Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po 40 urozmaicenie seksu?

Po 40 urozmaicenie seksu-nuda w sypialni.

Polecane posty

Gość Po 40 urozmaicenie seksu?

Mam prośbę do wszystkich aktywnych w łóżku-ale zabrzmiało dumnie. Potrzebuje urozmaicenia w łóżku-chodzi o sama grę wstępna Czym zaskoczyć faceta..bo nuda wieje strasznie w naszej sypialni. Akt końcowy zawsze fajny.Obie strony satysfakcja ,każdy zna siebie co lubimy. Jakieś wasze propozycje? Po rozmowach z mężem ,ze coś zmienić ..mam poczytać ,dokształcać się filmami..szukać czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moldovvan
Zrob mu footjob, bedzie zadowolony. Jak masz juz po 40 to masz super rozdeptane skapcaniałe stopy. mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Arctor
Polecam wibrator. Od niedawna z żoną używamy. Bardzo przydatny dla urozmaicenia i wzbogacenia życia seksualnego, nie mówiąc już o przedłużeniu stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 40 urozmaicenie seksu?
-wibrator posiadam ,używamy Chodzi o to aby facetowi zrobić jakaś niespodziankę. sama technika i sam akt jest o.k -chodzi o wcześniejsze zaczęcie jeżeli można to tak ując. Zawsze są drobne pieszczoty potem lód..i cala reszta o.k. Moja strona jako kobiety bez narzekań. Bardziej jak jego zaskoczyć jak inaczej zacząć co zrobić? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miglantz
masażr prostaty mu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondełek
robisz mu anala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda w sypialni
A ja uważam, że po 40-ce seks może być tak samo ekscytujący jak wcześniej. Wystarczy trochę podniecić ogień i zadbać o siebie. Barchany zamienić na koronki a przy obiedzie do ucha partnera szepnąć "mam na ciebie straszna ochotę". Wierzcie mi, to sprawdzone sposoby na żar w sypialni. Polecam wam dwa teksty. Jeden o seksie po 40-ce a drugi (właśnie) o zabijaniu sypialnianej nudy: 1) http://nowabea.wordpress.com/2012/07/10/milosc-i-seks-po-czterdziestce/ 2) http://nowabea.wordpress.com/2012/10/25/koniec-pozadania-koniec-zwiazku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka nuda?
ha ha, u kogo nuda, ja dobiegam 50 tki, w sypialni szerokie wyro i szafki z "zabawkami" coś do krępowania, żele, olejki, ciuszki, a w akcji m.in masaże gspot, prostaty, jakieś kulki, wibratory, nakładki, trzy dziurki do dyspozycji, dłonie i stopy, jak tu się nudzić? A czasem nago, żadnych zabawek, figur akrobatycznych, smarowideł, seks w jednej pozycji - normalnie szczyt perwersji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można zaprosic kogoś
do sypialni, umówić się z druga parą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jakiegoś super doświadczenia na urozmaicenie sexu po 40 ale zamawiałem kika sex gadżetówkupowałem to wszystko ze strony esextoys24.pl. Dobrze rzetelnie prowadzony sklep, to co mają na stronie to też mają realnie dostępne i szybko dostarczają. Jakość pierwsza klasa, a cenowo momentami naprawdę tanio to wychodzi u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bat, bardzo pomaga i głupoty wybija z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij młodą, fajną prostytutkę, gwarantuję sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 40 stce odkryłem, że mojej żonie sprawia dużą przyjemność delikatny anal czyli penetracja palcem oraz lizanie jej oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks na dwa baty i gangbang z 5 facetami poszukaj na zbiorniku grup, ktore organizuja gangbangi gangbangsquad lub gbwawateam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks na dwa baty i gangbang z 5 facetami poszukaj na zbiorniku grup, ktore organizuja gangbangi gangbangsquad lub gbwawateam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatkaheh
Może trójkącik? Ty i 2 facetów :D Albo pobawcie się że jesteś uległa a on może zrobić z tobą wszystko w łóżku Albo odwrotnie że ty dominujesz Kajdanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×