Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Molly moja Amela w dzien wlasnie spi ale to wyglada tak: Zje mleko, potem godzina lub poltora noszenia bo sie prezy i purka gdzie bardzo placze i jak tylko sie ja polozy to krzyczy , potem zasypia pospi z godzine i pol godziny przed jedzeniem juz trzeba ja nosic bo poplakuje a potem jest poprostu WRZASK jak tylko zglodnieje... Jeen plus jest taki ze spodobalo sie jej hustanie w fotelu bujanym i nie trzeba jej hustac na rekach chyba ze cos ja boli to wtedy to tak ale jesli dobrze sie czuje to usnie na rekach w fotelu bujanym ;) Poki co jadla co 3 godziny wiec jak ona spala mialam dla siebie tylko godzine, wiec w ciagu dnia mialam dla siebie 5x1godzina i mialam wybor albo sie ide wykapac, albo zjesc cos, albo sprzatac - na nic niema czasu mimo ze moja mama duzo mi pomaga i sie nia zajmuje. Tyle ze jak bawi ja babcia to marze o snie zeby troche zregenerowac sily na noc tak jak np. dzis. Amela wstala o 4.30 gdzie ja spalam niecale dwie godziny w ciagu nocy i nosilam ja do 7 bo nie chciala lerzec bo wrzeszczala , potem mama ja odemnie wziela a ja sie kimnelam niecale dwie godzinki ale dobre i tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly ja od pocz nie narzekam na sen eryka. od samego pocz wie co to nocc a co dzien. dzis np obudzil sie tylko raz ok 1 a spal od 20 a potem o 5 sie obudzil. a to norma bo nawet w brzuchu o 5 zawsze dawal mi popalic. no i potem spimy tak do 8, 9. zawsze idzie spac po godz od wstania rano. potem saleje do 14 spi i ok 17. a dzis mu sie pomylilo i spal od 11 do 13.15 i pewnie zasnie znow k 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy to tylko pozazdrościć, że Eryk tak ładnie śpi :) Dziewczyny ta pieprzona tabelka mi sie nie wkleja, więc jakby któraś zmieniała to zmieńci mi tez tydzień proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka muszę o tym poczytać i spróbować koniecznie. XXX Keysy tylko ci zazdrościć. Bartek śpi ale po 5 minut i tak przez cały dzień..ręce mi opadają. Coś ta melisa na mnie nie działa :( a te kolki to chyba nigdy nie mina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK---------- M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------23--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------36------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----1miesiąc Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ja sama uwielbiam "Laleczke z saskiej porcelany" śpiewać kocham więc z tym nie ma problemu :) przeczytałam jak narazie początek tego "rytuału" i tam było o koniku morskim, który gra 5 kołysanek i te bulgotki, ale na Bartusia to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka Piotrusia karmie kapie klade o 8 spac wlaczam mu karuzele i zostawiam w lozeczku nic juz do niego nie gadajac, oczywiscie rolety w dol i mala lampeczka I spi do 2. Pozniej budzi sie 5/6 i spi do 8/9 ale juz nie spi do 12. Czasem go trzeba nosic ale zawyczaj porostu lezy brzuchem na moim brzuchu albo w fofeliku. Poznir budzi sie o 3 nast o 5 i 7 ;) nie jest najgorzej, kolek nie ma czasem zaparcia. Zaraz jeszcze cos napisze tylko wtargam wozek do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka Piotrus ma to samo jak jest glodny to musi byc juz i drze sie jakby kto go ze skory obdzieral az sie zanosi :/ Ty karmisz mm? a jakim? i jak czesto? ile zjada? bo moj w dzien to tak jak pisalam budzi sie co 3h i je od 60ml do 100ml, zalezy jaki ma humor, w nocy zawsze zjada 120ml. A wychodzisz z Amelka codziennie na spacer? bo ja sie staram (no chyba ze pada deszcz) przedtem wychodzilismy tylko o 17 jak P wracal z pracy, a teraz wychodze z Malym ok 11 i pozniej znowu o 17. A jak nie wyjdzie na dwor to jest pozniej strasznie marudny... A obraczki jeszcze nie wiem gdzie kupie ale po Twoim poscie to napewno nie w Aparcie, mialam jechac do wiekszego miasta wlasnie do Apartu ale jak tak piszesz to moze pojde na miejscu do zaufanego złotnika nigdy badziewia nam nie sprzedal. Najgorsze jest to ze w pod koniec ciazy rece mi puchly i sciaglam piersionek zareczynowy i teraz nie moge go znalesc nawet nie mowie nic P, bo mnie udusi :P w