Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weqwewqeq

Lekarz rodzinny- czy ktos zmieniał?

Polecane posty

Gość weqwewqeq

Chcę zmienic poradnię ze względu na skrajnie chamowate zachowanie recepcjonistek, poszłam do tej co bylam zapisana, i powiedzieli że nie wydają kartoteki, a chciałam się wypisac. Na czym zatem polega wypisanie się, bo nie chce zeby oni dostawali za nas kasę... Czy ktoś miała problemy z przyjęciem spoza rejonu, bo jak poszłam do innej przychodni, to lekarz odmówił przyjęcia bo na wizyty domowe za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwewqeq
nikt tu nie chodzi do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe phi
mozesz isc do jakiejkolwiek przychodni i tam wybrac sobie lekarza, wypełniasz odpowiednią deklaracje, niema teraz rejonizacji. mozna chyba raz do roku zmienic lekarza. ale niewiem jak jest z wizytami domowymi. ja zmieniłam bo mój nie znał sie na niczym i był chamem pospolitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgdrhth
Nie ma czegoś takiego rejon. Żeby zmienić lekarza musisz po prostu iść do innej przychodni i tam zadeklarować, że wybierasz lekarza Iksińskiego. Nie wiem czy dokumentacja idzie automatycznie, ale wiem, że na pewno możesz poprosić o przygotowanie dokumentacji medycznej, ale za to musisz zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe phi
mozesz isc do jakiejkolwiek przychodni i tam wybrac sobie lekarza, wypełniasz odpowiednią deklaracje, niema teraz rejonizacji. mozna chyba raz do roku zmienic lekarza. ale niewiem jak jest z wizytami domowymi. ja zmieniłam bo mój nie znał sie na niczym i był chamem pospolitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremoowkaa
Ja żadnej kartoteki nie przenosiłam. Zapisałam się do innej poradni i tam chodzę. Mało tego przychodnia jest w innym mieście. Przeniosłam się, bo też miałam same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk tralalalala
ja zmieniałam, ale nie miałam takiego problemu. może zapytaj jakiegoś rzecznika praw pacjenta albo podejdź do lokalnego NFZ... Ja po prostu poszłam do innej przychodni, dostałam formularz do wypełnienia i już. a dokumentacje to chyba oni sobie sami przenoszą, jak jest taka potrzeba (choroby przewlekłe itp.) bo nie kojarzę żebym zabierała moje dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe phi
kartoteki ci nie wydzadza, bo nalezy teoretycznie do przychodni, ale za opłata powinni ci zrobic ksera wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwewqeq
no mi własnie dzis lekarz odmówił przyjęcia dziecka, najgorsze że jest chore juz od kilku dni nie moge go nigdzie zapisac, wczesniej jezdziłam po zasrane dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgdrhth
z tego co wiem to lekarz moze odmowic przypisania pacjenta do niego, jesli ma pacjentow za duzo, byc moze w sytuacji gdy utrudnione bylyby wizyty domowe rowniez zastanow sie czy gdzies w poblizu nie ma jakiejs prywatnej przychodni, gdzie przyjmuja na nfz-tam zazwyczaj poziom obslugi jest dobry medycyna rodzinna kiedys przyjmowala pacjentow na nfz, ale teraz sa jednoscia z luxmedem, wiec nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe phi
no to cos musi byc nie tak, chyba ze miał juz bardzo duzo pacjentow i dlatego. po prostu idz do rejestracji , wybierz lekarza i wypelnij deklaracje, pamietaj o zabraniu podbitej ksiazeczki ubezpieczeniowej. innej dokumentacji raczej nie musisz miec, ewentualnie ksera pzniej dowieziesz lekarzowi do wgladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×