plecki... skomplikowane to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn87
A więc u lekarza w porządku :) Wyniki ok, dzidzia też ok. Dostałam skierowanie na test obciążenia glukozą, ale mam zrobić przed wizytą kolejną, a ta dopiero za 4 tygodnie. Jak to prawda co piszecie z tymi ruchami to ja powinnam urodzić 23.09 :) Ale jakoś średnio mi się chce wierzyć w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha szoszo nie pozwolą Ci tak długo się kulać;-) ja pije 5l wody w dwa dni od początku ciąży... I jak nie chodziłam w nocy tak od mca chodzę o 2-3:00, o 5-6:00 i jak się obudzę 8-9:00 i tysiąc razy w dzień... X Ja zawsze miałam podczas usg szybciej rozwijającego się bobasa niż prawidłowy termin z ostatniej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon u mnie też na początku było,że tylko ja ruchy czułam,mój A. trochę później :] Teraz widzą wszyscy dookoła jak brzuch się rusza :D xxx Maura oby w Holandii było do 24tc, w UK do 22tc włącznie.Też miałam okres,że strasznie 'kręciło mnie' w nadgarstkach, kolanach i kostkach ... Mi pomógł Aspargin i kompleks B6 z magnezem. Brakiem czucia ruchów się nie przejmuj, różnie to bywa ... Ja poczułam dopiero w 22tc :) Zależy wszystko od budowy ciała, łożyska i tego jak się maluch ułożył. Chociaż też się martwiłam ale mnie tu laski pocieszały:P A co do wyników badań to będziesz miała na pierwszej wizycie pobraną krew i to kilka próbek pewnie więc jeśli coś będzie nie tak, na pewno Cię poinformują. xxx Haha Keysy wyobraziłam sobie Eryka jak macha tak nogą jakby chciał na rower wsiąść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 a ja odwrotnie, w dzień mało sikam ale w nocy na potęgę :/ U mnie termin OM i z USG to raptem 1 dzień różnicy :] Moooonia86 urodziłabyś już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Majóweczka. Pewnie w końcu pojechała. Hehe Keysy Eryk wsiadający na rower :D Przytyłam 2,5kg przez miesiąc... Oczywiście Carolajn87 to ja tylko literkę mi wpierdoliło i się zrobiłam pomarańczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie od morderstwie w anglii? czarnuchy meczeta zolnierzowi glowe odcieli w poludnie ;/ 10km od miejsca w ktorym pracuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdalam sobie sprawę,że jakbym siedziała całą ciążę w domu to bym na bank miała na liczniku +30kg ... Siedzę od 36tc i tylko jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo a co ja mam powiedzieć od 27tc siedzę w domu a większość czasu leże przez ta szyjke a kilogramy lecą do przodu... Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha MASAKRA! ja od 6tc w domu :D kupilam lozeczko i jestem zachwycona!! wyglada duzo lepiej niz na foto i ma duzo dodatkow, pokaze Waem: http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-arti-deluxe-plus-2013-fresh-i3245317470.html identyczne zielone tylko bez daszka i tego obok, ale ma ucgwyty :) aha i nie ma kolek tylko nozki i brak moskitiery ale za 60zl to ideal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha coś własnie moi znajomi Angole piszą na fb ale nie wiedziałam ocb :/ Masakra .... nie znoszę tej narodowości :/ xxx Mama2013 ja siedzę od 35tc i mam dosyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly Bartuś jest przesłodki :) Szoszo teraz puchnę w oczach pierścionków już nie noszę a nogi jak balony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo don't worry... Już niedługo ;-) mój też wariuje na potęge... Aż mnie uraża w piczkę... ;-);-) szuka wyjścia :-D:-D:-D X Anetucha akcje jak z horroru:-\:-\ X Molly sweetaśny ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale nam kafe zmienili :) Ciekawe czy przestanie zamulać :) Molly a Bartuś jest śliczny, taki słodziak, że aż by się chciało go wyściskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×