poprzednim poscie mialo byc ze karmie i kapie a o 20 spac:) xxx Szosz ja rodzilam nalezaco :D mysle ze cc inaczej nie robia hehe zartuje przez 6 h kazali mi lezec bokiem na lozku i bylam podpieta pod ktg i oksytocyne :/ mysalam ze umre. Zaszlam w ciaze zaraz po szkole, szkole zdalam normalnie ale przez pewna rzecz ktora wtedy wladalam moim zyciem nie podeszlam ani do matury ani do egzaminu a bylam wszedzie zapisania, tyle ze nie poszlam :/ a co do pracy to u niego w domu zawsze tak bylo, tesciowa i babcia tez nigdy nie pracowaly... wiec w sumie wiedzialam na co sie pisze , moze kiedys go namowie na to zebym mogla isc gdzies chociaz na kilka godzin :). Jak znajde sukienke to poodesle fota w przyszlym tyg sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie jaki powienien być poziom płytek krwi w ciąży? Bo ja miałam 477, norma była do 400, ale lekarz powiedział, że jest ok. A ja nie jestem pewna :( Tym bardziej, że moja ciocia ma zakrzepice, a to podobno genetyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta to ty też nie masz co narzekać na Piotrusia super ci śpi :) XXX Szoszo, gdzie i za ile kupiłas ten projektor co wyświetla gwiazdki na ścianie? I jak to się nazywa dokładnie? Bo też chce coś takiego kupić Bartusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzone kafe... gówno się zmieniło!!! Piszę ja Mooniaaa86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierdoliło mi posta...A tak wielce je modyfikowali!!!!!! Ale się wściekłam!!! To wyżej było moje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was czy się tak zamula, że nic napisać nie możecie? Ja pisałam, że łóżeczko stoi już tam gdzie powinno, a mały nawet nie drgnie, dlatego muszę iść coś porobić, a nóż widelec skusi się do wyjścia... Szoszo i co dają Ci coś te liście? Ja jeszcze nic nie stosuję, ale jeśli do wt nie wyjdzie to zacznę... Niestety sex odpada, bo mój jakoś beznadziejny zapał ma... Pójdę do sąsiada normalnie!!! A mogę się założyć, że jak urodzę to mu się włączy "I love you" ale sorry memory bite 6 tyg niech se czeka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 piję tę herbatę z liści malin codziennie 1 kubek ale nic mi nie daje :D Zresztą... są różne informacje na ten temat. Gdzie nie gdzie pisze ,że aby coś zadziałała trzeba pić od 30tc, na innych,że absolutnie nie wcześniej niż 37tc bo wywoła wcześniej poród a jeszcze gdzie indziej,żeby pić podczas samego porodu ...No ale jest pyyyszna, smakuje mi i szkody nie narobi a co najwyżej pomoże więc piję :] Od dziś mam też skakać i kręcić tyłkiem na piłce do ćwiczeń :] Godzinę dziennie ...Czuję,że przenoszę :] Byłam dziś w mieście, sporo łażenia, zakupy też niosłam i czuję się super... Jeszcze 2 tyg. temu to bym chyba na czworaka wracała ...Aaaa! Do przyspieszenia porodu oczywiście seks włączam...u mnie nie ma z tym problemu :P Tyle,że ja jakoś nie mam z tego przyjemności ... nie wiem co jest ale na zewn. jestem mokra a w środku sahara aż mnie piecze :/ Smiac mi się tylko chce jak mi A. próbuje podczas bzykania zakryć brzuch :D xxx Carolajna87 pamiętaj,że dla ciężarnych jest inna norma krwinek! Jak lekarz mówił,że ok to powinno być ok :) Nie martw się na zapas... xxx Molly mam taki projektor : http://www.ebay.co.uk/itm/300820554700?var=600068122564&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 . Dla dziewczynek jest motylek a dla chłopców żaba. Gwiazdki naprawdę dają radę bo chyba Fijiji wspominała,że też ma projektor dla Alana ale u Niej słabo widać :/ Jest kilka melodyjek, które grają aż je wyłączysz ... + odgłos morza, śpiewające ptaszki i bicie serca mamy. 3 poziomy podgłaszania. Ja jestem zadowolona. Nie wiem czy pamiętasz ale ja mieszam w UK dlatego kupiłam na ebay ale wiem,że w PL też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo.. Ja mam jakiś stres z tym skakaniem na piłce, że mały sobie głowę obtłucze albo coś... Przed wczoraj smażyłam placki i zasiedziałam się przed komputerem i nagle się zerwałam i podbiegłam do kuchni... Po czym nagle uświadomiłam sobie, że zapomniałam, że mam brzuch :D:D:D Nigdy o nim nie zapominam, a teraz tak bardzo chcę już urodzić, że tak jakbym go podświadomie wypieram...