Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina229,,,,

podziękowania dla rodziców

Polecane posty

Gość paulina229,,,,

Witam! Razem z narzeczonym mamy taki mały problem generalnie chodzi o to że nie chcemy na weselu jak dla nas kiczowatego kółeczka i trzymania się za ręce w momencie podziękowań tylko coś innego że tak się wyrażę mniej oklepanego tylko właśnie nie wiemy co wykombinować może macie jakieś pomysły?? bo ja myślałam nad tym aby jego rodzice tańczyli razem moi razem no i oczywiście my młodzi razem tylko nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurze jajeczko
no to wymyslilas nic kiczowatego. :-) i jeszcze niech leci piosenka cudownych rodzicow mam. wez zrezygnuj z tancow. ja bym podarowala im tort z czyms fajnym na wierzchu i oczywiscie kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina229,,,,
no racja :) kwiaty beda napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
U nas nie będzie żadnych tańców,kupimy lampiony i damy najbliższym żeby puścili,rodzicom i dziadkom.Dopiero po weselu zrobimy prawdziwe podziękowanie ,zaprosimy rodziców na kolację,wręczymy albumy z wesela i damy talon na wycieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to, macie stracha wząć za ręce swoich rodzicieli??A jak was prowadzili za rączęta to co,wtedy też był kicz??Kiczem jest wasze podejście do tematu i szukanie dziury w całym.A kręcenie się w kółeczku to może ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można jeszcze podziękować im w domu, przed albo po błogosławieństwie, bez tylu świadków. Najbardziej kiczowate jest właśnie robienie tego na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tylko
zadedykowalismy piosenke rodzicom, zatanczylam z tata i tesciem, a maz z moja mama i tesciowa. po weselu wreczylismy kosze z alkoholem i slodkosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja nie mam stracha wzi asc rodziców za ręce ,tylko uważam że dziękując rodzicom za trud wychowania nie są potrzebni do tego świadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za co się dziękuję rodzicom na weselach? nie rozumiem tego nigdy oni mieli jakiś wkład w to, że się poznaliście z żoną/mężem? nie pytam złośliwie, nie krytykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzicom dziekuje sie głownie za wychowanie, opiekę, utrzymanie materialne mam na mysli - od tego mometu czyli slubu zaczynamy iśc na swoje kończy się pewien etap w życiu a za dotychczasowy wypada podziekować. tańce w kólku sa ok i parachh też ale pomyś z złożeniem życzeń wreczeniem kwiatów i wypoczszczeniem lamionów jest swietny szkoda że jestem już po tej uroczystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
oczywiście że dobry, ja sobie inaczej nie wyobrażam u mnie na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my podziękowania dla rodziców zrobiliśmy w domu, zaraz po błogosławieństwie, bo właśnie nie lubię tego kiczowatego trzymania się za rece na środku sali i płakać jak wszyscy patrzą. Uważam ze podziękowania są czym osobistym i nie nadają sie na pokaz przed wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
na weselu mało kto zwraca uwagę na te głupie podziękowania rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex-Komunikant
My w seminarium też robiliśmy takie podziękowania, ale tylko dla ojców - przełożonych. Oczywiście do czasu, aż nasz wylali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej mnie rozwalają
właśnie te kiczowate tańce w kółeczku z rodzicami a w tle piosenka "cudownych rodziców mam" :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
pamiętam te czasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×