Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Cześć, no ładnie zmienili, kolory stonowane... Miałam podobną tapete jak wzorek w tle na wynajmie... Pokazywałam Wam na jednym zdjęciu jak byłam do ludzi podobna;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mogą podszywac sie pod zarejestrowane wystarczy, ze lekko zmienia jakaś literke np. l na I to jest L na I tylko małe L na duże I. Nie widac ze sapomaranczowe, zmienił im sie kolor jak zarejestrowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu nowe kafe :D:D a my kupilismy to lozeczko i jest swietne! juz je wyprobowalam :D spalam razem z M a maly w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara milon razy juz sie ktos pode mnie podszywal i ja sama porobilam kilka profili ze zmienionymy znakami, miedzy innymy jestem teraz z duzych liter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nowe kafee :) oby sie nie zacinało bo byla masakra :). Piotrus juz mi zrobil pobudke o 6 i jak narazie spal 30 min dopoki odkurzac chodzil :) xxx ja siedzialam cala ciaze i w sumie przed tez, nigdy nie pracowalam, bo moj P mi nie pozwala ale chyba w przyszlym roku chce zrobic mature i zdac egzamin zawodowy nie wiem w sumie po co ale chociaz cos bede miec. Moj P we wrzesniu idzie do liceum dla doroslych bo nie moze sie ze starym dogadac w robocie i bedzie zawod zmienial. Srednio mi sie to podoba bo wolalabym zeby zapiepszal na swoje niz kogos no ale trudno. xxxx anetucha masakra to co piszesz :/ gorzej niz horror, zlapali ich chociaz? xxx MoniaZbrzuszkiem ja w przyszlym tyg jade przymierzac suknie, tylko ze P sie uparl ze jedzie ze mnia i za nic nie moge mu przetlumaczyc a Twoj widzial Twoja suknie? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam dziewczyny! :) Ja siedzialam w domu CAŁA CIĄŻE i przytyłam +13kg :) I mimo ze mialam cukrzyce ciazowa to nie ograniczalam sie z jedzeniem , baaaaa pierwsze miesiace buszowalam po sklepach i zywilam sie tylko slodkosciami dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - jak Piotrus przesypia Ci noce? Czesto sie budzi na karmienie itp.? XX Bo moja Amelka mi juz rozwala psychike Dzis spalam niecale 2 godziny - pobudka co 2-1,5 godziny i jedzenie i to nie tyle co w dzien ale polowe mnie i zacisnie usta i koniec nie bedzie jadla :/ Ostatnio jak tak robila to odrazu na drugi dzien zaczela wiecej jesc. Zjadala wtedy 60ml a potem w nocy pobudka co 1,5-2 godziny i zjadala raz 75ml potem 40ml potem zas 60ml noi koniec z koncem na drugi dzien zaczela zjadac 90ml wiec ludze sie ze dzis lub jutro zacznie zjadac wiecej jak 90ml Wlasnie czytalam ze mozna niemowlaka "nauczyc" przesypiania nocy i chyba sprobuje... Trudno nie bede wyspana przez kilka dni ale wiele bym dala zeby Amelcia spala chociaz te 5/6 godzin bez przebudzania sie... Nerwy mi sie BARDZO USPOKOILY wiec musze wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę całą ciążę i wpieprzam co popadnie tylko, że teraz w mniejszych ilościach... I mam póki co 21 na plusie... W sumie weszło mi najwięcej w brzuch, trochę w boczki, tyłek i uda(sporo)... Jestem pełna nadziei, że rok po porodzie będę niezła d**a :-P:-P grunt to podejście :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala! Nowe kafe :] Oby się nie zawieszało badziewie :] Mama2013 fajne to turystyczne łóżeczko, sama bym takie chciała za jakiś czas na dół ale nie mamy miejsca :/ A mi przyszedł dziś ten projektor co robi gwiazdki na niebie, ma kilka melodyjek w tym odgłos morza i ptaszki a dla niemowlaka bicie serca mamy :] Całkiem nieźle daje po suficie , zobaczymy jak będzie w nocy :] xxx Koleżanka, która miała termin na tamten poniedziałek urodziła dziś rano :) W pozycji na kucaka koło łóżka :D Własnie,w jakich Wy pozycjach rodziłyście? W UK nie rodzi się na plecach.... No chyba,że Ci tak wygodnie ... ale komu wygodnie na plecach?:D Ja 5 min teraz wyleżeć nie mogę :D Najczęściej ponoć na boku... xxx Hinski jak to P. Ci nie pozwala