Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazona wszystkim

ide na zajecia i sie strasznie boje ;(

Polecane posty

Gość przerazona wszystkim

bo na zajeciach babka bedzie oddawac prace i mowic wyniki, ja wiem ze mi poszlo masakrycznie, wszystko pomylilam, bo czesci nie wiedzialam, i sie tym tak zestresowalam ze nawet to co wiedzialam to pomieszalam, wszytko zle, boje sie ze bedzie to komentowac przy grupie, ja nie przezyje tego wstydu :( nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklkjhgfxcvbnjm
nie masz wiekszych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze podejdz do niej przed zajeciami i zapytaj czy bedzie mozliwa poprawa z testu,ze nie uslyszalas jeszcze wyniku ale zdajesz sobie sprawe ze fatalnie Ci poszlo,ze z przyczyn prywatnych nie bylas w stanie sie tego nauczyc,ze zalezy Ci na lepszej ocenie i zrobisz wszystko zeby miec lepsza ocene......moze daruje sobie komentarze jak z nia wczesniej o tym pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyciele to ludzie, nie boj sie ich.Mysle ze jak szczerze pogadasz to to docenia.nauczyciele nie cierpia sciem,klamst i kretactwa. kazdy ma slabszy dzien,pokaz ze Ci zalezy na lepszych stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona wszystkim
na dzien dziejszy nie mam wiekszych ;/ nie da sie do niej podejsc przed zajeciami niestety... a poprawy tez nie bedzie, co najwyzej musze napisac nastepne zaliczenia dobrze... tak bardzo sie stresowalam na tej pracy ze przestalam logicznie myslec i takie bledy porobilam :( nie chce zeby mnie osmieszyla przed grupa, tym bardziej ze i tak mam niskie poczucie wartosci, czuje sie gorsza, wszystko biore do siebie, i przykre komentarze o mnie na forum... pozniej bede sie wstydzila ludziom pokazac na oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona wszystkim
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdogrzmot urzędniczy
potem napisz jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona wszystkim
jak sobie wczesniej nie strzele w leb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×