Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Zrobiłam sobie wykres wagi i powiem, że 4 kg na plusie zaznaczyłam w 19 tyg, a taki nagły przyrost wagi zaobserwowałam od 30 tyg do 36 tyg.. Chociaż w tym tyg się jeszcze nie ważyłam, może jutro na czczo się zważę jak nie zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie wykres wagi i powiem, że 4 kg na plusie zaznaczyłam w 19 tyg, a taki nagły przyrost wagi zaobserwowałam od 30 tyg do 36 tyg.. Chociaż w tym tyg się jeszcze nie ważyłam, może jutro na czczo się zważę jak nie zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie wykres wagi i powiem, że 4 kg na plusie zaznaczyłam w 19 tyg, a taki nagły przyrost wagi zaobserwowałam od 30 tyg do 36 tyg.. Chociaż w tym tyg się jeszcze nie ważyłam, może jutro na czczo się zważę jak nie zapomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie wykres wagi i powiem, że 4 kg na plusie zaznaczyłam w 19 tyg, a taki nagły przyrost wagi zaobserwowałam od 30 tyg do 36 tyg.. Chociaż w tym tyg się jeszcze nie ważyłam, może jutro na czczo się zważę jak nie zapomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajna87
Szoszo cieszę się , że poprawiłam Ci humor :) Pokazuj swojemu a co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajna87
Szoszo cieszę się , że poprawiłam Ci humor :) Pokazuj swojemu a co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta widział mnie, bo nie mam innej możliwości niż jeździć z nim do salonu. Mogłabym jechać sama, ale wolę wiedzieć jak naprawdę wyglądam, bo te babki w salonie nie zawsze szczerze wyrażają swoją opinie na ten temat. W przesądy nie wierzę :D xxxx dzięki dziewczyny :) dziś rano fajnie mnie kopało to moje maleństwo kochane :) xxx według OM powinnam urodzić 20.10 a według USG 26.10 ;/ ale za 2 tygodnie mam połówkowe USG więc się pewnie dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja kupilam tylko jedne leginsy ciazowe :D do tej pory mieszcze się w leginsy z przed ciąży :) a i kupilam jedne portki dresowe takie tanie do ciekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja kupilam tylko jedne leginsy ciazowe :D do tej pory mieszcze się w leginsy z przed ciąży :) a i kupilam jedne portki dresowe takie tanie do ciekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja kupilam tylko jedne leginsy ciazowe :D do tej pory mieszcze się w leginsy z przed ciąży :) a i kupilam jedne portki dresowe takie tanie do ciekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja kupilam tylko jedne leginsy ciazowe :D do tej pory mieszcze się w leginsy z przed ciąży :) a i kupilam jedne portki dresowe takie tanie do ciekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 no nie zmieścić się w leginsy to trzeba chyba 100kg przytyć :D Ja też noszę te sprzed ciąży tylko,że wolę te co mają gumę nad brzuchem :] Ja sie mieszcze w JEANSY sprzed:D Tylko w pasie nie zapnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetucha123456
cholera ale sie kafe pozmieniało! dlatego takie lagi byly ;) a co do tego wczorajszego morderstwa to zlapali ich bo zaraz po tym jak go przejechali samochodem, pocwiartowali a na koniec odcieli glowe to wywiady k***a przechodniom udzielali. kazali sobie robic zdjecia i nagrywac... policja przyjechala i strzelila im po kuli, ale tak, ze nadal zyja. nie wiem czy w nogi czy w rece. dzis podali, ze chlopak mial 25lat i 2 letniego synka ;/ az mi sie ryczec zachcialo. jak mozna tak zmarnowac komus zycie, jego rodzinie i w ogole pastwić sie nad ciałem ;/ dobrze, ze stalo sie to przed referendum. moze w koncu otworzy to oczy brytyjskim politykom i do c**ja odejdziemy w koncu z unii europejskiej i wiecej tego gnoju tu nie przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaaa86
Dziewczyny, ale kafe spamuje szok!! A ja też się mieszcze w jeansy, w których pomykałam przed ciążą do pracy, ale się nie zapinam od 3mca ciąży ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaaa86