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 bo na tej piłce to niezupełnie się skacze.... bardziej tak tyłkiem kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko... Nie wstałabym z niej;) tyłek by się zapadł po sama podłogę...;D ważę 96kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa oplułam monitor jak przeczytałam o próbach zakrywania brzucha podczas seksu :D Dziewczyny jak ten czas zleciał, że Wy już idziecie rodzić. Będzie fajnie jak tego samego dnia urodzicie :) xxx Wkurzyłam się, pojechałam dzisiaj do lidla bo są ciuchy dla ciężąrówek i chciałam spodnie. Kupiłam dżinsy w rozmiarze 42, noszę 40 ale myślę sobie wezmę większe w końcu d**a rośnie i wiecie co są takie małe i mają tak wąskie nogawki, że są k***a za małe. Normalnie się poryczałam ze złości :( Ja nie wiem co oni mają za rozmiary, bo kupiłam też getry i getry są 40 a mogłyby być mniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna nie łam się!! Lato idzie, będziesz w bikini pomykać ;) ja miałam gorzej, bo zima... Zimno w p***u, a ja nie miałam co założyć na siebie... Przetrwałam... A Ty możesz chodzić w sukienkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 nie mierzyłam ale zmierzę :) Tylko,że mam sztywną miarkę więc potrzebuję do tego A. :) 120cm... ostro^^ :) Dam znać na pewno :) Spoko ja ważę 89kg Moooonia86 :D A jestem niższa od Ciebie jakieś 15cm:D I piłka się nie zapada :D xxx Carolajna87 mi też się śmiać chciało z tym brzuchem :D Ja się wkurzałam jak zamawiałam spodnie z H&Mu ciążowe... na metce przyczepionej było 16/42 a w środku 12/38 :/ Na szczęście przysłali mi je za darmo buraki :D Więc nie miałam co się kłócić :D Mooonia86 ma racje....lato idzie....sukienka na dupsko albo spódnica i heja :] Ja jak jest ciepło uwielbiam długie spódnice:) Nie widzę wtedy moich pidzianowych ud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale chciałam jedne chociaż dżinsy, które będą wygodne :( No nic może jeszcze gdzieś kupię niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski chyba naprawdę zostaną mi sukienki i spódnice, zresztą jak już nie będę pracować to będzie łatwiej :) A najlepsze jest to, że teraz mam takie bojówki ciążowe na d***e w rozmiarze 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie jestem zwolennikiem ciucholandów, ale gdyby nie to, to nie miałabym dwóch par legginsów, bo sklepy ciążowe polikwidowali, a że ja od początku miałam dość nisko brzuch to w ekspresowym czasie pozbyłam się możliwości zakładania jeansów na dupę... I tak przez te 6 m-cy łażę na przemiennie w tych dwóch parach, dobrze, że jeszcze materiał wytrzymuje... I na szczęście podczas kupna były dużo za duże w brzuchu.. bo byłoby kiepsko... Eh.. Mam nadzieję, że następna ciąża (gdzieś za 2-3 lata, jednak) nie wywali mi tak brzucha... Zależy gdzie się jajeczko zagnieździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odwrotnie ... nakupowałam tych ciążowych bajerów :D Mam 2 pary leginsów, jeansy miętowe, jeansy zwykłe, jeansy czarne, granatowe, leginsy w kwiaty, leginsy a'la jeansy :D I już nawet nie pamietam :D I nie wiem po co mi tego tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia żebym ja miała jakiś ciucholand gdzie mają ciążowe to bym była szczęśliwa :) Ale nie ma w żadnym w którym pytałam. A nie chce wydawać 150 zł za spodnie które ponosze jeszcze 4 miesiące, no może pół roku a te w lidlu są za 40 zł i mają fajną małą gumkę i mi się podobały. Ależ mnie to wkurza. Szoszonowa ja chętnie odkupiłabym od Ciebie bo zaraz Ci nie będę potrzebne :) Tylko Ty masz mały tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahha :D 'mały tyłek'... żeś mi humor poprawiła :] Muszę to chyba pokazać mojemu A. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dziewczyny, pomierzcie sobie pas, biodra, uda, łydkę... Jak się rozmiarówka pokryje to handel gotowy ;) xx Ja liczę na to, że zrzucę do 69 kg i moje udziory będą mniejsze i zgrabne, a dzięki temu będę mogła wrócić do spodni, które są mega wąskie i byłam w nich parę razy bo tyłek mi megaśnie urósł jeszcze przed ciążą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×