Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ghanimma

Po rozstaniu, jak się zachowywali Wasi Ex?

Polecane posty

różnie. Jedni stawali sie chamscy i agresywni, inni mnie olewali. Słyszałam też że jeden rozpowiedzial wsrod ludzi ze niby to on mnie rzucił, takie zranione ego ;P Tylko z jednym mam dobry kontakt , wrecz swietny bym powiedziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukochanego poznałam służbowo. Na początku były to niezobowiązujące spotkania. Jednak oboje zauważyliśmy że jest nam ze sobą wspaniale. Z czasem wybuchło miedzy nami wielkie uczucie, takiego jakiego jeszcze nie przezywałam pomimo mego wieku ( 29 lat) potrafiliśmy rozmawia bez końca, seks tez był niesamowity. Aczkolwiek on wciąż nie był zdecydowany na stały związek. Wszystko przez jego wcześniejsze doświadczenia, kiedyś pewna kobieta go bardzo skrzywdziła. Tłumaczyłam mu że nie może przez to skreślać wszystkich, ale on potrzebował czasu. A ja nie mogłam go stracić. Więc pomogłam mu w podjęciu decyzji. Zamówiłam rytuał miłosny na http://urok-milosny.pl i po niedługim czasie on również stwierdził że mnie kocha i chce być na zawsze ze mną. Jesteśmy razem a ja czuję się szczęśliwsza niż kiedykolwiek w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mnie zostawił dla innej, a po rozstaniu próbował pozostawać ze mną w przyjaźni i usilnie szukał kontaktu, mimo że go totalnie olewałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×