Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjebalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popsulo sie na dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gtgawgaew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamietam jakie mialam haslo na tamtym forum i nick. mama mozesz jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keysy teraz jest inne piekne2013chwilę.fora.pl tu sobie piszesz na nowo... Tamto nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwile bez ę pieprzone T9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla pozostałych dziewczyn które jeszcze nie dołączyły wejdzcie na naszą pocztę tam jest info gdzie jesteśmy ;-) mooniaaa86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć. Jestem studentką V roku psychologii. Potrzebuję przebadać do pracy magisterskiej nastolatki, które aktualnie są w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa ok. 12-15 minut, a ponieważ czas mnie goni, BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC. Potrzebuję jeszcze ok. 15 dziewcząt, więc proszę nie zastanawiajcie się, czy rozwiązaywać, bo może ktoś inny wypełni, bo to nie działa!! Wierzcie Ankietę należy otworzyć klikając na link: http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Z góry Wam dziękuję, bo sama też jestem mamą i nie mam fizycznej możliwości zrobienia tych badań w "terenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu nastolatek w ciazy ankieterko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama nie mogę sie zalogować na nasze forum :( Carolajna87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz założyć tam konto. Wejdź na pocztę kliknij wiadomość "jesteśmy an forum". No i wyskoczy Ci strona forum zrób rejestrację, potem się normalnie zaloguj i piszemy :) wiara-w-marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majóweczka, Sandamon(czy jak to się pisze) jak to odczytasz to wskakujcie do nas na forum, ale za nim to wejdzcie na naszą pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie trochę. Widzę, że wszyscy gdzieś uciekli, i już nic się nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo nie wyświetla moich postów, już pisałam do was:( Nie wiem jak teraz was znaleść, a mam parę wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia jakaś nie widać moich postów nie wiem jak się z wami skontaktować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla czytajaca
dziewczyny szkoda ze stad sobie poszlyscie. pewnie w swoim gronie czujecie sie bezpieczniej, bez wstretnych pomaranczek. zycze szczesliwych rozwiazan. napiszcie jak sie juz rozpakujecie. najlizsze to bodaj monia i szoszo oraz andziulka. dzieje sie u was juz cos? macie jakies sprawdzone i bezpieczne metody na przyspieszenie porodu? napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla czytajaca
dziewczyny szkoda ze stad sobie poszlyscie. pewnie w swoim gronie czujecie sie bezpieczniej, bez wstretnych pomaranczek. zycze szczesliwych rozwiazan. napiszcie jak sie juz rozpakujecie. najlizsze to bodaj monia i szoszo oraz andziulka. dzieje sie u was juz cos? macie jakies sprawdzone i bezpieczne metody na przyspieszenie porodu? napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaaaa86
U nas jeszcze cisza..;) Metody to sex, napar z lisci malin, piłka... Nic nie pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaaaa86
Majóweczka i Yaedeth wskakujcie do nas... Na naszej poczcie macie info jak nas znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia i Szoszo, macie juz swoje MALENSTWA: Norberta i Maye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szoszo nadal w dwopaku, monia urodzila w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia Gratuluje!!!! *** Szoszo trzymaj się!!! Niebawem i ty będziesz miała swoje maleństwo. *** Apropo terminó porodu, wydaje mi sie że te z usg nie są wiarygodne, przede wszystkim gdy są robione później. Dzieci dużych rodziców mogą być wieksze niż ich rówieśnicy , dzieci mniejszych czy drobniejszych rodziców ;-) To takie moje wywody krótko przed porodem ;-) *** Trzymajcie się laski! Szczęśliwych rozwiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*terminów porodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×