Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszo, MAFIOZO mnie rozwalił na łopatki :D :D :D Jest środek nocy a ja jak ten dureń od kilku minut śmieję się sama do siebie :D XXX MAMA, nasz mafioooozo ;) Ja naciągałam sobie klapę od płaszcza i udawałam, że wcale nie jest za mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, Alanek dzisiaj też pierwszy raz się przewrócił :) Śmiesznie to wyglądało, bo przeciążyła go głowa ;) XXX Maura, ja nie wiem o co chodzi z tym bólem stawów, może to rzeczywiście brak jakichś witamin lub pierwiastków... Też musisz zapytać położnej XXX Jeju dziewczyny, nie nadążam z czytaniem. Postaram się pomału nadrabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, łóżeczko super :) XXX Maura, ja też nie martwiłabym się r***ami, bo z tego co słyszałam to naprawdę jest duży rozrzut wśród dziewczyn jeśli chodzi o tygodnie kiedy się poczuło :) XXX Anetucha, słyszałam. Brak słów :( XXX Szoszo, ja musiałam na plecach i właściwie to rzadko mogłam się podnosić z łóżka, bo byłam podpięta do KTG :( To baaardzo duży minus, bo nie mogłam przybrać pozycji takiej, w której by mnie mniej bolało :( Do tego nowoczesne łóżka są przystosowane bardziej dla położnych, żeby mogły hop siup zrobić z nich fotel niż dla tych co się najbardziej mordują czyli ciężarnych :( Zapadały mi się plecy w załamaniu a nie miałam siły się podciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, podziwiam, że chce Ci się piec ciasta :) Ja też nie wywalę cyca publicznie. Staram się tak wszystko ustawiać, żeby karmienie wypadało w domu albo w samochodzie XXX Molly, mój w dzień ucina sobie ze 3-4 20-30 min drzemki. Wygląda to mniej więcej tak, że jest jedzenie, potem jest zabawa a potem ma dosyć wrażeń, robi się marudny i go usypiam i tak w koło panie pierdoło ;) XXX Allegrowiczka, ja to najpierw długo karmiłam w nocy co 2-3 h, potem gdzieś do 11 tyg. co 4 h (lub częściej jak chciał), potem robiłam jedną 6 godzinną przerwę, a teraz od ok tygodnia w ogóle go nie wybudzam, ale jak widzisz jest 3 w nocy a ja karmię :) Potem pewnie będzie 5, potem obudzi się po godzinie i już po spaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka, to Ty pisałaś o tych obrączkach? Chyba bym ich tam zabiła. Boszzzs, co za stres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę beznadziejne jest to kafe :( Najpierw pokazuje błąd, a potem mój post jest 3 razy :( Może jeszcze cos poprawią i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra z kafe :/ Mama bierz sie bierz bo jeszcze ktoras z nerwow urodzi :D xxx Moj Maluszek spi i nudzi mi sie posprzatalam juz ubralam sie ogarnelam i nie mam co robic. Podlaczylam tel pod laptopa i znalazlam fote, teraz to juz mam konret motywacje zeby schudnac :P Zaraz wam podesle :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - moja Amelka jest mlodsza od Piotrusia o dwa tygodnie i zjada w ciagu dnia 90ml, w sumie od wczoraj wciaga nawet po 100ml/105ml. W noy za to zjada mniej bo to juz zalezy jaka jest glodna ale zjada tak 60ml/80ml co 3godziny, rzadko ale sie zdaza ze zje 90ml... XX Molly90 - sposob z artykulu sie sprawdzil w 90% - Amela nie przespala calej nocy ale za to wstała raz o 2.20 a potem dopiero o 5.45 i spala UWAGA do 9 !!! Zrobilam tak: Obudzilam ja 2,5 godziny przed kapaniem i nie pozwolilam spac, w miedzy czsie 15 minut wietrzylam pokoj. Potem kapiel i ubralam jej luznego pajaca noi papu zjadla 90ml i odrazu zasnela. Ja w miedzy czasie po raz pierwszy mialam czas zeby cos zrobic bo Amela zasnela o 20! Oczywiscie zasunelam te cholerne rolety... Amela wstala o 22.45 zjadla 50ml i pieknie spala do 2.20 i tu zjadla 90ml i z mojej winy musilam ja nosic do 3.30 bo jej nie odbilam no a mala jeszcze kupke chciala wiec skrzęczała co jakis czas ale o 3.30 juz spala w lozeczku. Potem pobudka o 5.45 papu 90ml, odbilam ja ale mala dalej mordowala kupka bo nie zrobila wczesniej i w ciagu dnia tez nie wiec termometr w pupe i skroila gigakupe o 6.30 juz spala pojedzona i przebrana. Mimo ze za oknem jasno to rolety opuszczone i Amelka wstala o 9 wciupala 100ml, 1,5 godziny sie pobawila a teraz podrzymala 20 minut i wlasnie mi sie obudzila :) Pierwszy raz od porodu zwleklam sie z lozka o 9 i to tak wyspana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka no to super, że na małej sie sprawdziło, oby teraz było tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski jaka laska :) Motywacje masz dobrą, ale wrzuć też jakieś zdjęcia z teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Ł kupił płaszcz za 350 zł jak byłam w 6 miesiącu ciąży bo kurtka już była za mała. I w płaszczu było o tyle lepiej, że można było przeszywac guziki żeby go poszerzyć. To na początku 9 miesiąca te guziki były przyszyte prawie że na tej szwie gdzie dalej już nie można a i tak płaszcz strasznie się rozchodził aż głupio mi było tak łazic. A w połowie lutego wcale już go nie mogłam zapiać...i tak uważam że zimą lepiej jest chodzić z brzuchem niż latem. XXX Fij to u Bartka ze spaniem w dzień jest tak samo jak u Alana. Tyle że on ci noce przesypia a mój budzi się co 2-3 godziny czasem co 1 godzina albo pół. Pewnie już mu tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ja sobie wczoraj odpuściłam trochę bo mi zasnął i szkoda było mi go budzić na kapanie o 22.30! Zmieniłam mu pieluszke nakarmilam i za to położyłam go do łozeczka bo od miesiąca spał ze mną. I w łozeczku spał 3 godziny później obudził się do karmienia. Musi minąć trochę czasu aż się wszystko ureguluje tym naszym maluchom. Bartek strasznie wariowal w brzuchu czy to w dzień czy w noc i żadnych zmian nie ma do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roz*ebie tel przez to zasrane kafe!!! Tyle się człowiek napisze a tu ch*j jakieś błędy wyskakują i wszystko usuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roz*ebie tel przez to zasrane kafe!!! Tyle się człowiek napisze a tu ch*j jakieś błędy wyskakują i wszystko usuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roz*ebie tel przez to zasrane kafe!!! Tyle się człowiek napisze a tu ch*j jakieś błędy wyskakują i wszystko usuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafiozo
www.piekne2013chwile.fora.pl to nasze nowe forum :) rejstrujcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×