Dziewczyny, ale kafe spamuje szok!! A ja też się mieszcze w jeansy, w których pomykałam przed ciążą do pracy, ale się nie zapinam od 3mca ciąży ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha masakra... a Angole i tak dalej będą anty do Nas niż do nich bo się będą bać o rasizm:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 postury jakiej? Nie wiem jak opisć, najlepiej Zaraz wyśle na maila jakieś moje najświeższe zdj. xx Szoszo No zobaczymy na kiedy mnie zapisze, pewnie sama będzie wiedziała do kiedy można zrobić połówkowe i da odpowiedni termin usg :) Mam taką nadzieję. A te bóle w stawach to mogą być z niedoboru wapnia (w sensie, że za mało go przyjmuję)? No bo mówi się, że dzieciątko "zabiera" mamie wapń z zębów to może i z kości w momencie niedoboru? (Wiadomo, że tak na prawdę to po prostu większość wapnia zabiera i zęby cierpią na tym, bo do nich prawie nic nie idzie, a nie że dzidzia zjada nam z zębów haha :D) Z tymi r***ami to się jak choleraa boję :/ panikara ze mnie i już sobie głowę nabijam tym wszystkim co złe :( . Ale mam nadzieję, że wszystko jednak jest w porządku. Wiesz wszyscy dookoła mi gadają, że to dziwne nie czuć w tym okresie żadnych ruchów itp Ciebie to pocieszali a mnie stresują i dołują, ale wiem że się martwią po prostu. Obym się ich doczekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 postury jakiej? Nie wiem jak opisć, najlepiej Zaraz wyśle na maila jakieś moje najświeższe zdj. xx Szoszo No zobaczymy na kiedy mnie zapisze, pewnie sama będzie wiedziała do kiedy można zrobić połówkowe i da odpowiedni termin usg :) Mam taką nadzieję. A te bóle w stawach to mogą być z niedoboru wapnia (w sensie, że za mało go przyjmuję)? No bo mówi się, że dzieciątko "zabiera" mamie wapń z zębów to może i z kości w momencie niedoboru? (Wiadomo, że tak na prawdę to po prostu większość wapnia zabiera i zęby cierpią na tym, bo do nich prawie nic nie idzie, a nie że dzidzia zjada nam z zębów haha :D) Z tymi r***ami to się jak choleraa boję :/ panikara ze mnie i już sobie głowę nabijam tym wszystkim co złe :( . Ale mam nadzieję, że wszystko jednak jest w porządku. Wiesz wszyscy dookoła mi gadają, że to dziwne nie czuć w tym okresie żadnych ruchów itp Ciebie to pocieszali a mnie stresują i dołują, ale wiem że się martwią po prostu. Obym się ich doczekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko kafe albo muli albo coś u mnie jest nie tak, bo non stop wyskakuje błąd!!! Eh... To nie mój dzień!! Od rana nerwa mam i wciąż mi się odnawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawcio po kapieli wie ze ma isc spac :) i spimy zwykle do 9:00 :D oczywiscie budzi sie w nocy ale tylko na karmionko :) Ksawcio tez jak glodny to musi JUZ :D ha! przewalone w zimie to mialam ja fifij i kaysy! no i molly, ja mialam taki beben ze w futrze musialam łazić! na polu zimno, wchodze do sklepu i musialam sie rozbierac bo tak mi bylo goraca ze mdlalam! stopy tak puchly ze zadnych butow nie wlozylam i siedzialam w domu, a jak juz musialam wyjsc to ubieralam duuuuze adidasy, nawet mialam byty mojego ojczyma bo ma wielka noge :D nawet nie wiece jak ja wygladalam w futrze i adidasach haahha!!! :D:D:D a ja tam lubie w szmatkach pogrzebac :D czasmi uchapie naprawde fajne ciuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz k***a!! Nie na widzę tego kafe!! Wy piszecie a mi nie wyswietla co za chojnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba spadać na jakieś inne forum... Może na to co mama założyła wcześniej ??? Mama może ogarniesz to znów jakoś?:D Wyobraziłam sobie Ciebie w futrze i adidasach :D Mafiozo :D Nadajesz się na naszego bossa forumowego :D xxx Maura z r***ami różnie bywa... Jedne czują wcześniej, inne później...Na początku to nie są typowe ruchy tylko takie bańki/bulgotki...może nawet nie wiesz,że to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura moja kolezaanka poczula ruchy dopiero w 24tyg byla przrazona ze tak pozno ale wszystko bylo ok teraz ma pol roczna corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, dobrze że wszystko ok :) Pozostało Ci czekać... Zawsze się zastanawiałam co rusza tą całą lawinę. Dziecko ma juź dość macicy czy macica dziecka :D XXX Hinski, u nas znowu Sudocrem nie pomaga :D XXX Keysy, no w sumie to chciałabym jeszcze chwilę odczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×