pracować ?:> A co Ty Jego własnością jesteś ?:) Rób maturę i egzamin zawodowy, takie jest moje zdanie ...abyś się nigdy nie czuła od kogoś uzależniona!!! A nie pozwalać to On sobie może.... potem dziecku cukierki jeść :] To Ty zaszłaś w ciążę w szkole średniej tak? I nie dokończyłaś? Jeśli zadaję zbyt intymne pytania to nie odpowiadaj :) Pokaż koniecznie suknię jak wybierzesz :) xxx Podziwiam,naprawdę podziwiam dziewczyny siedzące w domu... A tym bardziej te, które musiały leżeć całą ciążę... Ja bym serio zwariowała :( Ja już dostaję zajoba a siedzę raptem 3 tydzień...:/ xxx Allegrowiczka1987 to miałaś szczęście albo masz życzliwy organizm bo ja to tylko siedzę, jem i rosnę ... :/ xxx I znów w UK pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem - ja mialam termin z OM ma 27.04 a z USG (genetyczne) na 22.04 niby 5 dni roznicy ale 5 dni to prawie tydzien :P Koniec z koncem urodzilam 22.04 - termin z USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 też mam takie myśli... szczególnie jak jem kolejnego Snickersa albo michę truskawek ze śmietaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje - znowu zle skopiowana tabelka ;P XX NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------36------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----1miesiąc Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK---------- M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------23--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------36------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----1miesiąc Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka mi sie nie dodała albo jej nie widzę :( Zjadłabym truskawki ze smietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta - nie kupujcie obraczej w APARCIE... Ostrzegam kogo moge - ja mialam takie jaja z obraczkami ze niewiem :/ Kupilismy obraczki w grudniu a slub w czerwcu CHWAŁA CI PANIE BOZE ZE NIE ODERWALAM METEK PO ZAKUPIE! Uwaga!! W polowie maja otwieram obraczki zeby zmierzyc czy moja jest dobra bo palce mi puchnely i doznalam szoku bo moja obraczka NIE BYLA ZŁOTA A CZARNA !!! Wtedy narzeczony byl za granica wiec szybko z tata jade do Krk z obraczkami i z paragonem reklamacje zlozyc a zostaly niecale 3tygodnie do slubu. Dodam ze obraczki byly mierzone jeden jedyny raz przy odbiorze a potem byly schowane tak jak je spakowali... Na miejscu kierowniczka byla w szoku i sugerowala ze OBRACZKI BYLY NOSZONE! Fajnie bo slub za 3tygodnie, data wygrawerowana , metki nie odczepione a wg. kierowniczki Apartu obraczki (szczegolnie moja) byly uzywane! Zrobilam im wojne! Obraczki odemnie wzieli i spisalismy zamowienie na nowe obraczki takie najzwyklejsze bo bylo zbyt malo czasu na inne zamowienie (nie wyrobili by sie). Koniec z koncem nowe obraczki mialam odebrac w czwartek przed slubem i wiesz co? W czwartek jestem sobie u kosmetyczki i dzwoni telefon akurat nie moglam odebrac bo mialam zabieg wiec oddzwonilam po wyjsciu noi dzowni kierowniczka z Apartu i oznajmia ze dziewczyna ktora przyjmowala zamowienie na nowe obraczki NIE WYSLALA GO DO REALIZACJI !! I ze mam dwa wyjscia: 1. Dadza mi inne obraczki a w miedzy czasie zrobia mi nowe a po slubie zwroce im te ktore mi dali !!!! Poswiecone obraczki mam im zwrocic zeby potem dali mi inne obraczki te ktore zamowilam ale nie poswiecone :/ 2. Oddadza mi obraczki ktore reklamowalam tyle ze je wyczyscili w jakims plynie... Koniec z koncem musialam wziasc obraczki ktore reklamowalam bo pojutrze mial byc slub - doczyscili je i w sumie nie bylo widac juz tych plam ale koniec z koncem niewiem czy to napewno bylo czyszczenie czy poprostu zrobili nowe obraczki z tych co reklamowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ja to już mogę, tylko bobas uparty:-P:-P najwcześniejszy termin z usg mam na 26.05, kolejny 28.05; później już zostaje z OM 3.06... Ale liczę na dziś bądź jutro ;-);-) tylko że kompletna cisza... Mam nadzieję, że jak się z