Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tinka321

Slub ;)

Polecane posty

hej kolezaneczki :D mam zapytunek do was poniewaz wyglada na to ze za rok wychodze za maz aaaaaaaaa :D noi chcialam was zapytac a raczej doradzic chodzi o to ze bardzo chcielibysmy sobie na slub wynajac grajka (na ceremonie) ktory bd dogrywal piesn "ave Maria" ale rzecz w tym ze nie wiemy na kogo sie zdecydowac czy na wykonanie "ave maria" skrzypka, trabce, czy na flecie? jak saddzicie ktore brzmienie byloby najpiekniejsze ? :) ja waham sie ogolnie pomiedzy skrzypkiem a fletem ale niewiem :D doradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasssja
trąbka da zdecydowanie najlepszy efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj przyszly maz :d tez zaproponowal trabke ale granie na trabce kojarzy mi sie z przygrywaniem na pogrzebie .. :| niewiem czemu wlasnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_3004
zależy czego oczekujesz, mysle ze trąbka bedzie mniej wzruszajaca bo ma inne brzemienie, ja mialam skrzypce i bylo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagam w organizacji ślubów i wesel od tego roku i muszę powiedzieć, że z trąbką bywa różne - czasem ładnie, czasem gorzej. Zdecydowanie polecam skrzypce, ale nie trzeba decydować w ciemno! Wiele osób oferujących takie usługi ma nagrane wersje demo do wglądu, można sobie przesłuchać. Ostatnio słyszałam przepiękne połaczenie solistki śpiewającej "ave" z delikatnym podkładem organisty oraz skrzypce do duetu. Przepiękny efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrom
A nie lepiej załatwić śpiewaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgererrtrt
i tak cie zdradzi i bedzie rozwod, czego ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może akurat dziewczyna pochodzi z parafii, gdzie jest schola i dziewczyna, która ładnie śpiewa na ślubach. Albo jakas siostra zakonna i wtedy nie trzeba nic załatwiać, )to się wlicza w koszta organisty/ceremonni ślubnej lub ewentualnie poprosić dziewczynę ze scholi) tylko własnie można sobie wynająć skrzypce do kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no chyba macie racje co do skrzypka .. mi zawsze podobal sie tylko brzmienie instrumentu bez spiewu bo jakos tak piekniej wyglada :D tak przynajmiej mi sie wydaje :) a co myslicie o flecie? wiec narazie mam przewage nad skrzypkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam niestety zagranica wiec trudniej tu troche o zalatwienia organizacyjnych spraw weselnych ;/ no i wlasnie zalezy mi zrobic wesele/slub bardziej "po Polsku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flet tez ładnie brzmi, ale raczej w połaczeniu z innym instrumentem, takie jest moje osobiste zdanie. Ta melodia ma swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka, gdybyś miała więcej pytań o czym należy pamiętać itp, potrzebowała pomocy to pisz na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ci bardzo gosiak317 :D pomoc (tym bardziej w moim przypadku) chyba bardzo mi sie sprzyda dzieki ze moge na ciebie liczyc a wyslalabys mi swoj email? jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×