mobilizuje na dziś bądź jutro to za nim Marcin do pracy pójdzie albo jak z niej wróci^^ X Mam nerwa na M i chętnie zrobię sobie dwa dni wolnego ^^ (nie mogłam zwlec go z łóżka i poniosły mnie nerwy, bo wiecznie to samo... Najpierw leży do upadłego a później już ta godzina?? Znowu nic nie zrobię... A mi ciśnienie na 360) X Szoszo ja jak zaczęłam siedzieć w domu to też myślałam, że zajoba dostanę, bo ja żywiołowa z natury ale wierzy mi, że człowiek szybko się przestawia i jeden tydzień więcej i już się przyzwyczaisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa - mi to sie wydaje ze to przes te komplikacje na poczatku ciazy bo tracilam na poczatku na wadze a potem mimo slodyczy nie tylam az tak bardzo :P Ja rodzilam na fotelu porodowym wiec na pol lezaco z tym ze 25 minut przed urodzeniem Amelki kazali mi przec na stojaca kolo lozka i juz myslalam ze tam urodze haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK---------- M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------23--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------36------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----1miesiąc Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zmiany... no nie moglam sie powstrzymac... biszkopt upieczony zaraz ubije smietane z kawa przeloze biszkopt i dorzuce do tego drylowane wisnie... ale bedzie wyzera... ja myslalam taki plan mialam ze podczas porodu to bede chodzic skakac na pilce prysznice brac.... psss nic mi z tego nie wyszlo. caly czas na plecach bo na nic sily nie mialam. a co wy sadzicie o karmieniu w miejscach publicznych? ja np nie wystawie gdzie badz cyca bo nie chce zeby kazdy ogladal moje dydole ale ostatnio wkurzylo mnie to w przychodni ze musialam sie chowac po katach by nakarmic malego jak jakis przestepca... w takich miejscach mogli by wyznaczyc pokoj do karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka gdzie czytalas o tym przesypianiu nocy przez niemowlaki??? Bo ja mam to samo co ty od porodu :( już mnie szlak trafia... A jak wasze dzieci śpią w dzień? Bo mój prawie wcale. Jedynie na rękach no ale wtedy nic nie mogę zrobić a przecież to nie o to chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a eryk znow tyle spi.... od 11. ma matce sie nudzi. cieplej by bylo to na dzialce by pospal a tak to p***zi jak w kieleckim i nie da rady. nic nie zrobie na tej dzialce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucam link To tak zwany "rytuał" , trzeba sie troche poswiecic i napewno niejedna noc bedzie nieprzespana ale wydaje mi sie ze warto, tymbardziej jesli dziecko zjada juz wieksza ilosc jedzonka i powinno mu wystarczyc na noc http://www.ofeminin.pl/wychowanie-dziecka/przesypianie-nocy-d18896.html pkt.8 moja Amela wstaje w kurami o 4 - 4.30 a ja tępa nie opuszczam zaluzji! Dzis sprobuje wszystkiego pokolei... Dwie godziny przed kapaniem ja obudze i niedam jej spac, przewietre pokoj chociaz 5-10 minut, potem kapiel papu i jej piosenka "Laleczka z saskiej porcelany" lub "Byl sobie krol" WLASNIE nie pisalam Wam! W ciazy pisalam ze mala w brzuchu szaleje jak wlanczam ta piosenke a teraz jak wlanczam ta piosenke to slucha z otwarta buzia i sie wycisza Noi opuszczam zaluzje i zobaczymy co z tego wyjdzie no ale zaloze jej cos wiekszego jakiegos pajaca... To luzniejsze ubranko akurat niewiem czy cos da w jej wypadku bo i tak opatulam ja w koc i przykryam koldra bo jest strasznym zmarzluchem i ma czkawke ledwo sie ja wyciagnie z koca! Zreszta czytalam na kilku stronach o tym Moja Amela wlasnie godzine temu wciągla 105ml :| wiec jest tak jak myslalam - w nocy kombinowala bo chce jesc wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK---------- M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------23-----------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------36------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----1miesiąc Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×